Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

^-^

Tapinakci

Öne çıkan mesajlar

http://forum.paticik.com/read.php?26,1176067,page=14#msg-1176268

hah bu lan partiye gidenler söyleyebilir kim olduğunu adamın.
baya angaralı bi adam çünkü. kıbrısta falan okumuş bilmemne.

yalan dolan dediğimiz işler. bide yok tokat attım yok donumda salladım dese neyi salladı orası tartışılır.

abi çok tatlı adam ya falan derken bile 'abi yok feyktir yaa' muhabbeti yapıyoduk bir yandan skype'ta konuşurken bile.

kimi neyi neyle sikti belli değil. 'pozitif' feyk mi olur abi?

yani mantık nedir hala tam anlamadım. can sıkıntısıysa çok iyi karakter design falan. rolde iyi. ama çok aşırıya kaçtığı yerler oldu yani. 'japonyanın sayılı zenginlerindenim ama hepsini karıma verdim' gibi laflar mesela çok göze batan ya hacım dedirten şeyler.

körü körüne birşeylere inanan insan gördüğüm yerde bilimsel olarak anlatmaya çalışmak falan benim hatam olmuş. adam 'marstan geldiğimize inanıyorum' dedi ben ona modern evrim anlattım yok aga olmaz falan.

adam 'exorcist'im dedi. beyin algı sistemlerini sosyal inanışları falan anlattım.

sufizm seviyorum dedi. higher meaning olmadığını ama felsefesinin zararlı olmadığını anlattım falan.

dördüncü boyuttan varlıklar falan dedi ben inanmıyorum ama belki böyle düşündüğün içindir bu kadar insan inanıyosa düşünce yapısı aydınlanır ileride falan anlattım.

çünkü yinede bir japona anlatır gibi anlattım. ben dünyanın en ağzı bozuk insanlarından biri olarak argo kullanmadan sakin sakin anlattım belki gerçekse diye.

yaptığı en mantıklı hamle 'diren pati resmi koyması' gerçekten çok iyi hamle. yani 6 ay kadar fakele devam edebildiyse aptal bir adam değildir kesinlikle. ama niye yani dfkhdfk

ve yani tam sınavlarımın bittiği mezun olmak için tarih beklediğim hiçbirşey yapmadan izmirde evde oturduğum haftaya denk geldi. bende az işsiz değilmişim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayfon'un da bi kaç gündür ninja nasıl zikti sizi konseptli mesajlarına hastayım.

Abi bak şunu bir anla artık;
Paticik'teki Ninja, Türkiye'deki Ajdar'a eşdeğer birşey.

İcra ettiğini sandığı sanatına laf gelince rage'e bağlayıp bir şeyler yaptı ikisi de.

Ajdar'ın da şarkılarını biliyoruz, aramızda konuşuyoruz bir şekilde vaktimizi alıyor. ama geneline bakınca ne kadar acınası ve zavallı bir adam olduğunu hepimiz görüp bununla daşak geçiyoruz. Belki o bunu bize yaptırarak başarılı olduğunu sanıyor ama sonuçta Ajdar olmaya mahkum.

Gördüğün gibi Ninja'da :

said:
Ulan varya elimde
Olsa kimse uzulmese
Gelirim O tahtina
Yikarim viran eylerim
Ne Peygamberini TANIRIM
NE MELEKLERINI
SEYTANDAN DAHA SEYTAN
IFRITIN GOZLERINDEN
DAHA YAKICI
BIR SEKILDE TAHTINI VIRAN EDERIM!!!

diye şiir yazmış bir adam olarak kalacak her zaman.

Ya da alter egosu olan, 6 yaşındaki çocuk naifliğinde herkesle sizli bizli konuşan acaip üye.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayfon said:

Tek rahatsiz olan da sensin. En cok seni üzdü heralde.

Her neyse en son istedigim simdi polemik. Hedef göstermeden genele konustum. Alinma bu kadar.

Yok ben kolay kolay polemiğe girmem paticikte zaten. Sequo'yla girdim bir tek son bir kaç yılda herhalde. O da insanlığın yüz karası diye.

Benim anlamadığım ortada bir zikilme yokken böyle demen garip. Şans eseri gördüm bir iki mesajını cevap yazdım işte senin.

Butthurt hissedemiyorum ninja konusunda pek yani napayım forumda aktifiz anasını satayım adam bişi deyince cevap da yazıyoruz. Cin gelirse e-mail atın diyor adam gülüyoruz napacaz.
Sosyal ağlarda paylaş

abi eğlendiğimiz sürece gerçek veya feyk olması önemli değil. gerçekse çıkıp dışarda görüşmediğimiz sürece.

mesela cem postacının benim tanıdığım biri olduğunu düşünüyodum. o yüzden baya inat etmiştim feyk mi değil mi diye anlamaya çalışmıştım. bide kişisel meraktan yani.

yoksa şimdi velev ki ninja gerçekti. eee. nüfusumuza mı alacağız? iş çıkışlarında buluşup iki bira mı içeceğiz? sinemaya mı gideceğiz? sanal içinde sanal kurdu adam sadece. başarılı da yani. ben dayanamazdım heraled ZAAA diye çıkardım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...