Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Telefon numaram ?

xwhiplashx

Öne çıkan mesajlar

3 ay once aldigim bir hattim vardi. Pin'i unuttum. Tel nosunu bulamiyorum. Sim kartin sifre karti da yok. Sim kartla turkcell bayisine gitsem orada ogrenebilir miyim acaba ?

Edit : numarami buldum. Peki numarami direk bayiye soylesem bana kart cikartir mi ? Sabahin korunde bir umut belki uyumayan bilen biri vardir diye soruyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

xwhiplashx said:

3 ay once aldigim bir hattim vardi. Pin'i unuttum. Tel nosunu bulamiyorum. Sim kartin sifre karti da yok. Sim kartla turkcell bayisine gitsem orada ogrenebilir miyim acaba ?

Edit : numarami buldum. Peki numarami direk bayiye soylesem bana kart cikartir mi ? Sabahin korunde bir umut belki uyumayan bilen biri vardir diye soruyorum.

hat senin üzerineyse alırsın direk yedek sim.

telefonuna göre al yedek simi, mikroysa mikro nanoysa nano, unutma :)
Sosyal ağlarda paylaş

xwhiplashx said:

eski kartı iptal edip yeni kartın üzerine numarayı işliyorlar, alırsın sorunsuz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...