Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ev Arıyorum (İstanbul)

bingildak

Öne çıkan mesajlar

ben balatta okudum abi, kadir has'ın şahane binasında. o zamanlar yeni bina da yoktu, eski tütün binasındaydık, muhteşemdi. fatih haliyle çok yakındı. "city on our doorsteps" diye bir dersimiz vardı. profesoner alkolik bir ingilizdi, kiliseleri ve camileri gezip istanbul kültürünü araştırıp, tartışıyorduk vs. 2 kere fatih e gittik, kızlarla birlikte sınıf olarak. 10 kız var, zaten 4 tanesi kapalıydı, perukluydu. diğerleri de aşırı tutucuydu. torunların kızı vs. kapalı olmasa da aşırı tutuculardır, neyse sadete gelirsek o kızlara bile laf ettiler mahallede yürürken "cık cık cık" çektiler, bildiğin mage robe, long beard tipler. kız arkadaşım gelip gidecek biz böyle şeylere gelecek insanlar değiliz, istanbulun o "ruhu" bizden uzak, çok sevdikleri allahlarına yakın olsunlar. erkek adamız biri bir şey der, sonra ölüm çıkar bir şey değil linç kurbanı olmaya gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

en son yaşlı bir tetzenin evine, yardım amaçlı 2 temizlikçi kadın götürüp, erzak ve bi kaç eşya götürmüştüm 3 sene önce fatihe, bu kadınlar ne iş diye baya bi insan sormuştu. sokakta gezen 5 kadındn biri türbanlı 4 ü kara çarşaflı. 6-7 yaşındaki çocuklarda sarıklar vardı.
gözlerim yanlış görmüş tamam
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

teşekkürler, giriş veya zemin istemiyorum.

Soyak Sitesini bilen veya orada oturan var mı anadolu taraafında? Yeri ile ilgili veya ulaşım ile ilgili bana bilgi verebilir misiniz?

hang, soyak? yenişehir mi? gtöztepe mi?

ben götepe sokaykta oturuyorum göztepe köprünün orada, metroyla kadıköy 7-8 dakika bir tek yürüme mesafesi var metroya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...