Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

testere

Horrible

Öne çıkan mesajlar

Testere dfiye bir film çıktı.İzeleyen varsa ve yorumunu yazarsa çooooook sevinirim.Çünkü izlemek istiyorum ama korkunç mu nasıl çok merak ediyorum.En son Exorcist (şeytan) filmine gitmiştim.GErçekten çok saçma buldum ama testereyede gitmeye çekiniyorum biraz.HAyatıma ilk defa bir korku filmi güzelmiş gibi geliyor nasıl bir film biraz çıtlatırsanız sevinirim...[signature][hline]Gülümseme,korkunun bittiği yerde başlar...
Sosyal ağlarda paylaş

film guzel psikolojik gerilim diyebilirim mekanlar kurulan olum tarzlari falan biraz psikolojik olarak geriyo onun di$inda korku ile alakasi yok bana sorarsaniz gidin ole cooook super bir film degil ama guzel gorulmeye deger gidilesi filmlerden yani[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
streamin, 06 Kasım 2004 19:49 tarihinde demiş ki:
surukleyici bir film oneririm .

biraz daha açsana şu filmi?[signature][hline]diablotg, 01 Kasım 2004 19:21 tarihinde demiş ki:
birşey sormak istiyorum şu an bu etkenlerin hiçbirinin olmadığı bir zamana geri dönelim başlangıca insanların ömrü ne kadarmış
300-400 sene peki şimdi 60-70 neden düştü ????

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Disappear, 06 Kasım 2004 02:30 tarihinde demiş ki:
film guzel psikolojik gerilim diyebilirim mekanlar kurulan olum tarzlari falan biraz psikolojik olarak geriyo onun di$inda korku ile alakasi yok bana sorarsaniz gidin ole cooook super bir film degil ama guzel gorulmeye deger gidilesi filmlerden yani

korku filmlerinden korkmuorum zaten butur filmler(ring falan) psikolojimi bozuo tirsiorum :P[signature][hline]ErnestRulazz..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HalbadaR, 06 Kasım 2004 23:05 tarihinde demiş ki:
Mükemmel bir film, sadist filmi seviyosanız gidin görün..

ne gibi sadistlik var[signature][hline]diablotg, 01 Kasım 2004 19:21 tarihinde demiş ki:
birşey sormak istiyorum şu an bu etkenlerin hiçbirinin olmadığı bir zamana geri dönelim başlangıca insanların ömrü ne kadarmış
300-400 sene peki şimdi 60-70 neden düştü ????

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Maedhros_Laorx, 06 Kasım 2004 20:11 tarihinde demiş ki:
said:
streamin, 06 Kasım 2004 19:49 tarihinde demiş ki:
surukleyici bir film oneririm .

biraz daha açsana şu filmi?

S-A-W oldumu :) :tebrikz:[signature][hline]Kopan bir ipe, sımsıkı bir düğüm atarsanız,
İpin en sağlam yeri artık bu düğümdür.
Ama ipe her dokunuşunuzda, canınızı acıtan tek nokta,
Yine o düğümdür...
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Adamın biri ki sürekli tahmin yürütsenizde kim olduğu konusunda insanı hep çelişkide bırakan aslında hatalarından dolayı yaşamdan kopmuş bencil ihtiyaçları yüzünden gerçekten kendileri için önem taşıyan şeylerden uzaklaşan insanları tekrar hayata bağlama amacı güden psikopat bi adamın kurbanlarının başından geçenleri anlatan psikolojik gerilim tarında başarılı bulduğum bi film yenilik olarak bişey sunmasada türünün diğer örnklerinin pozitif özelliklerini birleştirmiş enterasan bir film olay akışını tahmin etmek gerçekten bazen zorlaşıyor o açıdan çok başarılı buldum[signature][hline]My Fart Will Go On
Sosyal ağlarda paylaş

yenilik olarak bir şey sunmuyor demişsin
ben fazla izlemedim korku ya da gerilim filmi
ama bence bu konu ve kurgu benim ilk izlediğimdi

yani var mı başka örnekleri böyle

[spo=izlemeyen bakmasın]hayata bağlılığı yüzünden diğer insanları bağlamak için onlara bööle korkunç şanslar verdiği film[/spo][signature][hline]I repeat myself when under stress
I repeat myself when under stress
I repeat myself when under stress
I repeat.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Volfied, 30 Kasım 2004 13:42 tarihinde demiş ki:
yenilik olarak bir şey sunmuyor demişsin
ben fazla izlemedim korku ya da gerilim filmi
ama bence bu konu ve kurgu benim ilk izlediğimdi

yani var mı başka örnekleri böyle

[spo=izlemeyen bakmasın]hayata bağlılığı yüzünden diğer insanları bağlamak için onlara bööle korkunç şanslar verdiği film[/spo]

Güzel demişsinde sonuçta seneryosu diğer filmlerin aynısı değil öyle olsa zaten sadece taklit olurdu sadece diğer filmlerin + yönlerini almış dedim örnek olarak seven filmindeki kurban seçme mantığı aşağı yukarı aynı diye düşünüyorum sonuçta güzel bi film[signature][hline]My Fart Will Go On
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...