Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şebnam ferah ın şarkısındaki küfürlü söz ne

mondain

Öne çıkan mesajlar

Uuups, mesajımı bi daha okudum, oradan "ipe ipe geleceksini anlamlı buluyorum, süfer" anlamı da çıkıyor, ben onu Fiz'den c/pledim, hani katılıyorum anlamında. Anlamılı bulduğum haliyle Şebnem Ferah'ın sözleri, aman diyim =]

said:
Nefr, 27 May 2003 00:47 tarihinde demiş ki:
"ipe ipe geleceksin" den, "azıcık ucundan versen"den daha iyi olduğu ortada.

Bunda "küfür" veya utanılası ne buldunuz ki? Bence anlam olarak da abuk değil, ifade ve kullanım olarak da. Ilk kez burada okudum, daha önce dinlemişliğim görmüşlüğüm yok ama bence güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

lol be, ben de utancımdan söyleyememiştim ama benim de aklıma gelmemişti. Yani hiç adam gibi dinlemedim ama sağda solda duyduğumda da dikkat etmemiştim, şimdi okuyunca güldüm epey aklıma gelmemesine.
Fesat diilim demek ki.
Fizban fesat demek ki.

said:
Delanoresse, 28 May 2003 00:49 tarihinde demiş ki:
oha fizban!
cocukken dinlerdim masumane bi sekilde o med cezir sarkisini nerden gelsin aklima "gidip gelmek"
Sosyal ağlarda paylaş

Nirvana "Rape me" diye şarkı yapıor Nirvana çok iyi grup oluyor
Sebnem ferah delik diyo oha ne bıcım sarkı bu dıyorlar

ya dinlediğinizin anlamını bilmiyorsunuz ya da konusmak ıcın konusuyorsunuz

P.S:Nırvana fanıyımdır laf etmeyin ona gore ! :)

[Bu mesaj homoid tarafından 29 May 2003 01:15 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj homoid tarafından 29 May 2003 01:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

medcezir'e bir "oha"da benden... sonra fizbene de bi oha bu kadar fesat oldugu icin :P[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
-Kings of Chaos-
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
Sosyal ağlarda paylaş

Buradan çıkarılacak ders:

İçine girdiğiniz küçük kaygan deliği, yeni ve büyük bir dünya sanmayın. Kullanıp çöpe atmayın, değer verin. Paylaşın.[hline]Trust in my self-righteous suicide
I cry, when angels deserve to die!

Benim la, Phann!

Hatırlar mısın bir aralar OSI'de etrafa para saçan Wacky diye onurlu bi mage vardı... Verin lan paraları geri!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wacky, 30 May 2003 03:42 tarihinde demiş ki:
Buradan çıkarılacak ders:

İçine girdiğiniz küçük kaygan deliği, yeni ve büyük bir dünya sanmayın. Kullanıp çöpe atmayın, değer verin. Paylaşın

naapcaksanız yawaş yapın tahriş olmasın :P[hline]Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatuklûk agh buzum-ishi krimpatul.
Wisdom is only possessed by learning.../Elminster
[b]Icq
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...