Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

DoruK

Öne çıkan mesajlar

GONDARCENGIZ said:

abi jinx oynadımda cidden abartı atac speed olayı

O yüzden önce q maxlıyor millet. Ama ben q w eşit götürüyorum. W da iyi vuruyor, sağlam 2 tane tutturdun mu rakip adc daha pasif oynuyor.

Q sayesinde life steal abardığı için 1v1 de neredeyse alamayacağın hero yok gibi.

O değilde eliseyi nasıl oynuyorsunuz biraz tarif edebilecek var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

yeni oynamaya başladığınız şampiyonlar için lolking'teki guideları şiddetle tavsiye ederim.
zaten yatıp kalkıp aynı şampiyonla oynamış ve o şampiyonla karşılaşılabilecek hemen hemen her matchup hakkında bilgi ve fikir sahibi olan adamların guideları en beğenilenler oluyor.
bir göz at istersen.
http://www.lolking.net/champions/elise#guides
Sosyal ağlarda paylaş

hatırladığım kadarıyla lucian ve aatrox nerflenmedi,lissandra nerflenmedi

bence lucian fazla tutmayınca bu sefer biraz daha sağlam bir adc sürmek istediler,sanki vayne çok mu dengeli bir hero.ben açıkçası bıktım her oyunda vayne,ez görmekten.

pasifini saymazsak ki o bile ez yanında oyuncak kalır,0 escape ability hero bırakın da ez'den corki'den fazla vursun yani.
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

bence lucian fazla tutmayınca bu sefer biraz daha sağlam bir adc sürmek istediler,sanki vayne çok mu dengeli bir hero.ben açıkçası bıktım her oyunda vayne,ez görmekten.

şu çok doğru bi yorum.
zaten adamların elinin altında thresh ve lucian'ın 1-2 yıl öncesinden taslak halinde bulunduğunu düşünürsek, şu an hali hazırda kaç yüz tane daha taslak halinde şampiyon vardır kim bilir.
neye ihtiyaçları olduklarını düşünüyorlarsa onu servis ediyorlar işte.
vayne konusuna hiç girmiyorum. direk faceroll wotlk zamanındaki arcane mage gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

nasil fail abi her champion releaseten sonra bak bakalim 2 hafta sonrasinda nerf yiyo mu yemiyo mu. 2 hafta da fix bak. hatta google'a 2 week lol nerf falan yazsan bile cikabilir yani haha :D elinde taslak olmasi ile biraz op cikarip sonra normale cekmenin hic bir alakasi yok

yine edit: jinx specific birsey degil bu.
Sosyal ağlarda paylaş

hepsi yemiyor işte ben de onu diyorum,nerflenen de var nerflenmeyen de.

quinn nerflenmedi bufflandı.
lissandra da nerf yemedi diye hatırlıyorum emin değilim.
aatrox,lucian nerflenmedi
zac 1-2 ay önce nerflendi sanırım o da 3 ay falan nerflenmedi yani.
Sosyal ağlarda paylaş

bu yıl bunlar çıktı işte bi de thresh eksik o da yeni nerflendi,daha öncesini hatırlamıyorum.hani demek istediğim öyle bir stratejileri olsa son çıkan heroların 1-2sini değil 5-6 tanesini dediğin gibi yaparlardı diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

vayne çok ufak nerflendi ama yetmiyor abi o w skilline rework lazım,early 3-5 kill aldı mı yandın yani,ne armor ne hp hiç bi şey fayda etmiyor duramıyorsun karşısında.

ve evet aatrox bence de güçlü şu an,1v1 tüm junglerları yiyor neredeyse.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...