Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo - Questline vol3.5

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

DoGMeaT said:

Noyzura said:

Killer said:

ASDFPĞDKOGASD OLM ZENGİN KADIN BULAMADIN MI KENDİNİE SPİRİTMOD

zengin , fakir , uzun , kısa, zayıf , balık etli hepsi çok tatlı lan.

dur random fresh başıma gelen bir olayı anlatayım asljhdshad

geçen gün yoğurtcu parkındaydım forum bitti böyle arkadaşlarımla iki sigara içtik güldük ettik ama geceyarısını bir kaç saat geçince eve döneyim dedim bisiklet vardı altımda ara sokaklardan değil sahilden gideyim hatun düşürürüm dedim aktım döndüm sahil yoluna.

deniz kenarından aheste aheste gidiyordum yolda bir kadın bana el kol yaptı. Vucudu iyiydi ama baya mature kapsamındaydı.

İyi misin ? diye sordu dedim çok iyiyim ( kafam çok güzeldi iyilikten ölcem artık içimden kıs kıs gülüyorum ). Kadın "keşke bende senin gibi iyi olsam " dedi. Güldüm sonra böyle gülerek kadını baştan aşağı süzdüm "bence siz de gayet iyisiniz " dedim . Kadında güldü böyle saçların çok güzel , ne tatlısın sen diye okşamaya başladı böyle. Utanır gibi yaptım böyle yere baktım yürek yaktım falan. Kadın bana yaşımı sordu ve 29 dedikten sonra benden bir yaş küçük oğlu olduğunu söyledi. Bu durumu bile waow ne kadar genç duruyorsunuz şeklinde söyledikten sonra kadın oğlumun arkadaşları da beni tanır ama rock barlardan dedi ve konu rock müziğe falan geldi .

Sonra sadece eğlencesine burnumdan derin ama sessiz bir nefes alıp sonra onu enerjimle birlikte alan etkisi vuracak şekilde serbest bıraktım. Kadın iyice sokuldu bana ve aşkım diyip önce boynuma ve oradan yukarı doğru çıkmaya başladı. Benim de elim omzundan beline ve biraz daha inerken o da dudağımdan öpüncce hemen geri çekildim. Üzgünüm gerçekten şu an gitmem gerekiyor ama tanıştığıma çok memnun oldum diyip gülümsedim ve bisikletimle ilerlerken karşıma çıkan parkda 4 tane kız yanlarında erkek olmadan eğleniyorlardı ve bir tanesi uzaktan beni farkeder farketmez diğerlerini uyardı. tabi bu başka bir hikaye ;) ..

sana cip taktıracam gizlice saçının arasına fln

anamla bacıma 100 metreden yaklaşırsan alarm öttürecem

moriarty tier espriler yapasım geldi ;D
Sosyal ağlarda paylaş

Catze said:

az önce olur dedim ya :) niye hala kendini satmaya çalışıosun sdfsdf

hayır belki ben de kendinden bahset istiyorum. eve gelen misafirlerin yeterince semiz ve iyi beslenmiş olması lazım. sigarası alkolu olmayan spor yapmış yağ oranı düşük de olması gerekir. diğer türlü böbrek ve karaciğerden gelecek para uğraştığıma değmiyor diyeceksin belki.
Sosyal ağlarda paylaş

Catze said:

Hayır, ben "gelip ben de kalabilirsin, ulaşım konusunda da yardımcı olurum, telefon no mu vereyim geleceksen" diyen kişiydim. geri vites pek benim işim değil noyan.

Raistllin said:

Catze said:

Noyzura, olur da bu tavuk adresini verirse bana pm at ben gelir alirim terminalden seni, biz de kalabilirsin de yeterince bol bol oda var. Elemana da beraber gideriz, yamuk yaparsa onu da hallederiz. Ciddiyim.

attım bro adresi gel sende gel kapımız herkese açık

Catze said:

Benim ne isim olur olm ben bulusmak isteyen gonulleri birlesmesine yardim edicem sadece :-)

nordlydian said:

Catze süper geri vitese taktın hacı helal. colin mcrae bile senin kadar iyi değil bu konuda...

Xaenin said:

HAHAHAHAHA

Catze said:

Ben ne R si yaptim la, 1 e takmadik ki geri atalim kardes :-)

Noyzura gelirse Bursa ya gelir ben de kalir, raistline beraber gideriz hem iphone 5 im de var, goproda alcaktim ama yetismez o. Maksat arzulayan gonuller bulussun.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Catze said:

Hayır, ben "gelip ben de kalabilirsin, ulaşım konusunda da yardımcı olurum, telefon no mu vereyim geleceksen" diyen kişiydim. geri vites pek benim işim değil noyan.

Raistllin said:

Catze said:

Noyzura, olur da bu tavuk adresini verirse bana pm at ben gelir alirim terminalden seni, biz de kalabilirsin de yeterince bol bol oda var. Elemana da beraber gideriz, yamuk yaparsa onu da hallederiz. Ciddiyim.

attım bro adresi gel sende gel kapımız herkese açık

Catze said:

Benim ne isim olur olm ben bulusmak isteyen gonulleri birlesmesine yardim edicem sadece :-)

nordlydian said:

Catze süper geri vitese taktın hacı helal. colin mcrae bile senin kadar iyi değil bu konuda...

Xaenin said:

HAHAHAHAHA

Catze said:

Ben ne R si yaptim la, 1 e takmadik ki geri atalim kardes :-)

Noyzura gelirse Bursa ya gelir ben de kalir, raistline beraber gideriz hem iphone 5 im de var, goproda alcaktim ama yetismez o. Maksat arzulayan gonuller bulussun.

R nerde burda ?
Sosyal ağlarda paylaş

"Noyzura, olur da bu tavuk adresini verirse bana pm at ben gelir alirim terminalden seni, biz de kalabilirsin de yeterince bol bol oda var. Elemana da beraber gideriz, yamuk yaparsa onu da hallederiz. Ciddiyim"

dedin ya, üstüne eleman "adresi attım sen de gel" dediğinde

"Benim ne isim olur olm ben bulusmak isteyen gonulleri birlesmesine yardim edicem sadece :-)"

dedin

işte orada R
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

"Noyzura, olur da bu tavuk adresini verirse bana pm at ben gelir alirim terminalden seni, biz de kalabilirsin de yeterince bol bol oda var. Elemana da beraber gideriz, yamuk yaparsa onu da hallederiz. Ciddiyim"

dedin ya, üstüne eleman "adresi attım sen de gel" dediğinde

"Benim ne isim olur olm ben bulusmak isteyen gonulleri birlesmesine yardim edicem sadece :-)"

dedin

işte orada R

adam catze adresi pm atayım buyur gel dedi, ben de banane lan, benim ne işim olur dedim, noyan gelseydi gidecektim ama onla beraber
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...