Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

avaturk eq2 siparişleri

Goering

Öne çıkan mesajlar

çünkü bandrolsüz malı kargoya vermek gibi ticari bir işlem yaptıklarında ve o kargolar kontrol vs için açılıp içindekilerin bandrolsüz olduğu görüldüğünde suç işlenmiş oluyor

ama elden gidip aldığınızda en azından bu tip bir kontrol mümkün değil, çıkışta biri sizi durdurup elinizdeki kutunun içeriğine bakıp Avaturk'u bandrolsüz ürün satmakla suçlama imkanı da yok, yani elden aldığınızda onu elinizde gezdirmek artık sizin sorumluluğunuzda, kargo ile size gelirken avaturk'un sorumluluğunda

birinci durumda artık ürün siz geçmiş oluyor, bandrolsüz malı gezdirmenin suçu size ait, ikinci durumda yani kargo ile size gelirken henüz avaturke ait bir sorumluluk var ortada

bu yüzden de kargoya bandrolsüz ürün veremezler ama size verebilirler, tabi eğer maliye memuru değilseniz...

benim tahminim bu yönde, herşeyi düz düşünmeye alıştığımız için (kopya piyasası sağolsun) bu tip şeyler garip geliyor tabi...[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

bana da aynen öyle söylemişlerdi. nasıl oluyor da bandrollü yolluyosunuz ama bandrolsüz teslim edebiliyosunuz dedim onlar da tutanak karşılığı dediler. black haklı sorumluluk onlardan çıktıktan sonra kıyamet kopsa kimse onlara bişi diyemez. ama gene de sinir bozucu. kültür bakanlığı geciktirmiş olayı. çünkü preorderde bile o kadar çok talep olmuş ki avacılar bunu beklemiomuş bakanlıktan istedikleri bandrol sayısını arttırınca da bakanlık noluo falan demiş yokuşa sürmüş. bana anlattıkları bu. bandroller bugün elimizde diyorlar ve en geç yarın yollasak öbür gün elinizde olur diyorlar.... işalla
Sosyal ağlarda paylaş

"orjinal oyunlara bandrol basma genel müdürlüğü" kurulmalı
yoksa bizim devletimizin işleyişiyle oyunları çıktığı anda çat diye alıp pat diye kuramayız zaten

hatta bu genel müdürlüğe bağlı alt birimler olmalı büyük şehirlerde, onlar genel müdürlüğe bağlı bölge müdürlükleri olmalı, en az 1000 memur alınmalı işe, 500 de araç tahsis edilmeli falan filan

buradan tümevarımla devletin diğer alanlardaki işleyişini de görebiliriz aslında, 100 bandolü 200 yapınca "noluyo lan" mantığında insanlar bunlar, öyle ya kaçakçı mısın, noldu da birden patlama yaptın, şöyle lunapark maymunu gibi kafana bi bastıriyim ben de sen hele biraz otur bakim yerine

budur

*!dışarda yağan karda çıplak ayak koşmaya başlar, kafasından duman tütmektedir*[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

orduda kar var ha .. ne güzel. buralara pek yağmıyo :( ama napalım devletin işleyişi böyle . şu 1 haftada öle bi char yapardım ki ben ..... aaah ulen ah almanyada amerikada, zengin bi ailenin , mutlu şımarık oğlu olarak doğmak da vardı be ya... ama gene de şükür somali falan da ihtimallerdeydi.....

[Bu mesaj ArsMaxx tarafından 25 Kasım 2004 15:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadas eğri oturup dogru konusmak lazım.

Oyun sana geldiginde hani soktugun bi şeffaf . kımıl kımıl bişi vardı hani..İşte o kımıl kımıl şeyi sökerken dikkat etmiş olsaydın bandrolun bu kımıl kımıl şeyin ustunde oldugunu görürdün.Değilmi arkadaşım ?[signature][hline] Bursa'daki sinema rehberiniz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...