Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vucutcular buraya

Sequo

Öne çıkan mesajlar

AtlaraFisildayan said:

double whopper gayet 200 gram et niyetine yenirki, double quarter yiyorum ben et öğünümde genellikle.

Aslında et yerine bazen Dükkan burgere gidip 250 gramlık bir hamburger köftesi getir sadece demek istiyorum ama çok lezzetli şerefsiz.

Lezzetliyse yağlıdır diye yapmadım hiç ahaha
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

AtlaraFisildayan said:

double whopper gayet 200 gram et niyetine yenirki, double quarter yiyorum ben et öğünümde genellikle.

Aslında et yerine bazen Dükkan burgere gidip 250 gramlık bir hamburger köftesi getir sadece demek istiyorum ama çok lezzetli şerefsiz.

Lezzetliyse yağlıdır diye yapmadım hiç ahaha

fakir misin?
hayır.

ızgara da yaptır yağının çoğunu atar zaten dükkan burgerın köftelerinin çoğu çekilme kıyma bile değil, direk kalıba sokulmuş antrikot diye biliyorum. ( günaydın vesaire)
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Şuanda;

Sabah 4 yumurta beyazı

Öğlen 100 GR makarna
250 GR et balık davuk

Öğleden sonra
250 GR et balık davuk

Akşam
250 GR et balık davuk

Gece 4 yumurta beyazı

Bunu normalde yesem 1 yılda 3 katı büyümüştüm. Sen de sadece şunu yapsan yeterliydi büyük olasılıkla.

Bir yandan bu tür beslenme, bir yandan ilaç yüklemesi, bir yandan yorucu bir antreman programı. Kalbine dikkat et.
Sosyal ağlarda paylaş

samaella said:

Sequo said:

Şuanda;

Sabah 4 yumurta beyazı

Öğlen 100 GR makarna
250 GR et balık davuk

Öğleden sonra
250 GR et balık davuk

Akşam
250 GR et balık davuk

Gece 4 yumurta beyazı

Bunu normalde yesem 1 yılda 3 katı büyümüştüm. Sen de sadece şunu yapsan yeterliydi büyük olasılıkla.

Bir yandan bu tür beslenme, bir yandan ilaç yüklemesi, bir yandan yorucu bir antreman programı. Kalbine dikkat et.

Şu güne kadar offsuz geldim. Yarından itibaren 3 gün antraman yok. Oyea

Sonrasındada gün aşırı yapcaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Soris said:

Nekro said:

oha ayıya bak

Jay leno ya su fast&furious daki sarisin eleman cikmisti. O anlatti iste cekim aralarinda bir kere yemek soylemis dwayne; 600 gr biftek 4 tane de haslanmis patates. Adam tek ogunde bunlari yemis duyunca oha demistim.

@Sequo zaten biliyoruz abi prolarda off season da anasini aglatiyorlar ortaligin afedersin bir cogu. Cok disiplinli olanlar birtek işte jay cutler phil kai falan gibi en ust seviye adamlar sadece cok abartmadan arada kaciriyorlar.

Yoksa sunu herkes biliyordur

Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Fare üzerinde ki etkisi şu şekilde;

However, there's one thing you need to know about suppressing myostatin. The problem with that is that it isn't the same in humans. Rats and mice have naturally very very high levels of myostatin present in their bodies. We humans have a fraction of what mice do. Therefore, a reduction in myostatin in mice would lead to extremely significant muscle mass increases, while changes resulting in us would not be anywhere near as dramatic. It's very different for us. Furthermore, when myostatin levels were reduced in humans in clinical studies, it has been demonstrated that tendons became dangerously weak and brittle in the test subjects, leading researchers to believe that myostatin plays an important role in the strengthening and maintenance of tendons and connective tissue. Not a good thing! Especially if you're looking to increase strength and whatnot in the gym. I wouldn't want bigger stronger muscles at the expense of weakened connective tissue. So just be careful with your follistatin use, and listen to your body carefully if you feel anything negative when it comes to tendons, joints, connective tissue, etc. Also, that gigantic cow was programmed genetically to lack myostatin production, which is of course very different from suppressing myostatin through increases of a different hormone.

See the following:

Myostatin in tendon maintenance and repair. Myostatin in tendon maintenance and repair. [Growth Factors. 2009] - PubMed - NCBI

Tendons of myostatin-deficient mice are small, brittle, and hypocellular. Tendons of myostatin-deficient mice... [Proc Natl Acad Sci U S A. 2008] - PubMed - NCBI
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

Bu arada benim kullandigim doz winny icin 6 hafta iki hap hergun, 20mg mi ne :)

Cok hafif almama ragmen bela.

Clen ilk hafta 1, ikinci hafta iki, 3-4. Hafta 3, 5. Hafta 2, 6. Hafta 1 hap.

Her hap 0.02mg mi ne..

Bu kadar hafif aliyorum yetiyor..

Carb al sequo.

Denicem hacı yulafada pek yüklenmek istemiyorum su tutuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

sürekli growth vuran adamın göbeği nasıl? şişkinlik var mı efsanelerdeki gibi
%7 gibi durmuyo sırtı bu arada

Hafif şişkinlik var ama o şişkinlik öyle ORGON BÖYÜMESİ falan değil.

Adam bayadır kullanıyor ve merak edip organları incelemek için film bile çektirmiş ahah.

Doktor 1.5 cm büyüme var ama growth su tuttuğu için oluyor o büyüme growthu kesersen 3 haftada 1 cm si gider demiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Sinir sistemine fazla yüklenmişsin sequo. Elini soğuk sudan sıcak suya soktugunda böyle oluyor işte :). Bu kadar ilaç ile max 1 ayda alışırsın panik yapma, yiyebildigini ye bu süreçte.
He bide temelinden bahsetmişsin, bide kas hafızası falan akşam akşam güldük arkadaşlarla saol :)
Sosyal ağlarda paylaş

verte said:

Sinir sistemine fazla yüklenmişsin sequo. Elini soğuk sudan sıcak suya soktugunda böyle oluyor işte :). Bu kadar ilaç ile max 1 ayda alışırsın panik yapma, yiyebildigini ye bu süreçte.
He bide temelinden bahsetmişsin, bide kas hafızası falan akşam akşam güldük arkadaşlarla saol :)

3 ay sonra ben gülecem nihahahaha boy boy fotolarla :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...