Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pokémon X-Y

Fin

Öne çıkan mesajlar

AcesHigh said:

Bu arada 4 iv'li fransız erkek, 5 iv'li ingiliz hatun honedge buldum redditten. Kendime shiny çıkarana kadar çiftleştircem bunları. 3 iv garanti en kötü ihtimal.

asdsafda 8 gün sonra çıktı lan 1 haftadır evdeyken pc başında dizi filan izlerken yumurta çatlatıp durdum daha şimdi eve geleli 1 saat oldu çıktı sonunda.

daha çabuk sonuç verecek sanmıştım ya inşallah 4-5 iv çıkmıştır. babası 4 annesi 5 perfect iv. level1 de koymuştum bunları çiftleşmeye dün kontrol ettim level92 olmuşlar... normalde en yüksek pokemonum 90 yahu.

edit: hp/atak/def/spe.def perfekt. daha ne isterim
Sosyal ağlarda paylaş

AcesHigh said:

AcesHigh said:

Bu arada 4 iv'li fransız erkek, 5 iv'li ingiliz hatun honedge buldum redditten. Kendime shiny çıkarana kadar çiftleştircem bunları. 3 iv garanti en kötü ihtimal.

asdsafda 8 gün sonra çıktı lan 1 haftadır evdeyken pc başında dizi filan izlerken yumurta çatlatıp durdum daha şimdi eve geleli 1 saat oldu çıktı sonunda.

daha çabuk sonuç verecek sanmıştım ya inşallah 4-5 iv çıkmıştır. babası 4 annesi 5 perfect iv. level1 de koymuştum bunları çiftleşmeye dün kontrol ettim level92 olmuşlar... normalde en yüksek pokemonum 90 yahu.

edit: hp/atak/def/spe.def perfekt. daha ne isterim

elinde kalan fazlalardan alabilirmiyim?
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

elinde kalan fazlalardan alabilirmiyim?

trade at vereyim online oldum. oyun içi isim murat. elimde 25 tane filan 31/31/31/x/31/0 iv'li brave(+atak/-speed) honedge var timer ball ile breedlenmiş. Bir yerden sonra ivlere filan bakmadan çöpe atmaya başladım zaten kaç tane böyle 5 iv'li çöpe gitmiştir.

bu arada güzel iv'li değişik pokeballarda hatun pokemonlarınız varsa talibim. normal pokeball içerisinde breedlemeyi sevmiyorum pek.
Sosyal ağlarda paylaş

O kadar kastım ama en fazla 4 31iv'li scarmory yapabildim. Speed, def, sp atk ve hp full. Bir de atk+spdef den birini ekleyebilirsem harika olacak. Flying steel falan. Friend safarimde sadece starter olarak yenilerden hepsi var ama charmander ya da charmaleon yok. Olsa elimdeki 3 perfect iv'li charizardım ile beşer edecegim. Bir de oyunda her türlü indirimi vs almama rağmen hala hatching power o-powerını alabilmiş değilim. Hangi şehirden alıyoruz son o-powerı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...