Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

moriarty'nin kimliğini bilen bana özel mesaj atsın, ödül var

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

huun said:

Noyzura said:

Akhlaur said:

Kassız ninja.

Kaslıyım lan. fazla kas hamallık saniyede 10 yumruk için dex gidiyorum.

dostum biz sokak savaşçıları arasında ciddi bir tartışma konusudur bu. fazla kaslı insanlar aldıkları darbeler sonucunda kasılıp kalan kasları yüzünden hareket kabiliyetlerini kaybederken, oturttujları tek bir yumrukla senin gibi çubuk kraker tipleri harcayabiliyorlar. direkt bir darbeden en az 120 saniye boyunca kaçabilecek kadar dex kastın mı yoksa burada boşa mı üflüyorsun?

tamam teknik sahibi insanların yaptıklarına şahit olmuşluğumuz var; ama sen gerçekten o kadar teknik sahibi misin?

değilsen ağzına tek oturtsam yeter mesela. bak tekniğine gene saygı duyuyorum, sokakta denedin mi hiç kabiliyetlerini onu merak ediyorum.

Sevgili sokak savaşçısı dostum. 29 yaşındayım ve güzel ülkemizde sokakalrda görebileceğin en tuhaf adamlardan biriyim. paticik gibi entellektüel seviyenin çok yükseklerde uçtuğu bir noktada bile bir sürü dalavereye maruz kalırken sokaklarda elbette sataşanlar oldu bu yaşıma kadar ama hiç dayak yemedim. Agresif biri değilim ama lafımı esirgemem ve her laf atanla konuşurum , tip tip bakana naber derim. Gerektiği zamanda yumruklarımı kullanırım.

Sokakda denenmeyen teknik çöptür.
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

Raistllin said:

BİR DAKİKA BİR DAKİKA BAŞTAN SONA OKUDUM KUDDUSİYİ HİÇ SEVMEM HATTA ADAM HAKLI, AMA NOYZURANIN TEDAVİSİ BENDE O DA KUDDUSİNİN TARAFINA GEÇTİĞİNE GÖRE NOYZURAYI BEN DÖVÜCEM BAŞKASINA BIRAKMAM :D :D

şurda yazanı anlayan beri gelsin

geçmişe gitmen gerek kanka:) o yüzden anlayamaman normal
Sosyal ağlarda paylaş

Raistllin said:

moriarty said:

çeto nasıl haklı abi ya ahahahahahahaha

reis başında sen haklısın ama adamı can evinden vurmuşsun bırak ona saldır da kızını,bacısını,karısını karıştırmak bizim gibi adamlara yakışmaz o açıdan bak

ha benim annemi karıştırmak normal ama kız karıştırmak anormal

abi ne kafalardasınız ya hakkaten sdf
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

Raistllin said:

moriarty said:

çeto nasıl haklı abi ya ahahahahahahaha

reis başında sen haklısın ama adamı can evinden vurmuşsun bırak ona saldır da kızını,bacısını,karısını karıştırmak bizim gibi adamlara yakışmaz o açıdan bak

ha benim annemi karıştırmak normal ama kız karıştırmak anormal

abi ne kafalardasınız ya hakkaten sdf

abi yapma gözünü seveyim adam seni nüfusuna geçireyim derken kafasından annenle ilgili küfür geçiricek kadar da boş ve basit bi adam olduğunu düşünmüyorum açıkcası ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...