Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vucutcular buraya

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Esh said:

Yok ya , yarra yemessin de ben her yeri denedim insulinde., quadriceps in diz baglantisina dogru olan bolgeden yapiyorum. Boylece insulinin yag dokusunu beslemesini bi nevze kiriyorum.

Gobekten yaparken 2 senede simit yapmisti.

Olm growth denilen şey hayvan gibi yağ yakıyor bence bi etkisi olmaz:) Zaten gidecek o yağlar deri zar gibi kalacak inşallah ahsudhasuhd

süpanallah
Sosyal ağlarda paylaş

Soris said:

sequo nun yapacağı vücuttan daha iyi vücudu full paleo diyetle protein tozu bile içmeden 1 senede yaparım.

E tamam abi zaten olay o değil mi steroid kullanımında? Yapabildiğini varsayalım,

Adam bunu 3 ayda yapmak istiyor işte, 1 yıl yerine.

Hatta büyük ihtimal 7-8 ay sonra göbeği salacak yani, ama şimdilik buna heves etmiş işte :)
Sosyal ağlarda paylaş

Soris said:

sequo nun yapacağı vücuttan daha iyi vücudu full paleo diyetle protein tozu bile içmeden 1 senede yaparım.

ASDFJKOPASDFOASDFJKOASDFJKASDFKOASFOASDKFASFSDFA
ASF
ASDF
ASDFASD
FASDF
ASDŞFGADSGASD
GASDGASDLGASDG
SDAŞLGASDFG
ASDGŞASDGSAD
GLŞSDGĞKWSDĞKFGSADFASD
FSDGKSDGSDĞFAKSDFSD
GSDGSKDGSADGKASDGSADĞG
ASDG
ASDPGKASDGSADKGSADGPKASDG
ADKASD
GKASDGAGKASDGASDGSPADKGSAD
GASDG
ASDGSDAKGASDGSADGKSADG
SDGSDGKSDGSDGSDKGSD
SDGKASDGDASGKASDG

hacı sen 50kg benchi geçemiyosun yaptığın diyet ve kaldırdığın ağırlıklar sayesinde. vg senin için değil fit long live seni işin
Sosyal ağlarda paylaş

Ben çünkü güçlü olduğun zaman iyi bir görüntün olabileceğine inanıyorum. Görüntüyü önemsemediğim için bodybuilding konseptine uymuyorum.

Bench de 50 yi geçemiyorsun olayı da şu üst vücudum güçsüz gerçi 70 yapabildim en fazla bench de oda bodybuilding bench. Şimdi powerlifting bench öğrendiğim için efendi gibi bir kilo taktım. Zamanla arttıracağız işte hareketi doğru yaparsak.
Hırsa yenilip gaza gelsek sakatlanırız senin gibi haha.

Ayrıca teklifim hala geçerli neden 1 yıl diyorum çünkü başlayıp bırakacak ve diyetini de bozacağı için başladığı noktaya dönmesi çok olası o durumdayken ben yine her türlü onun o halinden iyi olurum ahah
Sosyal ağlarda paylaş

Soris said:

Ben çünkü güçlü olduğun zaman iyi bir görüntün olabileceğine inanıyorum. Görüntüyü önemsemediğim için bodybuilding konseptine uymuyorum.

Bench de 50 yi geçemiyorsun olayı da şu üst vücudum güçsüz gerçi 70 yapabildim en fazla bench de oda bodybuilding bench. Şimdi powerlifting bench öğrendiğim için efendi gibi bir kilo taktım. Zamanla arttıracağız işte hareketi doğru yaparsak.
Hırsa yenilip gaza gelsek sakatlanırız senin gibi haha.

Ayrıca teklifim hala geçerli neden 1 yıl diyorum çünkü başlayıp bırakacak ve diyetini de bozacağı için başladığı noktaya dönmesi çok olası o durumdayken ben yine her türlü onun o halinden iyi olurum ahah

haci gaza gelme 9. Ay bi kur daha dayarim mr olympia gibi el sallarim sana az oteye git artik
Sosyal ağlarda paylaş

Soris said:

dsdsdf lan çakal ben zaten şöyle bişeyi düşündğüünü anlamıştım yoksa o kadar cahil bi laf etmessin dsfsd

işte ben de yukarda dedim bırakmaz umarım. o da diyete dikkat ederim diyerek cevap verdi

soris senden önce ölürsem mezarıma protein dök dfgjdfa. sen önce ölürsen growth bascam mezarına reslenirsin belki asdsa

CANLIYKEN NATUREL YAŞADI ÖLÜYKEN BASTI

go hard or go home
Sosyal ağlarda paylaş

Killer said:

Soris said:

dsdsdf lan çakal ben zaten şöyle bişeyi düşündğüünü anlamıştım yoksa o kadar cahil bi laf etmessin dsfsd

işte ben de yukarda dedim bırakmaz umarım. o da diyete dikkat ederim diyerek cevap verdi

soris senden önce ölürsem mezarıma protein dök dfgjdfa. sen önce ölürsen growth bascam mezarına reslenirsin belki asdsa

CANLIYKEN NATUREL YAŞADI ÖLÜYKEN BASTI

go hard or go home

Haha. Bence bırakır.
Senden şüpheleniyorum ben zaten. Are you on juice?
Yaşım ilerledimi hormon seviyelerim düşmeye başladımı düşünürüm bu tarz şeyleri şimdi gerek yok bence. Kullananda kendi bilir beni hiç ilgilendirmez. İşin trollüğündeyim ben.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...