Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ankara Bulusması

Venator

Öne çıkan mesajlar

Gelenlere çok teşekkür ediyorum (özellikle madmaximus'a - çekinmeden geldiği için), süper vakit geçirdik. Çok eğlendim. Daha önce katıldığım pati buluşmaları bile bu kadar güzel geçmemişti (2 paintball maçı da dahil buna), Kıbrıs'tan uçağa atlayıp gelmeme değidi :)
Gelmeyenlere de Ardeth Gibi Olsunlar diyorum, valla çok pis beddua ettim :-P. Ad vermek istemiyorum ama satanlar çok şey kaçırdı (örneğin sanerixx, angelfire, outtrader, huun bunlara dahil - dur ad vermiycektik di mi?)

said:
huun, 26 Kasım 2004 10:13 tarihinde demiş ki:
ankaranin havasindan midir suyundan midir bilinmez ; bence yatar bu is .

patla :)

said:
PhalanX, 26 Kasım 2004 13:07 tarihinde demiş ki:
Ankara ahalisi çok yetersiz bu organizasyon konusunda.

patla :-P

said:
Ragnar, 26 Kasım 2004 13:46 tarihinde demiş ki:
3 sene 100 lerce kez ankara buluşması yapalım dendi ama nedense hepside fos oldu boşa kasmayın :) ben pes ettim artık

patla :D

said:
huun, 26 Kasım 2004 22:31 tarihinde demiş ki:
aha yaziyorum buraya max. 3 hadi bilemedin 4 kisi gider .

said:
Cthulhu_, 27 Kasım 2004 22:19 tarihinde demiş ki:
ankara buluşamaz bana göre..

yalan oldu yani :)[signature][hline]mono - life in mono
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 04 Aralık 2004 23:12 tarihinde demiş ki:
Dojorel ve Outtrader bence ikiz
iki insan birbirine bu kadar mı benzer yahu :)

evet cok yakiniz, cok iyi arkadasiz. hatta evet ikiziz =)

benim evil ikizim o =P

yada tam tersi[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

Trojan ı unutma Bone :D[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

ben o sırada yediğim browni yi sindirmekle meşguldüm :) onuda yersem kusardım heralde :) mesela şu an karnım ağrıyo :)[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 Novamber 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

*! Fünyeyi çeker*[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§

[Bu mesaj Soulbringer tarafından 04 Aralık 2004 23:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

evet gayet ciddi :) bende çok güzel toplu bir (hatta ikiydi) foto vadı ama silinmişler :( onlar sana rakaı daha iyi özetlerdi :)[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 Novamber 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sen Abdulheyl sin deşifre olmaman daha iyi ;)[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

said:
McFrenzy, 04 Aralık 2004 23:38 tarihinde demiş ki:
Dojo da önüne dondurma konan 5 yaşındaki çocuk gibi çıkmış içkili resminde :D

e peki normalde oylemiyim ama? fotomodel olarak bir kariyerim olamayacagini anlamis oldum boylece=)

[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.

[Bu mesaj Dojorel tarafından 04 Aralık 2004 23:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
McFrenzy, 04 Aralık 2004 23:36 tarihinde demiş ki:
Eheh ulan bi tane adam gibi çıktığım foto yok :) Hep habersiz kaymış bi şekilde yakalamışınız :)

Bak burda iyi çıkmışsın[signature][hline] Calculus diye bir şey buldum, finalde sorumlusunuz!..
Sir Isaac Newton (Cambridge Üniversitesi'nde hocayken)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
screamer, 04 Aralık 2004 23:48 tarihinde demiş ki:
said:
McFrenzy, 04 Aralık 2004 23:36 tarihinde demiş ki:
Eheh ulan bi tane adam gibi çıktığım foto yok :) Hep habersiz kaymış bi şekilde yakalamışınız :)

Bak burda iyi çıkmışsın

+1[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 04 Aralık 2004 23:27 tarihinde demiş ki:
Gelmeyenlere de Ardeth Gibi Olsunlar diyorum,

İki dakka rahat dur be nezaman ayrılsam arkadam bişiyler diyon :p

bi problemin mi var benle adamım ha![signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

Bu günün kısaca özetini şu aşadaki arkadaşlar sunucaklar . İzin istediler biz gösterelim diye kırmadım cocukları ...

[signature][hline]| Dut ağacında üzüm YETİŞMEZ !! |
--------------------------------------------------------------
Evrende bir toz bile sayılamayacak ufaklıkta bir yer kürenin üstünde küçüklüğü belki hesaba bile katılamayacak bir varlığımız var;ne var ki aklımızla büyüğüz . Aklımıza güvenelim
--------------------------------------------------------------
| Sahip olduğun gücü asla gösterme !
|

Sosyal ağlarda paylaş

Ankara güzeldi bugun bayagı daha bi suru organizasyon yaparız diye dusunuyorum bi tanısmısken =)

Ha bu arada tunalıya daha önce gitmiştim o kadar da degil yani =P

Evet evet gelmeyenler ardeth gibi olsun, telefonu da acmadın ya ne diyim cok guzel eglenicektik =P[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...