Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vucutcular buraya

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Killer said:

TEARSSSSSSSSSS QQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQ

seq yaş kaçtı abi senin?

+

hani kürle tamam istediğin hede ulaşırsın da ondan sonra korumayacaksan çok anlamı yok

kas geç sönen balon gibi çünkü

simdi kankacim 12 hafta boyunca diyeti hic bir sekild3 bozmayacam. Kurle istedigim sekile geldikten sonra diyete devam ama atiyorum karbonhidrati dusurcem ete agirlik vercem.

bu sekilde nisana kadar koruyacam. Haftanin 2 gunude bozarim problem olmaz.

ha ne olur cok belirgin hatlar blurlasir nisan gibi 6 haftalik bir kur daha yapip yaza bomba gibi girerim
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Yeni diyetimide yazıyorum.

Sabah:
4 yumurta (1 tam 3 tane beyazı)
50 GR yulaf
1 salatalık
1 domates

Öğlen:
250 GR Somon
150 GR kepekli pirinç lapası
1 salata 1 domates

Ara öğün:
6 tane badem

Öğleden sonra:
250 GR Bonfile
50 GR kepekli pirinç lapası
100 GR sebze

Ara öğün:
1 Elma

Akşam:
250 GR Hindi
100 GR sebze

Gece uyumadan önce:
4 yumurta sadece beyazı
+Casein

şunları hazırlamak spor yapmkatan daha büyük disiplin ister
Sosyal ağlarda paylaş

forgiver said:

Sequo said:

Yeni diyetimide yazıyorum.

Sabah:
4 yumurta (1 tam 3 tane beyazı)
50 GR yulaf
1 salatalık
1 domates

Öğlen:
250 GR Somon
150 GR kepekli pirinç lapası
1 salata 1 domates

Ara öğün:
6 tane badem

Öğleden sonra:
250 GR Bonfile
100 GR sebze

Ara öğün:
1 Elma

Akşam:
250 GR Hindi
100 GR sebze

Gece uyumadan önce:
4 yumurta sadece beyazı
+Casein

şunları hazırlamak spor yapmkatan daha büyük disiplin ister

4 aydır yapiyorum zaten. İlk başlarda ilk 30 gün hiç kolay değildi ama artık alıştım dışarı çıkarken bile 1 öğün mutlaka yanıma alıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

şu işlerin hiç şakası yok ya. dikkatli olmak gerek sequo.

hani zararı olmadıgını bilmeme ragmen protein tozu bile içmiyorum spor yaprken, günde 600gr tavuk yiyorum toz içmek yerine.

stero büyük cesaret, bide çok gereksiz degil mi, hani manken olursun, vucudundan para kazanırsın eyvallah da ne gerek var sebebini yazdın da ben mi kacirdim
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

hani zararı olmadıgını bilmeme ragmen protein tozu bile içmiyorum spor yaprken, günde 600gr tavuk yiyorum toz içmek yerine.

stero büyük cesaret, bide çok gereksiz degil mi, hani manken olursun, vucudundan para kazanırsın eyvallah da ne gerek var sebebini yazdın da ben mi kacirdim

Vucut yapmanın sebebi olmazki. Şuan buna merak sardım sadece ve sonuna kadar gitmek istiyorum.

Bir ara golf oynayım dedim oynayacak adam bulamadım. Yat alayım dedim kaptan çalışan çok masraf sıkılırsın dediler vaz geçtim.

Kış boyunca wow oynadım nisandan beri araba projeleri ile ilgilendim.

Boşlukta kaldım yemin ederim. Vucut yapacam dedim o noktada işte:)

Kıbrısa gittim kumarda sarmadı.

Lanet olsun para mutluluk diyorlarya alakası yok. Paranın sağladığı şey sadece benim kürde growth var o kadar.

Hızlı yoldan vucut işte:)
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

applev0dka said:

Vucut yapmanın sebebi olmazki. Şuan buna merak sardım sadece ve sonuna kadar gitmek istiyorum.

Bir ara golf oynayım dedim oynayacak adam bulamadım. Yat alayım dedim kaptan çalışan çok masraf sıkılırsın dediler vaz geçtim.

Kış boyunca wow oynadım nisandan beri araba projeleri ile ilgilendim.

Boşlukta kaldım yemin ederim. Vucut yapacam dedim o noktada işte:)

Kıbrısa gittim kumarda sarmadı.

Lanet olsun para mutluluk diyorlarya alakası yok. Paranın sağladığı şey sadece benim kürde growth var o kadar.

Hızlı yoldan vucut işte:)

abi tamam vucut yap tabiki, insanın kendisini güzel görmesi için çabalaması hoş bişey, ama sanki acele karar almıssın da -lerini düşünmemişsin gibi.

daha önce 10larca sayfa tartısıldı burda, zararları yan etkileri, profesyonel adamlar bile kür vurmadan 2 kere dusunuyor, sen amatör olarak ugrasırken gereksiz bişey dedim,sağlık konusu şakaya gelmez

tabi kan senin damar senin yani sdsfs

edit: demek istediğim golfte, yatta, arabada sonuna kadar zorlamak başka bişey, vücudu zorlamak baska bişey.

araba yaparsın begenmezsin, basar parayı yenisini yaparsın, ama vücüdun içine edersen gg
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Subkutan iste.

Ama gobekte de yapilacak yerleri var.

Gobek deligini merkez al 6-7 cm capnda bi daire dusun, o bolge icine yapma, yani yaparsan kana daha hizli karisiyo vs. Boyle hafif legen kemigi cikintisina gelir gibi apandisit bolgesinden yap.

Uuuu beybi

http://www.tastingmenu.com/media/2004/20041022-pinotbrasserie/images/12%20yarra%20yering%20dry%20red%202.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...