Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Album #11

DynamicK

Öne çıkan mesajlar

Deno cevap verdikçe olaylar çok eğlenceli bir hal almış deno'nun bu tuzağa düşeceğini hiç zannetmezdim.

Oğlum babasının bizi oradan kaçırışını izleseydiniz efsaneydi adam zigzag çize çize kaçırdı bizi, arabaya bindiğimiz anda hayvan gibi sağanak başladı ve o an babasına gandalf demeye başladım
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada bende öyle kaçtım o kordon taaruzundan.

birinin evinde halıda uyandım ben. bayılmıştım taşımışlar falan. galiba 2 saate yakın o evde kaldık. 8 direnişçi olarak
bitanesinin eniştesi geldi ve bütün yollar barikatlı olduğu için arabaya 10 dakika yürümek zorunda kaldık.

baya savaş filmi gibiydi biyerde arabanın arkasına saklandık polis görmedi resmen çıt çıkarmadan karanlıklardan gide gide arabaya bindik. bindiğimiz anda herif bastı gaza. yani beni başkasının eniştesi kurtardı gece 3 falan gibiydi sanırım.

konağa giden yol yıkık dökük ve barikatlar ve yer yer alevler içindeydi.

denonun babasını kutlamak lazım ara sokaklara kadar girebilmiş. ama yine de çocuklarımızı pistten alalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

10 dakika önce ezilme tehlikesi geçiren arkadaşımız hakkında espri yaparken bu duyarlılığı göremedik senden. hatta abi komik mi diyince KOMİK ÇÜNKÜ ESPRİ YAPOYOROOOM AĞĞĞĞBÜÜÜÜ diye bağırmaya başlayan adamın gelip burda bıkbık yapması.

aynı cevap. teyst yor ovn medisın. hayır bu arada olay günü geçmiş olsun ucuz kurtulmuşsunuz demişiz. onun dışında tanıyorum adamı feyspuktan konuşmuşuz 2 gün öncesinde hergün ordasın işten çıkıp eyvallah falan demişim. üzerine bu espriyi yapabilirim gayet. ciddi olmadığımı biliyor deno ama saldırdıkça cevap veriyorum bu kadar basit.

valinin çocuklarımızı meydanlardan alalım lafının üzerine biyerde sıkışmış dahi olsa babasının gelip alması komik. gerçekten geçmiş olsun tekrardan oraya taksi gelmesi veya tanıdığının gelmesi en mantıklı çözüm ama durum komik.

bide deno yani. boş atarın dibi eğleniyoruz. kimse adam olsaydın inseydin sokağa demiyor.

Sakin ol telsiz gezmis, bi nefes al, oncelikle ezilme tehlikesi geciren arkadasimiz kim merak ettim, ayrica duyarlilik polisi oldugunu da bilmiyorduk, direnisin bir numarali sovalyesi oldun basimiza bi rahat dur allahiniseversen. Herkes memleket hakkinda endiseli, herkes tedirgin, bazilarimiz maalesef uzakta oldugu icin bizzat katilamasa da kendi capinda bilgilendirme yaparak veya baska sekilde katkida bulunmaya calisiyor, bunun karar mercisi de sen degilsin, sokaga ciktin, gaz yedin polisten kactin diye seni baskalarindan daha gecerli kilmiyor.

Herkese atarlisin biraz sakin ol sampiyon, saka espiri yapiyorsak da arkadaslarimizin yakinligi ve guveni icinde yapiyoruz, gokalp'in kendisinin guldugu seylerin komik olup olmadigina senin karar vermen de yersiz, burada milletle tassak gecmen de yersiz.

kendi capinda bisilerle ugrasiyorsun, kendin icin yapiyorsun, yap tabi iyidir hostur ama bu sana herkese atar yapma lisansi vermiyor, ozelden gecen tartismayi buraya, seni kast etmememe ragmen tasiman da oldukca yersiz, biraz kendi yaptiklarina dikkat et bizim espirilerimize karismadan lutfen thx.
Sosyal ağlarda paylaş

akşamları kuru soğuk oluyormuş

bir de şimdi forumda bir kafası yarılan (masa, eski sandalye) ilaçlı tazyiğe maruz kalan vinghtor ve cons, bir de birinin ayağına fşike gelen bir arkadaş var

başka arızası olan var mı gaz yemek dışında? şunun hesabını a çıkaralım

vinghtor sen coplanmış mıydın bir e başkasımıydı o? izmirde birini copladılar diye hatırlıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

yok aynen senelerdir tanıdığım adam azmo. ben çok stressliyim. bide sakattım resmen 2 haftadır falan. fiziksel olarak katılamadığım için baya bütün paramı yardıma falan yatırdım öyle sorumlu hissediyorum kendimi.

genel olarak atar yaptıklarımdan özür dileyeyim. sürekli pasifist şeyler yazıyorum ama etrafıma saçma sapan davranmışım baya.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...