Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Album #11

DynamicK

Öne çıkan mesajlar

Fakkoo said:

bence yaşadığın şehirlede alakalı iş saatlerin yamuluyor muyum ninca san?

sehir^boss^meslek^vasif^manner^gecmisiniz^alginiz^kariyeriniz^sabriniz bu circle onemlidir

gecmisimde hosuto oldugum icin entertain ve freelance job disinda is almiyorlar.

volunteer--yani cg yani stunt ve film endustrisi ve performist spor cunku Yakuza touched iz bu sebeble is alanimiz kisitli. salaryman olamam yada cg meslegi disinda meslek sirket yapamam.

ornek olarak bunlar disinda is bulunmasi zor.
Sosyal ağlarda paylaş

Yakuzalar Danna ile dolasirlar. Dannalar da paket etme sanatlarinin hepsini bilirler. Yani melee de bir zarar veremezsiniz :) Ayrica eger ki saldirirsaniz olumunde sorumlulugunu almissiniz demektir. Bu demek oluyor ki Danna karar verip sizin hayatiniza sonda verebilir kaburgalarini tek tek kirip da birakabilir yada en kotu ihtimal bu bir underground tabir - Ankoku no Heya- yani karanlik tarafa goturulur sorgulanir eger sorgusunda da bir karara varilmazsa sonrasi icin ne yaparlar bilemem. Sadece onerim satasmayiniz ve mutlu huzurlu yasayiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

kimse durduk yerde kimseye satasmaz JP de bir neden bir unsur olmali ki kavga dogsun. Yani Avrupa gibi bir guc yada ego gosterisi olmaz bir anda kavga olusur bir anda biter. Yani ne oldugunu anlamazsiniz bile. Cunku Danna lar o kadar iyilerdir ki bunu meslek halinde yasiyorlar o sebeble guc unsuru ve denge unsuru var. Ayrica Polislerle Yakuzalar birlikte calisir mantigi biraz drama mantik. Yakuzalar saygin is adamlaridir. ;)

Akito said:

Danna hunter danna d olsak şansımız var mı

boyle birsey hic duymadim ve gormedim Akito sama.
Sosyal ağlarda paylaş

AHAHAHAH ADAMA AYSBERKİN BERK KISMINI ANLATILMIŞ YAZIK YA ;SDFHJASLDFHAJLSDFHJALSDHFA

@ninjasan

http://www.youtube.com/watch?v=cDXiKUTLcRg

şöyle şeyler cok mu ucuk japon halkının gözünde? gerçi bunlar çok normal. Kadın gibi giyinenler için bahsediyom ben :3

Bunları dinleyenlerin yaş ortalaması oluyor mu? mesela sadece bunları dinleyen liseli ilkokullu felan mı :(
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...