Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ankara Bulusması

Venator

Öne çıkan mesajlar

said:
OutTrader, 29 Kasım 2004 14:27 tarihinde demiş ki:
tamam ben kırmızı gül takıp gelicem ayakkabımda yeşil olacak
edit: salı günü sandımdan gelemicektim :) angelfireda gelsin ya onada haber verin

Sen kırmızı gül takmasan da ben seni tanırım haha[signature][hline]The Last Sunrise - Günbatımı Diyarı , Online MUD
Paticik StarCraft Forumları
--**--
ZeBeLLaH the Physicist
Sosyal ağlarda paylaş

Oh oh kebap nihayet ayarlamışız. Tarihi yeri tekrar tekrar yazalım da karışıklık olmasın;
4 Aralık 2004 Cumartesi
Karanfil sokak, Dost Kitabevi önü
Saat:14.00
Yaş sınırı hedesi hödösü yok. İsteyen gelir. Nokta.[signature][hline]I love you but, i love your butt.
Warning! A nuke has been launched!
Sosyal ağlarda paylaş

Sen gel zor durumda kalmazsın merak etme =)[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 28 Kasım 2004 17:45 tarihinde demiş ki:
gelcek diyenler şimdi:

Saendul
Katsa
wildpervert
Black_Lupin
Zerokull
cemad
NuKe
Ragnar
1llusion
McFrenzy
mADmaXimus
Brook
uzumlukek
bravecik
Absolut
sanerixx
Dojorel
Azmodai
Angelfire

abi eheh naptın :) gelcemedim ben :P geledebilriim gelmeyedebilirim kesin bişi söleyemem :P
Sosyal ağlarda paylaş

Senin de az katkın olmadı tabii ardeth yaz daha mesaj yaz =)[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ardeth, 29 Kasım 2004 23:01 tarihinde demiş ki:
daha buluşmadan 180 sayfa yaptınız be

uplama manasında bütün ankaralı patiler olarak buluşalım istiyorum :D. herkeş okusun bilgilensin sonra benim haberim yoktu falan filan demesinler diyerek bu mesajı bile o manada yazdım hatta :D.
Her neyşe Bütün ankaralı paticikleri bekliyoruz.[signature][hline]Depresif Mode *ON*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 29 Kasım 2004 16:46 tarihinde demiş ki:
4 aralik kesin ise eger aksam dedigim gibi gelebilirim.

daha dogrusu soyle diyim, o gece ben kesin biryere gitcem ya IF ya Biziz seklinde, eger sizde gelmeye karar verirseniz takilma ihtimali cogalabilir o acidan diyorum. Giris paralidir yanniz bu mekanlara +18 olayinida fazla takmiolar gibi sanki emin degilim ama.

her ihtimalle bekleriz efendim.

Bizize girdim geçen gün , sormadılar bile kimlik takmıyolar heralde[signature][hline]The Last Sunrise - Günbatımı Diyarı , Online MUD
Paticik StarCraft Forumları
--**--
ZeBeLLaH the Physicist
Sosyal ağlarda paylaş

Ben gelemicem gasliba ühühühü :( Bencede ya gidilecek yerleri en küçük yaşa göre ayarlayın mesela mis gibi mc donladsa gidin o zmn belkiiiii gelme şansım yükselir ama yinede imkansız gibi gözüküo :([signature][hline]En ateşli ve içli ağlamalar, en sönük ve anlamsız gülüşlerde gizlidir.
Bir pati kardesimizin sözüdür...
Öhöm Öhöm ben :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NuKe, 30 Kasım 2004 17:22 tarihinde demiş ki:
olum geneleve gitmicez lan :) Yaş sınırı olmayan yerlere gideriz merak etme sen. Ne kafana takıyon.

olayda bu ztn olum deil Kızım! olacak . eh bayanım ben 14 yaşındayım sen olsan gelir miydin =)[signature][hline]En ateşli ve içli ağlamalar, en sönük ve anlamsız gülüşlerde gizlidir.
Bir pati kardesimizin sözüdür...
Öhöm Öhöm ben :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Horrible, 30 Kasım 2004 17:18 tarihinde demiş ki:
15 :9 hatta 14 sayılır

hehe. bizim burda o yaştakiler(ben 18 e girdim artık NİAHAH) sigara iciyolar, alkol alıyolar. terbiyesiz hepsi cık cık! =P bosver mc. iidir.[signature][hline]20dk içinde çiptek' e entry girerseniz bir entry de çipten bedava!!!
P.S: adam gibi entry girmeyen bonzi olsun.
Seni unutmicaz Windshade...
"Ölüm dediğin budur perde arkasından haber,
hiç güzel olmasa ölürmüydü peygamber..."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...