Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

micayim boyle ise [2 ayda 2. baget beah]

elvyn

Öne çıkan mesajlar

Maxtone lar iyidir , bak onu alıp yavas yavas deiştirirsin her seyini adam olur, adam olurdan kastim sakın yanlış anlasılmasın dandik demiyorum, ama böle konserde falan kullanmalık baya iyi bateri anlamında sölüyorum. Yoksa evde çalışmak için alcaksan kaçırma derim. BEnde karar vermeye çalışıyorum napsam diye acaba böle maxton , new beat falan mı alsam yoksa biraz daha bekleyip (bi kaç ay =)) Söle en babasından bi tamamı alsam :D
Ben evde çalışcak olsam sadece kesinleikle kaçırmazdım o bateriyi, hatta nerden buldunu sölersen bende bi bakarım :D:D[signature][hline]Kalhiae 25 Ekim 2004 23:41 de demişki:
kız evi ; naz evi..
forum yeri ; gaz yeri. :D

------------Blind Guardian--------------
Sosyal ağlarda paylaş

vic firth vardı bende. arakdaşa verene kadar üstünde aşınma izi bile yok denecek kadar azdı. geçenlerde gördüm de durumu vahimdi.[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
Sosyal ağlarda paylaş

Kullanandan kullanana fark var mesela benim bi bagetlerim vardı 3 ay falan kullanmıstım , bi gün arkadasa verdim studyoda çalışıyoduk beraber. adam aldı bagetleri 15 dkya ikiside kırıldı :D, Sora mesela ben evde çalışıyo olsam bana dayanmaz o maxtonelar habire sorun çıkarır o yüzden korkuyorum almaya :D:D gerci bana tamalarda pek dayanmaz gibi gözüküyo ama olsun :D[signature][hline]Kalhiae 25 Ekim 2004 23:41 de demişki:
kız evi ; naz evi..

[Bu mesaj obacan tarafından 28 Kasım 2004 15:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dextra, 28 Kasım 2004 15:22 tarihinde demiş ki:
vic firth vardı bende. arakdaşa verene kadar üstünde aşınma izi bile yok denecek kadar azdı. geçenlerde gördüm de durumu vahimdi.

hadi be light erkek seni, öyle baget mi kullanılır. vurdun mu yarcaksın ortadan.[signature][hline]"Oğluuuum, esprinin şakası olmaz!" Sezai Gündoğdu
Sosyal ağlarda paylaş

Bateriyi doğru kullanırsanız bagetlerde asınma olmaz, ben nightwish çalmaya çalışıyorum suan. Dun bagetim elimde patladı.. Studyonunkileri aldım yerine koydumda biriki yerinde hafif kırıklar vardı :) hemde 2 saatlik bi kopmanın sonucu olarak :D ama benim new beatlerim kırıldı , studyonunkiler promark tı en cok ona üzüldüm :D:D[signature][hline]Kalhiae 25 Ekim 2004 23:41 de demişki:
kız evi ; naz evi..

Sosyal ağlarda paylaş

said:
obacan, 28 Kasım 2004 20:16 tarihinde demiş ki:
Bateriyi doğru kullanırsanız bagetlerde asınma olmaz,

Profesyonel biri için imkansız bişey. Sonuçta Hi-Hat e öyle vuruşlar yapıyorsun ki Baget nasıl kırılmadı diye şaşırıyorsun[signature][hline]Deniz, Yıldızlar, Yakamoz ve bir kupa nescafe...
Sosyal ağlarda paylaş

ya tam olarak olmaması mumkum diğildir de , yani bu birazda bageti nası tuttunla ilgili bişiy, bide baterinin setapıyla ilgili. Mesela bende Hi-hat alçak duruyo, altolar nerdeyse nerdeyse 90' falan :D yani böle baya bi dik , troda aynı öle , bitek zillere vururken hızım yüzünden kendimi kaybettim , artık ellerimi kontrol edemiyorum tam olarak nereye denk gelcek diye o hızla.. o yüzden :D[signature][hline]Kalhiae 25 Ekim 2004 23:41 de demişki:
kız evi ; naz evi..

Sosyal ağlarda paylaş

Ben sıfır bateri almaktan yanayım ama genede diyosan iş dönüşü okul dönüşü evde sessiz sessiz biriki saat takılcam her gün , al bence o bateriyi :D[signature][hline]Kalhiae 25 Ekim 2004 23:41 de demişki:
kız evi ; naz evi..

[Bu mesaj obacan tarafından 29 Kasım 2004 21:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...