Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Tag Heuer Aquaracer 300 M

logtrig

Öne çıkan mesajlar

BabacumMostors said:

Dworgian said:

Babacum, her ay 30 40k kazaniyor olsan bir sure sonra su an "keske olsa" dedigin her sey olmus, "keske gitsem" dedigin her yere gitmis olacaksin. Sonra yeni keskeler gelecek olay bu

yok be elbet parayı çevirecek bir şey bulursun

gezilecek yer kalmasa bir teknoloji/arge enstütü kurmayı isterdim hem adım yaşasın hem topluma bir katkısı olsun diye

ama hiç gözüm lüks arabada olmadı mesela

ha belkide hayatım boyunca lükse kaçacak tek kalıcı şey vitranın koltuğu olurdu

http://www.smow.com/pics/vt-013-000/vitra-eames-lounge-chair-mit-ottoman-kirschbaum-leder-premium-schwarz-01_zoom.jpg

hatta aynen bu renk, kendisi 20K dolares.

ne bilim bana hediye alınmasına kızan bir adamım, onun yerine bir bira ısmarlasınlar sohbet etsinler düşüncelerini paylaşsınlar isterim

abi o koltuk çokgüzel lan..

Kankacım senin icin alacam o koltugu. Bol bol keyif fotosu cekip atacam foruma takip et beni
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

BabacumMostors said:

Dworgian said:

Babacum, her ay 30 40k kazaniyor olsan bir sure sonra su an "keske olsa" dedigin her sey olmus, "keske gitsem" dedigin her yere gitmis olacaksin. Sonra yeni keskeler gelecek olay bu

yok be elbet parayı çevirecek bir şey bulursun

gezilecek yer kalmasa bir teknoloji/arge enstütü kurmayı isterdim hem adım yaşasın hem topluma bir katkısı olsun diye

ama hiç gözüm lüks arabada olmadı mesela

ha belkide hayatım boyunca lükse kaçacak tek kalıcı şey vitranın koltuğu olurdu

http://www.smow.com/pics/vt-013-000/vitra-eames-lounge-chair-mit-ottoman-kirschbaum-leder-premium-schwarz-01_zoom.jpg

hatta aynen bu renk, kendisi 20K dolares.

ne bilim bana hediye alınmasına kızan bir adamım, onun yerine bir bira ısmarlasınlar sohbet etsinler düşüncelerini paylaşsınlar isterim

abi o koltuk çokgüzel lan..

Kankacım senin icin alacam o koltugu. Bol bol keyif fotosu cekip atacam foruma takip et beni

?? ee bana ne ki bundan? hani keyfini sür güzel koltuktur da benim için olan kısmı göremedim
Sosyal ağlarda paylaş

pascalnouman said:

arkadaslar hakkında bilgi sahibi olmadan fikir sahibi oldugunuz konulara post atmayin ya da atin la gulmek de lazim arada ahahahaha EA yi postlayan arkadas angaradaysa tukkana ugrasin cts onu biraz bilgilendireyim kok carsisi girisi kosedeyiz.

yok ankarada degilim de bu kadar komik olan neymis benim bilmedigim onu merak ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

BabacumMostors said:

aslında senin üstte bahsettiğin saat mantıklı geldi, çizilmez cam kinnect sistem buna para verilir de

hoş ben ayda 30k kazansam haftasonuda olsa bir yerlere giderim, atıyorum romaya giderim haftasonunu geçirmeye, yemeye içmeye harcarım deli gibi en nihayetinde kefenin ebi yok ne yaşasam kârdır, olsun altımda reno olsun kolumda swatch olsun. hatta yanımda eş dost götürürüm beraber yeriz içeriz

de işte o yüzden bana gelmiyor o kadar para :P bana yetecek kadar geliyor işte

Olm biz param olmasaydi les gibi evde oturur kendi agiz kokumdan bayilirdim herhalde diye hayal kuruyor muyuz? Ala ala ne hayal kurdun arkadas dua ette oksijen bedava kalsin:)

ahahaha, sesli güldüm hahaha...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
pascalnouman said:

simdi senin o orneklemede kullandigin saat bir kere saat mekanizmasi ureten bir firma degil yani bir saat markasi degil magazalarin esantiyon verdigi saatle aynı yerde benim gozumde EA gibi bir dolu marka var cinde uretilip bir guzel itelenen son kullaniciya umarim anlatabilmisimdir meramimi

saat uretmiyorlarsa sonuc? 40 kere kolumdayken bam gum carptim, ne kasasinda ne caminda hala en ufak bir cizik var. Tek kotu yani pilini degistirmek zorunda olman. o da 2 senede bir kere falan heralde. Dizayni guzel, kendisi hafif ve ince, sen uretebiliyorsan boyle bir saat sen yap, ustune pascalnouman yaz alip takayim.
Sosyal ağlarda paylaş

manve said:

pascalnouman said:

simdi senin o orneklemede kullandigin saat bir kere saat mekanizmasi ureten bir firma degil yani bir saat markasi degil magazalarin esantiyon verdigi saatle aynı yerde benim gozumde EA gibi bir dolu marka var cinde uretilip bir guzel itelenen son kullaniciya umarim anlatabilmisimdir meramimi

Tek kotu yani pilini degistirmek zorunda olman.

Maalesef pilli saat kullananlar saat hakkında yorum yapmasın.Dont take it personal.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...