Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kablo Fiyatları Düştü

Ragnar

Öne çıkan mesajlar

Ya ben sana güvenilmez dedim mi? Nerden o anlamı çıkardın anlamıyorum.

Yani doğal olarak Offical bir açıklama benim için daha öncemli. Ama sen, ben sana bişey demediğim halde kendine güvenilmez manasını çıkardın mesajlarımdan.[signature][hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

İzmir için Kablonette böyle bir şey henüz söz konusu değil. Şu anda aradım adamları. Aynı fiyat ödenmiyor, 256 için 64 milyon mu ne kablonete ödeniyor gibi geyikler var.. Saçmalamışlar yani..

Gerçi adam konuşamıyordu pek ama, belki söylentiler doğruysaymış ( UltraTV ve sabit 15 milyon olayı ), standart bir fiyat tutturulabilirmişmişmiş..[signature][hline]Q: How many IBM cpu's does it take to do a logical right shift?
A: 33. 1 to hold the bits and 32 to push the register.
Sosyal ağlarda paylaş

iyide bir şey değişmemiş ki? gene utv ye para ödüyoruz dsl den 15 milyon fazla ödüyoruz... bende 64 sözleşmesi var 128 e çıakcağını söylüyorsunuz bir de bunu 256 ya çıkartmak için nereye başvuracam? ultratv ye mi türk telekoma mı?

Ultratv hala kablo bakım ücretinden haksız kazanç sağlıyor...[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

jaan yukseltme konusunda yukariyi oku diycem on kere yazdim cunku.

diger konuya gelince aslinda superonline adsl de 15 milyon fazla aliyor bu dogal ek hizmet icin yani adamlar sana secim hakki verdiler o bana yeter diyorki eger iyi teknik destekli istiyorsan gel kablo al istemezsin git adsl bu kadar basit o yuzden bence haksiz rekabet yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Sen 49 milyon odersen 256 olucaksin obur turlu 128 37 olucak.

said:
sunthewhich, 28 Kasım 2004 00:28 tarihinde demiş ki:
Ben kablo bağlattırdığımdan beri + bir para vermiyorum Telekom dışında bir firmaya (taşeron)(128/32 için 36ytl)(bakırköy). Bu yeni fiyatlar ile değişen birşey olacak mı ? Yoksa 256 yaparım.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi arkadaşlar Bende şuan 64k Kablo var ..
Bu Fiyatlar Değişince ve 64k iptal olunca bize Telefonmu acıcaklar yoksa Kendiliğinden 128k olcak Biz Yukseltmek istersek Arayip Söylücez ..?[signature][hline]Bir Insana Gereğinden Fazla Değer Verirsen;
Ya Onu Kaybedersin Yada Kendini .... ''C/H''
Efsaneler ve Diyarlar ..

[Bu mesaj RaVena tarafından 28 Kasım 2004 12:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

zaten 64k diye bir baglanti yok, 64k aliyorsunuz 128 veriyolardi, 128 alinca 192, simdi olay degisicek 192'de kalkicak 256 olucak o zaman.. ah ulan ah su turk telekom tamamen ozellessede 5-10mbit hat alsak dimi?.. (bu olayi anca torunlarim gorecek insallah)[signature][hline]Dmx a.k.a Drunken
Alkol butun kotuluklerin anasidir, ana gibi yar olmaz..

Zegna, 20 Kasım 2004 00:01 tarihinde demi$ ki:
konserve acilinca, kasik atan cok olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Black, eğer bu yazılanlar doğru ise Telekom tarafınca bir eşitsizlik söz konusu değil yani ikisindede TT fiyati 49 milyon, aracı firmalar ise destek ücreti aliyor onun ücretinide veriyoruz ,yani bir TT de ağzında yemek le konuşan bir eleman açmıyor telefonu, gece 24:00 e kdar destek alabileceğinm bir numara oluyor ben bu bakımdan kablonet i seviyorum.[signature][hline]I Love Liv Tyler | IP Adresim Ne ? | BedaXa |
Matrix Code System
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlaCk_DmC, 28 Kasım 2004 15:23 tarihinde demiş ki:
Ya anlamadıgım olay
Neden hala bir eşitsizlik söz konusu Adsl ile

adamlar 45 milyona 256 alırken biz 65 milyon gibi bir rakamdan bahsediyoruz aynı hız ıcın.

Hala sacmalık devam ediyor.
önceden de anlatıldığı gibi, aslında türk telekoma ödenen fiyat aynı: 49 milyon. ama kablo internet firmaları, müşterilerinin sorunlarıyla doğru dürüst ilgilendikleri için 15 milyonluk bi hizmet bedeli alıyolar. we bunun karşılığında sen telefon açtığında sana düzgün cewap weriyolar, sorununla adam gibi ilgileniyolar, sorun çözülmezse teknik ekip yolluyolar. aynı hizmet bedelini superonline gibi adsl hizmeti weren özel şirketler de alıyolar.

bence hizmet destek bedelinin 15 milyona indirilmesi sewindirici bişe. yakında kablo internete ayrılan toplam bandwidth yükselirse türk telekom a ödenen kablo internet fiyatı da düşücek we böylece aracı kuruma ödenen 15 milyon pek sorun olmicak. inşallah tabi :)[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...