Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo - Questline vol2

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Vingthor said:

vefakat geçen sene yaptığım staj BEŞ TELELİK SİGORTAMI YAPMADIĞI İÇİN OKUL
kabul edilmemiş. bugün onu öğrendim.

Yalnız stajer öğrencilerin sigortasını beş tele de olsa beş kuruş da olsa okulun yaptırması gerekiyor. PARASI NEYSE VEREYİM YAPSIN EŞEKLERlik bi durum yok =/
Sosyal ağlarda paylaş

icphedia said:

Noyzura said:

rızıkımın peşindeyim asdg

2 günde asgari ücret kazandın neredeyse :) başkalarına da bırak

ben de onu diyorum işte yapsın birileri . ilk questte kesin birileri yardırıyordur diye büyük bir heyecan ile kadıköy sokaklarında koştum. ikincisinde rakibim sabah 10da video koyucak diye sabahlayıp işe gidenlerin vapuruna yetiştim. üçü de öyle yedirecek insan bulamadım ama kendiniz yiyebilirsiniz diyince hemen gömdüm. başkaları yaparsa daha zevkli olur benim için
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

bu quest geçsin başka questler gelsin diye yapsın. hızlı yemek yeme adamı değilim , hiç olmadım ama elimden geleni yaptım ;(

paticik de böyle bir questi layığıyla yapacak bir sürü adam varken kendim quest geçsin diye yapmaktan utanıyorum ;( neden başkaları da yapmıyor ?

sequo parası ve davranışları yüzünden çarmıha gerilecek yakında, sen niye kimse yapmıyor diyosun ?
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Burada esas yapılmama sebebi tamamen quest giver ile ilgili

aynen. böle 3 dolarlık oyun vericem falan denseydi mesela indie falan bende yapardım komik çünkü ucunda kabul edilebilir ödülde var.

sütyeni direk yapardım hatta sahilde gezerdim direk. eğlenceli çünkü.

ama niyet farklı olunca itici oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

herkesin bir birini kucaklaması ve kabul etmesi gerektiği gibi bir dönemdeyiz. yoksa direniş yanar . aqp yanlılarını bile kucaklamamız gerekirken patide bir birimize gereksiz tavırlar koymak çok boş işler .

hani parayı istemeyende eğlencesine baksın haytab'a falan bağışlasın parayı.
Sosyal ağlarda paylaş

Laorx said:

Noyzura said:

bu quest geçsin başka questler gelsin diye yapsın. hızlı yemek yeme adamı değilim , hiç olmadım ama elimden geleni yaptım ;(

paticik de böyle bir questi layığıyla yapacak bir sürü adam varken kendim quest geçsin diye yapmaktan utanıyorum ;( neden başkaları da yapmıyor ?

sequo parası ve davranışları yüzünden çarmıha gerilecek yakında, sen niye kimse yapmıyor diyosun ?

olmaz ona birşey. hepimizin tuhaf davranışları var . hepimiz kendimizi fixlemeye bakalım , sequo da kendisine bakıyordur.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

herkesin bir birini kucaklaması ve kabul etmesi gerektiği gibi bir dönemdeyiz. yoksa direniş yanar . aqp yanlılarını bile kucaklamamız gerekirken patide bir birimize gereksiz tavırlar koymak çok boş işler .

hani parayı istemeyende eğlencesine baksın haytab'a falan bağışlasın parayı.

adam birine kart yollayıp "u r my bitch" çeken, 1.000 tl için "bahşiş olarak atıyorum pis fakirler" diyen bir adam.

niye insanlar adama fırsat versin ki?

benzerini xaenin gibi biri yapsa kesin katılım daha fazla olurdu diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Peki dworg consun önerisi gelse onu da yapar mısın ;)

Aslında denenebilir ya. Altın sonuçta sdfs

altın düşüyor abi askldjsad

ciddi cevap verim mi; yok yahu hani böyle intiharın eşiğine fln gelmedikçe yapılcak şey değil o.

edit; hani onu yapmaktansa ölmeyi tercih eder mi insan o konuyu bilemiyorum Allah o ikileme düşürtmesin amin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...