Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blind Guardian

Aegean

Öne çıkan mesajlar

Ben mod olarak başta bi kaç şarkısını öneriyim.

Bard's Song - In The Forest en ünlü şarkılarındandır.

Mordred's Song, Into the Storm, Nightfall, Mirror Mirror sonra gelir.

Şahsen en secdiim şarkısı 15 dk lık dev olan Ant THen THere Was Silence, ve Mr. Sandman i severim.

Gitar solosu istiyorum diyosan beyond The Ice ı tavsiye ederim. Soulforged da güzel şarkıdır. Benim yaptığımı yap, bi bu şarkıları indir, soora ne bulursan :)

Hatta yardımcı olsun seni şöyle alalım.[hline]Why can't you see that I try
When every tear I shed
Is for you?

To Bid You Farewell...
Sosyal ağlarda paylaş

Run for the Night
By the Gates of Moria
Banish from Sanctuary
Valhalla
Welcome to Dying
The Last Candle
Time What is Time
Journey Through the Dark
Theatre of Pain
Ashes to Ashes
The Bard’s Song: In the Forest
The Bard’s Song: The Hobbit
Imaginations from the Other Side
Mordred’s Song
Bright Eyes
War of Wrath/Into the Storm
Nightfall
Mirror Mirror
Noldor (Dead Winter Reigns)
Time Stands Still (at the Iron Hill)
Thorn
When Sorrow Sang
Battlefield
Sadly Sings Destiny
Age of False Innocence
Punishment Divine
And then there was Silence
Don't Talk to Strangers (Cover)
Mr. Sandman (Cover)

Sen bunlari cek bi liste daha cikaririz :P[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
---
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George Costanza (Cantstandya)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
Bak genclik sana bg hayranı olarak sunu söliyim git butun sarkılarını indir biriki tane salak sarkı harbiden var ama bende yaklasık 70 sarkısı falanvar hepsi birbirinden güzel.. Özellikle mirror mirror ama ben gün içersinde nerdeyse hepsini dinlerim :d:d[signature][hline]Kalhiae 25 Ekim 2004 23:41 de demişki:
kız evi ; naz evi..
forum yeri ; gaz yeri. :D

------------Blind Guardian--------------
Sosyal ağlarda paylaş

Blind can ciğerdir... A Bard's Song ile Past and Future Secretla giriş. Sonra Nightfall, Mordred Song, Bright Eyes, And The Story Ends, Valhalla.... gider de gider.
Bir de Demons and Wizards vardır, Blind Guardian ile Iced Earth gruplarının ortak çalışması. Demons and Wizarsdan "Fiddler on the Green". Bitirmiş şarkıdır kesin tavsiye ederim, dip düşürücüdür.[signature][hline]Sıpaaakın kulaklarıııı eşşeeeeek kulaklarıııı
Sıpaaakın kulaklarıııı eşşeeeeeek kulaklarıııııı
Sosyal ağlarda paylaş

Demonsa girdiysen ohoh çıkamazsın bence sen bi gün böle grupların albumlerini satan bi yere git hepsini al toplam 10 album bide konser dvdleri, bu tür müzik seviyosan.... İşin içinden çıkamazsın. Mesela Demons and Wizardsın ; Heaven Deines şarkısı çok kraldır. Gitar solo içinde excalibur sarkısını öneririm. En iyisi dedim gibi butun albumleri almak toplasan bi 15 album bile etmez :P :)[signature][hline]Kalhiae 25 Ekim 2004 23:41 de demişki:
kız evi ; naz evi..

Sosyal ağlarda paylaş

Blind dinleyen bi insan pişman olcaksa, tey tey.. Bu tarz müzik yapan gruplar var onlarıda söliyim onlarıda dinle. Benim en sevdiklerim Rhapsody , Nightwish , Iced Earth (Bgyi yazmıyorum boşuna o zaten...) :D Bu gruplarıda tavsiye ederim :)[signature][hline]Kalhiae 25 Ekim 2004 23:41 de demişki:
kız evi ; naz evi..

Sosyal ağlarda paylaş

Dedim ya al hepsini dinle öle majesty , beyond the ice , excalibur ayrım yapmicaksın. Her biri ayrı bir eser olarak butun gün dinliceksin :)[signature][hline]Kalhiae 25 Ekim 2004 23:41 de demişki:
kız evi ; naz evi..

Sosyal ağlarda paylaş

Nası yani ; aylardır severek dinlediğim o baba sarkı aslında bg diğilmi? o zaman kimin sarkısı? (harbi merak ettim benim dildiğim d&w ama sen söle kimin sarkısı)[signature][hline]Kalhiae 25 Ekim 2004 23:41 de demişki:
kız evi ; naz evi..

Sosyal ağlarda paylaş

Evet haklısın bende bu sarkıda solistin kim oldunu merak ediyodum, grubun adı ne demiştin :) birazcık bilgi verirmisin hakkında biliyosan?[signature][hline]Kalhiae 25 Ekim 2004 23:41 de demişki:
kız evi ; naz evi..

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...