Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hava değişimi harçlığı hakkında

seyfu37

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar bir sorum olacak . askerliğimi jandarma onb. olarak yapmaktaydım ve 264 tl maaş alıyorduk ve kilo eksikliğinden dolayı 3 ay hava değişimi aldım. hava değişimi süresi sonunda hava değişim ücretini alırken 3 aylık maaşımıda yanında verirler mi? Sizce tahminen 3 ay için yaklaşık ne kadar alabilirim?
Sosyal ağlarda paylaş

spompas haklısında inan komutanlar yanlış anlar diye soramadım.

Askerleğimi diyarbakırda jandarma cvş. olarak yapıyordum. Bizim orada en düşük maaş 255 tl idi.Senin hesabına gelecek olursak:

(11.5x90)+(264x3)= 1827 tl yapıyor. Birde son maaşımı almamıştım onuda verirlerse 2091 tl yapıyor.

Bu parayı gerçekten askeriye bana verir mi yoksa maaş yüksek olduğundan iaşe bedelini düşük gösterebilirler mi?
Sosyal ağlarda paylaş

seyfu37 said:

spompas haklısında inan komutanlar yanlış anlar diye soramadım.

Askerleğimi diyarbakırda jandarma cvş. olarak yapıyordum. Bizim orada en düşük maaş 255 tl idi.Senin hesabına gelecek olursak:

(11.5x90)+(264x3)= 1827 tl yapıyor. Birde son maaşımı almamıştım onuda verirlerse 2091 tl yapıyor.

Bu parayı gerçekten askeriye bana verir mi yoksa maaş yüksek olduğundan iaşe bedelini düşük gösterebilirler mi?

2091 lira senindir teptire teptire kullan
iaşe bedeli düşmez.
fakat!!!
tazminat denilen meret ne oldugu hakkında fikrim yok
belki tazminatını vermezler.
300 lira düşebilir ortalama.
ama muhtemelen 2091 lira alacaksın %90
Sosyal ağlarda paylaş

Teşekkürler cevaplarınız için.. Asker göründüğüm için hiçbir iş yeri işe almıyor. Hatta önceden çalıştığım yer bile. Abiminde yazın düğünü var ona yardımcı olmak istiyom bu parayla.

Bu arada şişkoluktan değil zayıflıktan hava değişimi aldım. İnşallah hesaplarımıza yakın çıkar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...