Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ramazan geliyor

telnedim

Öne çıkan mesajlar

gerçi üzülmüyorum sanırım. oruçluyken başkasına oruç tutmuyor diye saldıran adam orucun mantığını anlayamamıştır heralde.

hakkaten nefis imtihanı olarak somut bir challenge yani. ramazan güzel bir uygulama insan için tutanlara saygım var. ama laf atana saldırana tutmadığın için kınayana falan flying kneekick üzgünüm
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

izmirde buca kopta bir kahve dolusu insandan meydan dayağı yedim ben sigara içiyorum diye 5 sene önce bundan.

gavur izmirde olması ilginçmiş,

geçen sene taksimin ortasında önümde yürüyen turist elinde birayla geziyordu, ben biri dalarsa korurum diye bi süre izledim ama 1 tane bile insan karışmadı.

Asıl toplu taşıma çok fena olacak. o ağız kokuları, ter kokuları.. hmmpss
Sosyal ağlarda paylaş

yedinci katta oturuyodum. nevrozda çatışma çıktı. yedinci katta oturuyorum bak. iki mermi çıkardım pencereminden yanından. panzerler falan kapamıştı sokağı.

ben hayatımdan arabaya 3. kat balkonundan şatganla ateş edildiğini ilk ve son kez buca kopta gördüm.

keza buca kopta polis+jandarma basmıştı bizim ve yan siteleri. zaten sırf site var. 39 torbacı tutuklamışlardı öyle biyer buca kop.
Sosyal ağlarda paylaş

Tarumar said:

müslüman kadar ilkel bir canlı yok ya koalalar bile daha gelişmiş.

okaliptusları yalayıp yalayıp mideye götürüyor kimseye zararı yok en azından.

insanın kendini aç bırakıp sonra saçma sapan triplere girip arıza çıkarması ayı resmen. sanki normal halleri şahaneymiş gibi birde her sene bir ay ağız kokularını çekiyoruz.

oruç müslümanlıktan öncesine dayanan ve farklı inanışlarda uygulanan bir yöntem. esasında baya mantıklı ama embesillikte çığır açan insanlarımız yaptığın amacını falan düşünmeden köpek gibi kendine söyleneni yerine getirmek için yapıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Temel nedeni zaten taa eski zamanlardan beri vücudun bir günahkar olarak görülmesi, bedensel zevklerin yasaklanmasıdır. Buddha'nın bile oldukça aşırı oruç ve diğer bedeni yasaklayan eylemleri kullandığı ancak daha sonra aydınlanma için bedenin yadsınmaması gerektiğini farkettiği söylenir..
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

yılın en nefret ettiğim zamanı. sigara içersin tip tip bakılır. su içersin tip tip bakılır. arkadaş kötü niyetli olarak gözünün içine bakarak yapsam bunu rahatsız ol. hatta ondan bile rahatsız olma

ama nedir herkes inanmak zorunda mı? yine kavga çıkarırım kesin. her ramazan kavga çıkıyor çünkü

izmirde o kadar sorun oluyor mu?
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

yedinci katta oturuyodum. nevrozda çatışma çıktı. yedinci katta oturuyorum bak. iki mermi çıkardım pencereminden yanından. panzerler falan kapamıştı sokağı.

ben hayatımdan arabaya 3. kat balkonundan şatganla ateş edildiğini ilk ve son kez buca kopta gördüm.

keza buca kopta polis+jandarma basmıştı bizim ve yan siteleri. zaten sırf site var. 39 torbacı tutuklamışlardı öyle biyer buca kop.

dayak yemeler satganlar az biraz tvyi kes ergenlikte etkilenirsin sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

cempostaci said:

Tarumar said:

müslüman kadar ilkel bir canlı yok ya koalalar bile daha gelişmiş.

okaliptusları yalayıp yalayıp mideye götürüyor kimseye zararı yok en azından.

insanın kendini aç bırakıp sonra saçma sapan triplere girip arıza çıkarması ayı resmen. sanki normal halleri şahaneymiş gibi birde her sene bir ay ağız kokularını çekiyoruz.

asıl bomba ney biliyor musun?
liseliler falan oruçlu olduğuna inanmadıklarına "dilini göster lan!" derler.
oruç tutan adamın dilinin rengi değişirmiş beyaz mı yeşil mi ne oluyomuş. sen düşün ne kafalar

nasil bir koy lisesi bu ya.

bak bu saka degil var böyle bi olay.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Otel ve otelcinin dusmani...

Ramazan.

Amk sabitleseler sunu kasim ayina falan..

şuna o kadar çok katılıyorum ki..

zamanlama açısından dünyanın en mantıksız en saçma ibadeti, zaten sezon dediğin 3 ay, turizmi 4-5 sene etkiliyor, 15 yılda bir karanlık çağa giriyor turizm sektörü.. lanet ya lanet
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...