Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Might and Magic: Duel of Champions (Online card gaming)

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

Yok diğer boxtan alıcam.İsmini hatırlayamadım herosuz sadece kart veren deck işte.Gold la da herolu deck almaya devam edicem istedigim hero gelinceye kadar.Zaten senin dedigin deck 1400 seal olması lazım.

Mantıklı olan o gibi zaten goldla herolu deck,sealla o 360 kart veren deck.Ondan sonra da yeni gelecek kartlar için stok yapmak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

desteye yaramayacak kartlarda artacağından, destesini düzeltemeyenler için beklemek daha kötüde olabilir. hani direk f2p kafasında düşünüyorum farkındayım ama yeni hesapları bu kadar ezmesinler ya. Ne bileyim, ilk başlangıçtaki görevler gibi, ilk bi kaç koaly ach e biraz yardımcı olsunlar. Atıyorum, Yüksek levellarda seal dağıtacağı yerde, düşük lvl ach leri için versin o sealleri.

yüksek ranklar zaten malı götürüyor jackpot dan. Adamlarda 3-5milyon gold olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

abi oyna oyunu level atla her levelde 10k para 100 seal geliyor, daha bu levelde en yuksek elolularin cirit attigi jackpottan ne gibi bir beklentin var yani. adamlar f2p olmasina ragmen her turlu bonus koymus oyuna. yeni yamada her gun bonus gelecek herkese. yani oyna ezil level atla zaten deste ister istemez duzelecek.

yenilince birsey olmuyor ki oyunda az elo asa insen gelen rakibi yenip gene cikiyosun. yenildiginde dayanirsan endurance bonus alip gene iyi exp geliyor.

oyunun sistemi super bence.
Sosyal ağlarda paylaş

http://forums.ubi.com/showthread.php/770671-Video-Herald-of-the-Void-Feature-Preview-by-SpaceElephant!

oy oy yeni herolar fena duruyor 103 de yeni kart geliyor haftaya

havenın safları artık hayatta kıramayız -.- infernonun da late gameine fena boost olmuş bu hero

obaaaaa destructionla dark magic bir arada yeni necro herosunda... gieffff
Sosyal ağlarda paylaş

4 saatlik bakım mı var?

şeffafmıyım lan ben! (evet bakım 4 saatmiş. 8 e kadar nanay)

bu arada $ ile alışveriş yapacaklar artık daha fazla para ödeyip, daha az seal alacakmış.

Old price: 6400 seals for about 93$ so 1$ would gives you 69 seals
New price: 6000 seals for 99$ so 1$ gives you 61 seals

(tabi bu euro bize)
Sosyal ağlarda paylaş

http://forums.ubi.com/showthread.php/764587-New-cards-from-the-next-expansion/page5

biraz op göründü bana yeni kartlar. Şu invis olayıda cidden kıl yani. Bide invisken fazladan hasar vermeler felan.. Plan yapıp saldırıyorsun heroya vuracam diye, hop karşına invis çıkıyor...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...