Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ankara Bulusması

Venator

Öne çıkan mesajlar

Ankaradakiler olarak soyle bi bulusalım kaynasalım diyorum su kar yagısları dursun hele bi. Ankaraya yeni sayılırım simdi bulusalım diyorum ama nerde yapılır boyle seyler burada cok da fikrim yok acıkcası olmadı kızılay'da bulusulur uygun nereye gidiliyosa gidilir =)

Herkesin gelebilecegi bi tarih olsun istiyorum hehe topluca tanısalım soyle bi :) ondan kesin bi tarih vermeyecem ama muhtemelen 3-5 Aralık arasında bi gun iyi olur diyorum.

Şimdilik 3-5 Aralık Kızılay'da toplanalım gerisine bakarız diyorum gelebiletesi olanlar soylesin lutfen kesin gelicem diyenler varsa O.M. atın yer/zaman uzerine degisik fikirleriniz varsa paylasırsanız sevinirim.[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

gelirik canım . Nereyi bombalıyoz adres ver. 5 dakka içinde temiz iş ![signature][hline]Dut ağacında üzüm YETİŞMEZ !! | ©émååt
--------------------------------------------------------------
Evrende bir toz bile sayılamayacak ufaklıkta bir yer kürenin üstünde küçüklüğü belki hesaba bile katılamayacak bir varlığımız var;ne var ki aklımızla büyüğüz . Aklımıza güvenelim
| Return Of Theselia || Gücünü asla gösterme !
|
Sosyal ağlarda paylaş

Bu cumartesi biraz erken olmaz mı? Gelecek hafta yapalım vakit olsun bol bol diye oyle dedim de esas mesele o deil tabii. Ehe calculus sınavım var =)[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:

ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
huun, 26 Kasım 2004 10:13 tarihinde demiş ki:
ankaraya ayak basan adam gelirim der gelmez

gelmiyeni de bonecrusher döve döve zorla getirir eheheh

ama tabii kıbrıstayım artık, uğraşamam sizinle kaçtım buralara :)

kolay gelsin[signature][hline]mono - life in mono
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zerokull, 26 Kasım 2004 03:31 tarihinde demiş ki:
cumartesi olursa çok güzel olur aslında bu haftasonu şöle buluşalım diyorum ben sizede uyarsa tabiki gelirim bendeniz.

sen ankara'ya ne zaman gittin be[signature][hline]valandil ownz j0o!
-emokid*-
they bury me like footsteps in the snow.
Sosyal ağlarda paylaş

Ankaradaki Patilerin içi Çürümüş ![signature][hline]Dut ağacında üzüm YETİŞMEZ !! | ©émååt
Evrende bir toz bile sayılamayacak ufaklıkta bir yer kürenin üstünde küçüklüğü belki hesaba bile katılamayacak bir varlığımız var;ne var ki aklımızla büyüğüz . Aklımıza güvenelim
| Return Of Theselia || Gücünü asla gösterme !
|
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ragnar, 26 Kasım 2004 13:46 tarihinde demiş ki:
3 sene 100 lerce kez ankara buluşması yapalım dendi ama nedense hepside fos oldu boşa kasmayın :) ben pes ettim artık

nasıl fos oldu be.
ben pes ettim değil de ben hiç gelmedim desene şuna :)

her buluşmada en azından 2 kişi gelmiştir.
hatta 2şer paintball maçı ayarladık ve 20den fazla kişi geldi onlara da..

yani laf atmak kolay ama istanbuldaki paticiklerin sayısıyla ankaradaki paticiklerin sayısını kıyaslarsan baya başarılı paintball katılımı sağlamıştık.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
John_Petrucci, 26 Kasım 2004 13:50 tarihinde demiş ki:
yaw ankarada da yapcak bişey yok.ilginç bişey bulun gelelim =)

istanbul daha güzel bir yer
ancak orda da yapacak hiçbirşey yok ona bakarsan.
ne yapacaksın?
lunapark'a gidip eğlencek misin?
atericiye mi gideceksin?
bir parkta dolaşçak mısın?
cafeye mi gideceksin?
sinema mı izliyceksin?
şehirde turluycak mısın?
koca alışveriş merkezine gidip dolaşçak mısın?
pizza? tantuni? balıkçı? kebapçı? dürümcü? dönerci? ev yemeği?
buz pateni? paintball? tinercilerle kavga etmek? :)

bunlar hep istanbul'da var, ama ankara'da da var.
gereksiz yere ezmeyin ankarayı.
ruhunuz yok diye ankara boş bir yer mi olacak illa? :)[signature][hline]mono - life in mono
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
said:
John_Petrucci, 26 Kasım 2004 13:50 tarihinde demiş ki:
yaw ankarada da yapcak bişey yok.ilginç bişey bulun gelelim =)

sanki diger illerde yapacak cok sey var. :)[signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
|playingarena|Pati Pet
*Kuş,tavşanlar ve balıklar için..*
orc_lord in melancholy (day 72)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Head, 26 Kasım 2004 13:08 tarihinde demiş ki:
said:
Zerokull, 26 Kasım 2004 03:31 tarihinde demiş ki:
cumartesi olursa çok güzel olur aslında bu haftasonu şöle buluşalım diyorum ben sizede uyarsa tabiki gelirim bendeniz.

sen ankara'ya ne zaman gittin be

okuyoruz be gülüm[signature][hline]Depresif Mode *ON*
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de Ankara'ya bu sene geldim. Batıkentte paintball varmış herhalde. Oraya gidelim. Olmazsa bi yerde parti veririz güzel olur. İkincisi tercihimdir. Çünkü paintball oynarken ne kadar sohbet edebiliriz orası tartışılır :)
Not: Hacettepe'de okuyan var mı?[signature][hline]I love you but, i love your butt.
Warning! A nuke has been launched!
Sosyal ağlarda paylaş

Paintball olur olmasına da onu ayrı bi organizasyona yaparız. Bizim okulun da bu hafta paintball hedesi var ama ona biraz gec kaldık gibi takımlar coktan ayarlanmıstır =)

Parti iyi de simdi ne partisi =) En iyisi boyle oturulup sohbet edilebilecek bi yere gidelim soyle iyi bi yer olsun da kimse bilmiyo mu ya koca patide ankarayı? Güzel bi yer biliyosanız aha surada super pati toplanır diyebileceginiz soyleyin lutfen.[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:

[Bu mesaj Saendul tarafından 26 Kasım 2004 16:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Saendul, 26 Kasım 2004 16:42 tarihinde demiş ki:
Güzel bi yer biliyosanız aha surada super pati toplanır diyebileceginiz soyleyin plz.

plz? hehehe
benim bittiğim an bu andır Saendul plz dedi.

Buarada kızılay meydanında penguen pastanesi var orası fena değildir :p[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''

[Bu mesaj Ardeth tarafından 26 Kasım 2004 16:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...