Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[GuildHall] Honor and Faith

faki

Öne çıkan mesajlar

Yeni bir türk guildi daha :D

Guildimiz PVP guildidir. Hemen hemen hergün pvp groupları oluşturulmakta ve belli guildlerle savaşmaktayız. Muhtemelende mopda 20 ye 20 yapılan savaşlara mutlaka tanık olmussunuzdur iki üç gündür. Bu savaşları biz düzenliyoruz. Guildimiz Rebel guildidir. Ayrıca MOPa 1300 metre uzaklıkta bir sehrimiz bulunmakta suan için haritada gözükmüyor ama 4 gün sonra gözükecek :D

Eğer guildimize girmek isteyen pvp ci arkadaslar varsa kapımız açıktır.[signature][hline]Callawey Excalibur - Bounty Hunter @ eclipse
www.babalarcortlamaz.com
Pa: Honor and Faith
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Bundan böyle tagimizi Pa ismi olarak ta kullanıcagız yani Honor and Faith degil sadece HF olucak pa ismi anlayacagınız..
Callaweyin deginmedigi ufak tefek bir iki seye deginmek istiyorum ;
HF üyesi olan hic bir oyuncu swg ye 1 ay önce baslamısh ,
tabiri caiz ise yeni-yetme player degildir.. Hepimiz yaklasık 1 senelik swg tecrübesi olan veteran durumunda playerlarız..
Amacımız büyük ve cok fazla üyesi olan bir pa yaratmak degil eglenmek icin bir araya gelmish pvp yi bir amac edinmish playerları bir araya toplamak.. Su anda mevut rebel pa larin liderleri genelde oyuna ilk basladigimiz günlerde beraber pvp yapip imperial pesinde kostugumuz arkadaslarimiz.. Bu sayede mevcut aktivilerde ilk tell atilan kisiler arasinda once pa miz uyeleri geliyor.. Bu elbette ki her an her isteyene yardim etmeyi sevmemizden de ileri geliyor..
Su anda beraber oynadigimiz takim icinde en buyuk eksigimiz ne yazik ki iyi bir combat medic ve iyi bir doctor pvper..
Paticik araciligi ile bu konudalardan birinde kendine guvenen arkadaslara her zmn kapimizin ardina kadar acik oldugunu soylemek istiyorum.. Yanliz su da yanlis anlasilmasin doctora degil - pvp yapicak doctora ihtiyacimiz var yani state heal edicek , yer geldiginde andidote aticak vs vs.. Cm konusunda zaten yanlis anlasilicak bir sey yok saniyorum..
Bu iki esas ana ihtiyacin disinda elbette pvp yapmak istiyen veya pvpye zemin hazırliycak konularda kendini egitmish olan herkese kapimiz sonuna kadar acik...
Sevgiyle kalin..[signature][hline]

[Bu mesaj kath tarafından 30 Kasım 2004 14:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...