Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Post Apocalypse Anyone?

Draven

Öne çıkan mesajlar

çok kısa
görüşlerimi belirteyim
öncelikle sevmediğim yanları

görüntü filtresi atmosfere uymamış, felaket sonrasından çok hayvani gore içeren piskopat bir filmi andırıyor ayrıca texas chain saw massacre 2003 e baya benziyor, uymamış bence

ırkçı buldum, abartmışlar
kumsaldaki engeller bariz bir şekilde çıkartmayı engellemek için konulan engellere benziyor (ww2) , çıkartma gibi bir hadise var ancak yapan kim ? adam (?) alman askeri kaskı taktı ancak çıkarmayı yapanlar müttefiklerdi

senaryoyu okumak lazım, acaba almanlar bi bomba falan mı attı

tipler mükemmel olmuş ancak onlar da post apocalyptic den çok hellraiserdan çıkma korkunç ucubeler olmuşlar
mutasyon veya benzeri bir değişimden çıkma değil de sanki manufactured tipler

böyle bi film çekilirse en sevdiğim film bile olabilir tipler gerçekten süper, müzik seçimi falan da çok iyi ancak post apocalyptic ortam sağlanamamış
sağlandığı filme örnek : madmax serisi
gerçi orada mutasyon yok ancak genel atmosfer mükemmel
fallout ise mutasyonlu mad max atmosferi denebilir[signature][hline]Küçük bir adada terk edildiniz. Ve ufukta hiç kara parçası bile göremiyorsunuz. Hangi 3 şeyin olmasını isterdiniz?
zgrw, 13 January 2004 21:09 tarihinde demiş ki:
Black pearl, Bloodmoss, Mandrake Root

Sosyal ağlarda paylaş

filmin konusu hollanda ile almanya arasinda bi savas cikiyor, bombalamalardan sonra bu hali aliyor alman askerleri. savas yuzunden baska neler oldugu hakkinda bilgim yok. zati tam olarak ortada bir film olmadigi icin, bu dragonlance trailer project gibin birsey, adamlar sadece bunu yapmislar, dayandiklari pek buyuk bir konu yok.

dedigin gibi o kasketi kaldiran tip manufactured gibin, ama pause edersen burnunun asasinda baska bir surat dikildigini gorursun :) gozleride beyaz balik gibi, elleriyle (robotic ellermi desem) kasketi tutusu pek iyi gormedigi anlamina gelir.

arkadaki kel kafali tip cok feci, bide onun arkasindan gelen koltuk deynekli. :) hehe keske boyle birseyler yapabilsek, kafamda cok fikir var ama technology ve assistance yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Brian Yuzna (the Re-Animator trilogy, Faust, The Dentist).

ehueuh bunlardan biri fantastik gerilim , biri fantastik aksiyon , biri ise piskopat korku filmi

iyi iş çıkar bu adamdan bence :D

kumsaldaki zombieler nazi askeriymiş
filmde hollandalılarla almanlar savaşıyormuş
pek ilginç gelmedi açıkçası[signature][hline]Küçük bir adada terk edildiniz. Ve ufukta hiç kara parçası bile göremiyorsunuz. Hangi 3 şeyin olmasını isterdiniz?

Sosyal ağlarda paylaş

hepsinin farkındayım

asıl yerde sürünen feci , çer çöp gibi gözüküyor dikkatli bakınca hareket ettiğini görüyorsun

bu trailer hellraiser 5 deki eski ev sahnesiyle yarışacak dehşette valla[signature][hline]Küçük bir adada terk edildiniz. Ve ufukta hiç kara parçası bile göremiyorsunuz. Hangi 3 şeyin olmasını isterdiniz?

Sosyal ağlarda paylaş

bu arada bu trailer bana marilyn manson - the beautiful people bu şarkının klibini acaip hatırlatıo hehe[signature][hline]Küçük bir adada terk edildiniz. Ve ufukta hiç kara parçası bile göremiyorsunuz. Hangi 3 şeyin olmasını isterdiniz?

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
draven bu başlığı mesajlamış da şimdi görebildim, trailer'ı çekemiyorum valla ne diyeyim, ama arcane'in anlattığına bakılırsa yaramaz post-apo olarak. makyajdan atmosfer çıksaydı huysuz virjin stratosfer gibi nefes keserdi..[signature][hline]There were two men--they walked the same road, but after ten years they discovered completely opposite truths. So I think if I wander for ten years, I'll be able to find my own truth..
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben buna post apocalyptic olarak değil de korku filmi olarak bakıyorum
ve gayet şahane
2 günde 1 doz alıorum dehşete düşmek için
bu dehşeti yaratan en önemli etkenin ise ne kamera filtresi ne de makyaj kostüm vesaire gibi görsel öğeler olmadığının farkına vardım
müzik... dehşete düşürücü[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

evet, muzik delirtiyor adami.

yanliz halen post apo oldugunu idda ediyorum cunku neden?

videoda gordugun sey oyle lop diye ortaya cikacak birsey diil, global olmasada avrupa civari ortaligin icine edicek bir olay olmuski, sahil kenari var (kumsal vs.) ve de tank barieri var sudan biyade indiren gemiler cok ilerlemesin diye, ancak deniz seviyesi cok az adamlarin yurudugu yerde? buharlasip gitmis cogu bir sekilde (globel warming?) ki globel warming nukleer silahlar yan etkilerinden biri olarak dusunuyorum.

ahh unutmusum walla videoyu gene izlicem :)

[Bu mesaj Draven tarafından 27 Mart 2004 14:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 ay sonra ...
en son sanırım 2 ay önce kontrol etmiştim siteyi, daha fazla da olmuş olabilir..

hala aynı durumda
We are currently pre-producing our feature movie WORST CASE SCENARIO, slated to shoot winter 2004.

heh, summer dı winter yapmışlar.
biri parayı bassa da izleyebilsek[signature][hline]-Sticky yapmak isteyeceksiniz! beyazperde.com
-Olağan üstü! Akademi ödüllü Chemical'dan üstün performans! sinema.com
Chemical, 04 Aralık 2004 23:45 tarihinde demiş ki:
sticky bile olabilir bu

Sticky: Desire For Attention Coming Soon to a theatre near you
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...