Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dummies guide to Darkfall Unholy Wars

Netcafe

Öne çıkan mesajlar

hala ilk olarak stat booster vermeye katılmıyorum ne karakter oynayacagınızdan emin degilseniz duz stat verin bi sure sonra booster verirsiniz. cunku booster verince diger boosterlarin fiyatları 2 katına cıkıyo. 3k pp yi cope atmıs oluyosunuz dex booster ı aldım ama aslında warrior oynamak istiyormusum derseniz.
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

hala ilk olarak stat booster vermeye katılmıyorum ne karakter oynayacagınızdan emin degilseniz duz stat verin bi sure sonra booster verirsiniz. cunku booster verince diger boosterlarin fiyatları 2 katına cıkıyo. 3k pp yi cope atmıs oluyosunuz dex booster ı aldım ama aslında warrior oynamak istiyormusum derseniz.

:S

Netcafe said:

...İlk olarak hangi classı oynamak istediğimize net şekilde karar vermeniz gerekmekte.
...Bu sebebten ötürü karakterinizi yaratıp ismini koymadan önce oyuna saçma bir karakter açıp 1 - 2k prowess kasıp role deneyip stat verip az çok oynayacağınız karakteri denemenizi tavsiye ederim
...Ve artık oynamak istediğiniz role'e karar verdiğinizi düşünerekten PP nasıl kasılırdanda önce hatta, karakter planlamamızı yapmamız gerekmekte, yani bu ne demek? İlk kazandığınız PP leri nereye vericez, nereye harcıyacağız?
... Aynı zamanda değişik stat boosterları aldıkça fiyatlarıda artıyor

Yani şair burda demişki kararınızı vermeden PPlerinizi doğru düzgün harcamaya başlamayın ilk önce mutlaka kararınızı verin ve ona göre haraket edin..

İnsanlar yazıyı tam okuduktan sonra yorum yapsada yorum yapmış olmak için yapmamış olsa mesela?
Sosyal ağlarda paylaş

Netcafe said:

screwy said:

:S

Netcafe said:

...İlk olarak hangi classı oynamak istediğimize net şekilde karar vermeniz gerekmekte.
...Bu sebebten ötürü karakterinizi yaratıp ismini koymadan önce oyuna saçma bir karakter açıp 1 - 2k prowess kasıp role deneyip stat verip az çok oynayacağınız karakteri denemenizi tavsiye ederim
...Ve artık oynamak istediğiniz role'e karar verdiğinizi düşünerekten PP nasıl kasılırdanda önce hatta, karakter planlamamızı yapmamız gerekmekte, yani bu ne demek? İlk kazandığınız PP leri nereye vericez, nereye harcıyacağız?
... Aynı zamanda değişik stat boosterları aldıkça fiyatlarıda artıyor

Yani şair burda demişki kararınızı vermeden PPlerinizi doğru düzgün harcamaya başlamayın ilk önce mutlaka kararınızı verin ve ona göre haraket edin..

İnsanlar yazıyı tam okuduktan sonra yorum yapsada yorum yapmış olmak için yapmamış olsa mesela?

ben de diyorum ki oyunun isleyisi sırasında sıkılmadan progressi hissederek oynamak istiyorsanız ve kararlı degilseniz stat verin booster yerine. yazarın her yazılanı sanki kendine kufrediliyormus gibi anlamasına gerek yok.

Ben 9k prowess kastım ama hala ne oynamak istedigimi bilmiyorum ve sadece heralde skirmisher oynarım ya dedigim icin de booster verdim ilk bastan itibaren ama 9k prowess a gelip 100 saat oynadıgımda bile ne oynamak istedigimden emin degildim. Ve o dex e verdigim boosterlar yuzunden skirmisher oynuyorum ama hep bi tatsızlık var boosterları keske hemen vermeseydim diye. Ayrıca insan neden kastıgı 2k prowess i cope atsın karakteri silsin. bunun yerine diyorum ki ac babacım 60 dex ver atıyorum skirmisher dan mutlu musun tamamdır ver artık boosterları cunku booster duz stat arasında okadar fark yok. Baktın mutlu degilsin. Tamam sorun degil diger karakterin statına ver. Niye cunku booster vermekle bi farkı nerdeyse yok. matematigini yaparız arada 10 15 stat fark cıkar o da zaten memnun olmadıgın icin klass degistiricekken kaybedecegin 3k pp ye degecektir.

Ulan ne yazsak millet yanlıs anlıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...