Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Güzel ikili

Truwan

Öne çıkan mesajlar

Starda yeni bir sov gene teshircilikle rating avi bunlar sunuculardan belli. Ama ben en çok Atilla Bey'e üzüldüm bence bu tip bir programa katilmamasi gereken kalitede bir insan(di).[signature][hline]Garbin cebin-i zalimi, affetmedim seni
Türküm ve düsmanim sana, kalsamda bir kisi
Sosyal ağlarda paylaş

iyi geceler öpücüğü ?
şimdi bir de çıkıp
talep var efendim diyecekler ben asıl ona üzülüyorum[signature][hline]Jeff Murdock
''I need breasts with brains. I don’t mean individual brains, obviously... I mean, not a brain each. You know, I like intelligent women, but you’ve got to draw the line somewhere... I think breast brains would be over-egging the woman pudding’’
Sosyal ağlarda paylaş

Ya yapma allaskina ya cumartesini bu yosmalar için harcama be Slat degmez valla. Içerik 0 taklit yetenekleri yerle yeksan bir tek göze hitap ediyor iste o da ööle aman aman degil (Bence)[signature][hline]Garbin cebin-i zalimi, affetmedim seni
Türküm ve düsmanim sana, kalsamda bir kisi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Truwan, 06 Aralık 2004 15:42 tarihinde demiş ki:
Ya yapma allaskina ya cumartesini bu yosmalar için harcama be Slat degmez valla. Içerik 0 taklit yetenekleri yerle yeksan bir tek göze hitap ediyor iste o da ööle aman aman degil (Bence)

katılıyorum sana Truwan...izlemedim programı ama çok kasmışsın "yerle yeksan" falan..katılayım dedim[signature][hline]Biz Sultanî için "Öl!" deseler, ölürüz...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...