Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İyi saatte olsunlar

screamer

Öne çıkan mesajlar

Sadece Türklerı Japonlar - filmler ile - ve A.B.D. - katliamları ile -liler korkutacak değil ya biz de kendimizi korkutabiliriz içine moda olan doğa üstü varlıklarla da bezeriz ve tadından yiyemeyiz

Show Tv reklamlarında yakında makında diyor[signature][hline]Your feelings
I can't help but rape them
I'm sorry, I don't feel the same
My heart inside is constantly hating
I'm sorry, I just throw you away
Sosyal ağlarda paylaş

Yok hatırlıyorum çok kaliteliydi bir de böyle çığlıklı falan müzikler vardı arkada . Hatırlıyorumda annemlerden gizli izledikten sonra yatağıma koşarak gidip yorganım altına kafamı sokup pür dikkat sesleri dinleyerek korka korka uyuyakalıyordum.. Of ne günlermiş be.[signature][hline]Novice fordfocus driver..[/i] klh
Sosyal ağlarda paylaş

Ewt reklamda tanıttılar ablanın biri manyaklaşıyor kedi tameliyor aynada cin falan görüyor ama cin daha çok gobline benziyor sonuç olarak yarım saattir yerlerde sürünüyorum gülmekten[signature][hline] Calculus diye bir şey buldum, finalde sorumlusunuz!..
Sir Isaac Newton (Cambridge Üniversitesi'nde hocayken)
Sosyal ağlarda paylaş

valla fragmanı sadece bi kere izledim ve nedense ilgi çekici geldi...umarım ilk bölüm sağlamdır izlicem...avrupa yakası zaten sıktı son zamanlarda bi alternatif lazım cnbc-e yetiyo gerçi ama....[signature][hline]Fenerbahçeli olma kursumuz açılmıştır 10:00
Kurs kontejyanımız dolmuştur 10:01
Istek üzerine delikanlı olma kursumuz açılmıştır Tüm Gs lileri çağrıyoruz sizlere ücretsiz...

Ahanda Resmim:
http://album.paticik.com/index.php?op=3&id=5164
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız ablanın kediye hasta oldum

ayrıca tahta gıcırtısıyla adam korkutmaya çalışıyorlar[signature][hline] Calculus diye bir şey buldum, finalde sorumlusunuz!..
Sir Isaac Newton (Cambridge Üniversitesi'nde hocayken)

[Bu mesaj screamer tarafından 03 Aralık 2004 22:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

dun gecede vardı baktım bıraz
bi sandık ıcınde ayna falan var bakan kendının evil halini goruyo euhuehu

Bide şeyde çok guldum hani yaşlı bi hoca vardı ya sallanıyo sandalyesınde bı anda küt diye dusuyuo kalıyo
arkadan kadın kosuyo

Hiiiii!!!
Çarpılmış!!

kopmuştum burda[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlaCk_DmC, 04 Aralık 2004 12:04 tarihinde demiş ki:
dun gecede vardı baktım bıraz
bi sandık ıcınde ayna falan var bakan kendının evil halini goruyo euhuehu

Bide şeyde çok guldum hani yaşlı bi hoca vardı ya sallanıyo sandalyesınde bı anda küt diye dusuyuo kalıyo
arkadan kadın kosuyo

Hiiiii!!!
Çarpılmış!!

kopmuştum burda

akım varmış demekki sandalyenin altından geçen[signature][hline]shinsetsu desu..
Sosyal ağlarda paylaş

ilk bölümden dalga geçmeyin bence iyi bir dizi olabilir aradığımı bulamadım ilk bölümde ama yinede ilginçti
hocanın çarpılma olayına gelince
sanırım kızın bir (iyi saatte olsunlar=iso) iso su var adam kıza büyü yapmaya çalışınca çarpıldı kıza olayı çözemesinde yardım ettiğine göre bu iyi bir iso lar . korkutuyor ama zarar verdirmiyor yada vermiyor
öteki adamdaki ise kötü cinayet işletiyior fln dikkat ettiyseniz aynaya baktığında yüzünün arkasındaki kötü bişiydi kız baksa öle bişey görmyecek tahminimce bu arada yazara bittim ben o ne biçim herif selanikte devrimin başlayacağını tahmin etmiştim fln oda ir isosanırım[signature][hline]HisarOyun.Com&FrpNet.Net
CeyhunAlyeşil
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...