Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo - Questline vol3.5

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

Sequo said:

Burdan anlasildigi uzere olay ben degilmisin sabah konuyu gordum yazmamaya gayret ettim ve yazmayacaktimda.

ben konudan cekildim ama insanlar birbirini yemeye devam esiyor. Bence pisligi icinizde hissetmenizin zamani geldi.

noyanada bosuna yuklenmeyin. Calistiginiz isyerinde patronunuzun size atlattirdigi taklalar akliniza gelmeli

Catze said:

Sequo,

Herşeyin fotoğrafını koyuyorsun zaten, şu F12 ve Italia'nın ruhsat fotolarını koysana bir görelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Akito said:

Kendi hayat görüşünün aynısına sahip değil diye bir insana omurgasız demek seviyeni belli eder dasaaa. Ülkenin elit kesimi havasinda takılıp da iki cümleyi özgürlük kisitlamadan kuramamak bir şeylerin eksikliğini gösteriyor.

Şimdi şöyle bir şey var kapitalist sistemin kölesisiniz diyipte para için quest peşinden koşmak?

İnsanlar para kazanmak için değil de bir yerlere gelmek için önemli olmak için kasıyorlar o okulları genelde. Para için ıkınanların zaten okula ihtiyacı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir gun oldu sequya aktif yalakalik yapacam diyeli, bunun nedeni de sürekli yanci demeleri.

Bir kişi diğerinin haklarına saldirirsa ve siz de bunun yanlış olduğunu söylerseniz yanci oluyorsunuz pati standartlarına göre. Çünkü pati casual bi şekilde saygisizlik terbiyesizlik yapilanbi yer. Dasaaa gibi sevilen bbiri bile rahat rahat hakaret edebiliyor noyzuraya. Neden ? Çünkü adam farklı. Senin gibi davranmıyor. Benim gibi giyinmiyor. Onun gibi düşünmüyor.

Akpyi her başlıkta suçlayan siz içinizdeki faşistlere sessiz kalıyorsunuz. Sesini çıkartan da yanci gözünüzde.

Pati gibi ortalama zekanın ülkeye göre yüksek olduğu bir yerde bile durumun böyle olması acinasi. Sequnun en sevdiğim yanı gölgede duran sizlerin ne mal olduğunu göstermesi oldu.

Savunma olayinda da saçma şeylerde tepkimi koyduğumu göreceksiniz azıcık geçmiş mesajlarjma bakmanız yeterli.
Sosyal ağlarda paylaş

wastyrx said:

Akito said:

Kendi hayat görüşünün aynısına sahip değil diye bir insana omurgasız demek seviyeni belli eder dasaaa. Ülkenin elit kesimi havasinda takılıp da iki cümleyi özgürlük kisitlamadan kuramamak bir şeylerin eksikliğini gösteriyor.

Şimdi şöyle bir şey var kapitalist sistemin kölesisiniz diyipte para için quest peşinden koşmak?

İnsanlar para kazanmak için değil de bir yerlere gelmek için önemli olmak için kasıyorlar o okulları genelde. Para için ıkınanların zaten okula ihtiyacı yok.

Adam eğleniyor bunu yaparken. Çelişki olusturuyorsa da bu ölçüde konuşulur adama omurgasız, haysiyetsiz falan demek yapılabilecek en aşağılık şeydir.
Sosyal ağlarda paylaş

noyzuranın yaşam tarzı ya da sequonun quest yapıp para dağıtmasını bende savunmuştum napıyorlarsa yapsınlar bize ne karışamayız diye.

ama sequo'nun ben başta trollemiyordum da şimdi içimdeki trollü çıkardınız zaa diye tribe girip kaç gündür ortamın içine sıçması ve devamlı hakaretlerde bulunmasının savunulaacak bir yanı yok.

noyzura'ya kendi halinde takılıyor dedik adam bu kounun ilk mesajında pati üyelerine bok atan,küçümseyen bir cümle yazdı mesela.

köpek boku yiyin 250 tl verecem diyen adam da savunulamaz yani. her eleştirilen her tartışan '' içimdeki trollü çıkardınız '' diyerek sıçsın o zaman ortama. bu mudur ?
Sosyal ağlarda paylaş

Noyruza hayattan birşey elde edebilmek için ancak ergen kızları etkileyecek kalitede silahlar kullanıyor.

İşte faldır büyüdür, sipiritüeldir, iç enerjidir, rüyamda paralel evrene geçiyorumdur, hayatın anlamıdır ottur boktur. Hadi belki lvl lisans 1 kızları etkilesin, belki.

Ulan milletler toprağın altında elektron çarpıştırıp bilim yaparken bizim ülkenin gençliği "RÜYAMDA RUHUM BEDENİMDEN AYRILİİ" diye geziyor ben ona yanıyorum. Ve inananları da var ne yazık ki.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Noyruza hayattan birşey elde edebilmek için ancak ergen kızları etkileyecek kalitede silahlar kullanıyor.

İşte faldır büyüdür, sipiritüeldir, iç enerjidir, rüyamda paralel evrene geçiyorumdur, hayatın anlamıdır ottur boktur. Hadi belki lvl lisans 1 kızları etkilesin, belki.

Ulan milletler toprağın altında elektron çarpıştırıp bilim yaparken bizim ülkenin gençliği "RÜYAMDA RUHUM BEDENİMDEN AYRILİİ" diye geziyor ben ona yanıyorum. Ve inananları da var ne yazık ki.

:(
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

lol. Uzaylı kaçırmaca vardı bir de, son MILF hikayesi de ayrı bombaydı ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Catze said:

Sequo said:

Burdan anlasildigi uzere olay ben degilmisin sabah konuyu gordum yazmamaya gayret ettim ve yazmayacaktimda.

ben konudan cekildim ama insanlar birbirini yemeye devam esiyor. Bence pisligi icinizde hissetmenizin zamani geldi.

noyanada bosuna yuklenmeyin. Calistiginiz isyerinde patronunuzun size atlattirdigi taklalar akliniza gelmeli

Catze said:

Sequo,

Herşeyin fotoğrafını koyuyorsun zaten, şu F12 ve Italia'nın ruhsat fotolarını koysana bir görelim.

kafa kagidimida koymami ister misin ahahah ya haci polis benden ruhsat isteyemiyor sen kim oluyorsun lol.

hayir gosteremem ruhsat paylasmam yani ozellikle ferro ruhsati asla
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...