Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vucutcular buraya

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Soris said:

sequo nun yapacağı vücuttan daha iyi vücudu full paleo diyetle protein tozu bile içmeden 1 senede yaparım.

valla sequo bu kürle 1.5-2 senede yapacağaın şeyi yapar. 3 ay sonra koyacağı before after la en az 5-6 kişiyi küre başlatır o resimler.

tabi dayanabilirse.

umarım growthun pis yan etkileri çıkmaz. alın, çene, ayak uzarsa görürüm ben.

sequo bu kadar anabolizan ın yanında direk 4 tab clenbuterol seni zorlamasın hacıt? ben bu hafta ventolin ( günlük 16-24 mg arası) kürü bitirince clene başlıyacam, ki ben 102 kiloyum ben bile 2. haftadan sonra 4 tab a geçicem ( 0.2 mg) sencede önce etkilerini tartıp sonra tabletleri ona göre mi arttırsan. hayır nabız çok yükselirse korkarsın ondan diyorum.

winstrol de enjeksiyon olsaymış daha iyi olurmuş, bizim arkadaş öyle dedi. oxan+wins yorabilirmiş ciğeri 6 hafta baya. yazmışlar zaten ama oxan+wins in 3. haftasında sen karaciğere bir baktırıver.

bu arada oxandrolone un marka , tablet ve mg ını öğrenebilir miyim?

edit : iğneleri kendin vurma, oradalarda bir hastane filan varsa hemşireye 10 lira sık tertemiz yapar. varlık içinde yokluk çekme.
Sosyal ağlarda paylaş

iniş-çıkışlarla dolu spor kariyerimi pilates ile düzene sokmak istiyorum

http://forgifs.com/gallery/d/170874-4/Horse-exercise-yoga-ball.gif

uğraşan var mı? stüdyolara para gömülmeden, evde dvd, top-minder üçlüsüyle yapabilir miyiz layığıyla? ebru şallı'nın sidilerini mi indiricez napıcaz
Sosyal ağlarda paylaş

Hayvanlar gibi basmasa bile diyet dogru ise oturdugu yerden kas yapmasi mumkun. Hatta dogal calisanlardan fazla bile kazanabilir.

http://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJM199607043350101

Adama elestiri yapacaktim ama diyetine dikkat et desem verir listeyi hizmetlisi hazirlar benden iyi makro ayarlar. Iyi calis desem adam musabik sporcuyla calisacak benden iyi idman cikarir. Kur aslinda gereksiz ilaclar iceriyor ama adam basarili olacak. Yarida birakmazsa goruruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Hayvan gibi basmak ne ya. Nasıl bir deyim o ahaha.

Gerçekten güldüm.

Bişey diyeyim mi hocam 50 kg bench yap dese hiç korkmuyorum en fazla kaldıramam diyorum.

Ama 10 KG tak benche dediği zaman götüm üşüşmeye başlıyor. Sete başlamadan saoğuk terler döküyorum.

Değişik hareketler yaptırıyor her spordan geldiğimde pestil gibi yatıyorum kas ağrısından duramıyorum.

Bu ne lan.

Hayvan gibi basman lazım böööeeee diyenler bi çekilsinler lütfen kenara vallaha olay ağırlık değil. Kiloyu 10 tak dediğinde kaçasım geliyor a.k

Bugün tamamen kol çalıştık triceps de birşey yaptırdı bana korkudan bunun adı ne diyemedim. Bidaha karşıma çıkmasın diye.

10 KG ile bide. offf offf.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...