Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lagın dibine vurmuş

Quanzi

Öne çıkan mesajlar

Bu nasıl bir serverdır kim nasıl hareket ediyor bendemi problem var anlayamadım. Oyuna ilk girdiğimde mouse ile sağa sola basıyorum ama ilerlemiyordu. Klavyeden sağa sola basarken bi anda karakter sapıtmaya başladı sağa sola koşturmaya başladı. Herhalde tutorial yapıyordur diye kontrolu bıraktım ama karakter hareket etmedi. Gecikmenin farkına varır varmaz dumur oldum. Karakteri ilerletmeye çalışıyorum, ama komutlarıma 5-6 saniye gecikmeli yanıt veriyor. Bu servera para istediklerine inanamıyorum. Npc ye gidecem diye yedim bitirdim kendimi. Bu sorun sırf benden kaynaklanmıyor herhalde forumlarda lag probleminden herkes şikayetçi. Server devamlı bu şekildemi yoksa bana mı denk geldi?[signature][hline] DaoC EU Server Excalibur
Kendorf -Sultans- Voider Eldritch

*Kendorf attacking to glacier giant*
-Why? :( WHY??
-for die... (masochistic action, I'm relax :)
Sosyal ağlarda paylaş

Problem server bazlı değil telekom bazlı ne yazıkki, birzamanlar 250 ping olan swg gibi oyunlardanda 700-800 ping almaya başladık. Altyapı hazırlamadan maksimum kar amaçlamaya çalışırsanız böyle bir sonuç çıkıyor.[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...