Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ales MBA sayısalcı

barbu

Öne çıkan mesajlar

ya ben aşırı yavaş biriyim sınavlarda. e bir de hızlılar bile yetiştiremiyormuş sınavı. bari hedefe koşayım dedim.

gerçi hala bir manyaklık yapıp sırf zevkine pc mühendisliğinde devam edeyim mastera diyorum ama bir yandan da özel sekötürde çalışıcam gerek yok yap mbaini al diyorum.

neyse. şimdi ea için hangilerini çözecez? pc müh için hangilerini?

yapabilirsem hepsini yapıcam da bileyim gene de.
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

tosbağa olsan 3 bölümü yaparsın tamamen zaten no problemo, sözel 2yi sallarsın artık sen de

ya cidden biliyorsanız yazsanıza internette aratmak kasıcak şimdi, saçma sapan sitelerde sadece keyword olrak var.

sözel2 de çözcekmiyim mba için mesela?
Sosyal ağlarda paylaş

0 puanmış ea için sözel 2

ALES Hakkında Temel Bilgiler

ALES’in Kapsamı Nedir?
Sayısa-1 ve Sayısal-2 Testleri adayların sayısal ve mantıksal akıl yürütme (muhakeme) becerilerini ölçmeye yönelik sorulardan oluşacaktır. Sayısal-2 Testindeki soruların, Sayısal-1 Testindeki sorulara göre daha ileri düzey sorular olması planlanmaktadır. Sözel-1 ve Sözel-2 Testleri ise, sözel akıl yürütme (muhakeme) becerilerini ölçmeye yönelik sorulardan oluşacaktır.Her bir testteki sorular, belirli yükseköğretim programlarında kazanılan yeterlikleri ve bilgileri ölçmeye yönelik olmayacaktır. Test soruları, farklı alanlardan gelen yükseköğretim kurumu mezunlarının cevaplayabilecekleri nitelikte olacaktır.

Sözel Mezunuyum Hangi Alanları Çözeceğim?
Sözel-1, Sözel-2 ve Sayısal-1 alanlarını çözeceksiniz yani toplamda 150 soru. Sayısal-2 alanı size hiç bir puan getirmez.

Sayısal Mezunuyum Hangi Alanları Çözeceğim?
Sayısal-1, Sayısal-2 ve Sözel-1 alanlarını çözeceksiniz yani toplamda 150 soru. Sözel-2 alanı size hiç bir puan getirmez.

Eşit Ağırlık Mezunuyum Hangi Alanları Çözeceğim?
Sayısal-1, Sayısal-2 ve Sözel-1 alanlarını çözeceksiniz yani toplamda 150 soru. Sözel-2 alanı size hiç bir puan getirmez.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...