Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

DoruK

Öne çıkan mesajlar

yok ya, scarra çok tatlı ama çok iyi oynadığı limitli karakterler, katarinası allah gibiydi ama nerften sonra o kadar etkili değil banlıyorlar da zaten. jacky ise veigar oynasa yine fark yaratır.

allahtan zed çıktı da şu zedin her competitive maçta ban yemesi lazım oynatıyorlar hala çok saçma. koca tanka neredeyse 1 shot atacak, ad carry'yi her türlü indiriyor durduramıyorsun ultisi yüzünden. jungle farkı her oyunda görünüyor, stvicious ne yaptıysa eskiden baya iyiydi artık ne smite atabiliyor ne de counter gank.
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:

yok ya, scarra çok tatlı ama çok iyi oynadığı limitli karakterler, katarinası allah gibiydi ama nerften sonra o kadar etkili değil banlıyorlar da zaten. jacky ise veigar oynasa yine fark yaratır.

allahtan zed çıktı da şu zedin her competitive maçta ban yemesi lazım oynatıyorlar hala çok saçma. koca tanka neredeyse 1 shot atacak, ad carry'yi her türlü indiriyor durduramıyorsun ultisi yüzünden. jungle farkı her oyunda görünüyor, stvicious ne yaptıysa eskiden baya iyiydi artık ne smite atabiliyor ne de counter gank.

her profesyonel oyuncunun iyi oynadığı champ sayısı limitli zaten scarranın pool u nyjacky'e göre daha büyük bence zed olmasa da gragası, kassadini ve dianası var.
ama sıkıntı o değil scarra gibi biri kazanma yolunda takımına daha fazla şey katıyor. nyjacky çok pasif hep takımla beraber fight yapmak zorunda kalacak şeyler pickliyor takımın geri kalanına bağlı hep ve liderlik vasfı yok pek. zaten split push adına curse'de hiçbir şey yok. voyboy tryn aldı batırdı yani. karşılarına split yapan takım gelince saçmalıyorlar. nyjackynin cursedeki en iyi oyuncu olduğuna katılıyorum ama en iyi midler arasına koymam şahsen.

nida felaket iyiydi.

ogn'i tablet gibi bi şeyden izleme imkanınız varsa ordan izleyin twitch'in app'ini indirip ordan gayet high quality izliyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

reginald bir halta yaramayan birisi oyunu da öyle ahım şahım okuduğunu düşünmüyorum. hala neden oynuyor bilmiyorum ama tabi adam takımın sahibi, cebine giren paradan memnunsa bilemem fakat kafasız değilse o takıma doğru düzgün bir mid alır ya da xpecial'ı mid'e koyar güzel bir support alır. oyun throwlamaktan başka bi şeye yaramıyor çünkü.

bu arada zed'i banlamak yerine counterpick yapılabilir kayle gibi bir pickle ama biraz önce leaguepedia'da şunu gördüm Nyjacky hakkında;
"Is in the process of improving mechanics with champions such as Lux and Kayle".
Sosyal ağlarda paylaş

Promenader said:

türk serverindeki oyuncuların %99'u gerizekalı ya. adc varken ezik diye sup kesmeye çalışıyolar tfde. kartta limit olsaydı 2600'ü basıp geçicektim random bi servere.
gizli proclayan bişey var galiba iyi oynuyorsan onu dengelemek için senin takımına özel tespit ettiği şapşalları atıyor anca böyle açıklama getirebildim

top lanei jungler yardım etmeden eziyorum mid 0-3 gitmiş oluyor lvl 6da kule altı 3 kişi giriyorlar eciş bücüş bakıyorum sonra noob top lane zaten feedlendiler ölmesene. mid oynuyorum farmda ikiye katlamış kulesini almışım adam roamlamaya başlıyor para kasmak için bi çift ward alamayan premade bot lane sövmeye başlıyor gelsene niye gelmiyon diye. jungler gidiyorum top lanede adam daha 2. dk first blood veriyor 5 dk da 0-3 mid lane 15 dk da 37 cs salaklara yardım edicem coverlıcam derken bot lane e uğrayamıyorum yine ben suçlu oluyorum.

7 oyun win streak yaptıktan sonra 10 oyunun 9'unu falan kaybettim gelecek sezona kadar ara veriyorum tr ye
Sosyal ağlarda paylaş

bende bu şey oyun içinde procluyo sanırım. sen gel adamları 5 fight ez son 2 fighti kaybet. karşıdaki eve geliyor diyo 4 kişiye ulti atınca çok op. böyle lanede yada sağda solda gezerken tek skille yarı canını götürdüğüm adam diyor bunu iyice sinirleniyorum. bizim kule önündeyken adamların sup adc ve jungler vardı. bizim kha ve jarvan hangilerini kesti sizce ?

[hr]

şu anda oyuna login olabiliyo musun ? sinirden pcyi resetledim bi daha giremez oldum. bu turnuva metasını kim getirdi ya TR'ye, yetemiyo işte insanlar yetemiyo. hasar verip onu koruyacak birisi olmadan yapamıyolar ne botta nede topta.
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:

top lanei jungler yardım etmeden eziyorum mid 0-3 gitmiş oluyor lvl 6da kule altı 3 kişi giriyorlar eciş bücüş bakıyorum sonra noob top lane zaten feedlendiler ölmesene. mid oynuyorum farmda ikiye katlamış kulesini almışım adam roamlamaya başlıyor para kasmak için bi çift ward alamayan premade bot lane sövmeye başlıyor gelsene niye gelmiyon diye. jungler gidiyorum top lanede adam daha 2. dk first blood veriyor 5 dk da 0-3 mid lane 15 dk da 37 cs salaklara yardım edicem coverlıcam derken bot lane e uğrayamıyorum yine ben suçlu oluyorum.

şu özet çok iyi olmuş ya ahah
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...