Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Biz de Türk'üz abi...

chrome

Öne çıkan mesajlar

KuddusiMavra said:

tabi, tecrübe ayrı bir şey.
o italyan apaçi ile aynı arabada şöyle aralık,ocak gibi şehirler arası yolculuğa çıksın. adamın yıkamadığı kıçının b.k kokusu arabanın içini sarsın.
ben o zaman görürüm o italyana karşı ilgi nasıl oluyor...

yıkamadığı kıç derken?
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

kardeşim,kazın ayağı öyle değil işte.
elin hatun kişisi ilgi duyuyorsa bunu sana direk belli ediyor. bizim hatun kişiler gibi trip üstüne trip atmıyor. bizim hatun kişinin yabancı ilgisi ile yabancının türk ilgisi konusunda ise bence yanılıyorsun.yabancı hatun kişi herkese eşit mesafelidir. bizim hatun kişiler türk erkeklerini 3-0 geriden başlatıyorlar.

herhangi amerikalı hatuna italyan olduğunu söylemen yeterli mesela yatmak için neredeyse.

bin tane örneği var abi.

yabancı egzotiktir yani. bunda garip bi şey yok. ilgi çekici bişey. her millete, görmediği bilmediği tat tabiki ilginç gelecek. bundan normali yok.

ayrıca türk erkekleri tabi 3-0 geriden başlar abi. allah aşkına aynaya bakıyo musunuz hiç? eyvallah kızlarda çok süslü değilde yani. ruslar mesela tipe mi aşık anasını astiyim bizim. abazalığımıza aşık kadınlar.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

kardeşim,kazın ayağı öyle değil işte.
elin hatun kişisi ilgi duyuyorsa bunu sana direk belli ediyor. bizim hatun kişiler gibi trip üstüne trip atmıyor. bizim hatun kişinin yabancı ilgisi ile yabancının türk ilgisi konusunda ise bence yanılıyorsun.yabancı hatun kişi herkese eşit mesafelidir. bizim hatun kişiler türk erkeklerini 3-0 geriden başlatıyorlar.

Aha iste bu.
Sosyal ağlarda paylaş

_Rave said:

KuddusiMavra said:

o italyan apaçi ile aynı arabada şöyle aralık,ocak gibi şehirler arası yolculuğa çıksın. adamın yıkamadığı kıçının b.k kokusu arabanın içini sarsın.

yıkamadığı kıç derken?

der iz no tohareth in krisçiyın vörld...
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

_Rave said:

KuddusiMavra said:

yıkamadığı kıç derken?

yalnız adamlar o yıkamadığı kıçla senden benden güzel kokuyor abi. orasını düşünmek lazım ahah.

sende mesela tam pis terleyen adam tipi var çetin abi yanlış anlamazsan. hani otobüse binince böyle buram buram fakir kokar ya onun gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

_Rave said:

KuddusiMavra said:

yıkamadığı kıç derken?

abi yıl 2013 şunu öğrenin bence. al bak

bidet adı.

bizdeki gibi sıçtıkları yerde değil ayrı yerde yıkıyolar popolarını.

hala bizim millet avrupanın götü boklu geziyo sanıyo ama.işin kötüsü bunlada avutuyo kendini.geri kalmışız ama götümüz temiz diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Theridone said:

moriarty said:

ayrıca türk erkekleri tabi 3-0 geriden başlar abi. allah aşkına aynaya bakıyo musunuz hiç? eyvallah kızlarda çok süslü değilde yani.

Ya Aytunc izzet altinmese gibi hatun cogusu ne aynaya bakcam olm. Benden cok biyigi olan kiz gordum lan ben. Favorileri vardi emenike

gillette reklamı gibisiniz deseydin keşke
Sosyal ağlarda paylaş

Theridone said:

moriarty said:

ayrıca türk erkekleri tabi 3-0 geriden başlar abi. allah aşkına aynaya bakıyo musunuz hiç? eyvallah kızlarda çok süslü değilde yani.

Ya Aytunc izzet altinmese gibi hatun cogusu ne aynaya bakcam olm. Benden cok biyigi olan kiz gordum lan ben. Favorileri vardi emenike

tamam olum öyle de işte, mesela amerikaya gittiği zaman o kız, heriflerin baya dibi düşüyo. komik ama öyle.

yabancı oldugu için çekiyo, alışık olmadıkları için. aynı mantık
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

KuddusiMavra said:

_Rave said:

KuddusiMavra said:

yıkamadığı kıç derken?

yalnız adamlar o yıkamadığı kıçla senden benden güzel kokuyor abi. orasını düşünmek lazım ahah.

sende mesela tam pis terleyen adam tipi var çetin abi yanlış anlamazsan. hani otobüse binince böyle buram buram fakir kokar ya onun gibi.

italyanlar pis kokuyor ya.
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca sadece kişisele açılan başlıklara bakın mesela. bizim erkekler de kezban anasını satiyim çok mu farklı.

şuna bak abi.

http://forum.paticik.com/read.php?20,6795893

mesela.

bone'a bi klitoris esprisi yaptım, forumu terketti mesela. türkün erkeği kızı fark yok yani. komple kezo
Sosyal ağlarda paylaş

_Rave said:

KuddusiMavra said:

_Rave said:

KuddusiMavra said:

yıkamadığı kıç derken?

abi yıl 2013 şunu öğrenin bence. al bak

bidet adı.

bizdeki gibi sıçtıkları yerde değil ayrı yerde yıkıyolar popolarını.

hala bizim millet avrupanın götü boklu geziyo sanıyo ama.

al işte.
kastettiğim kafa tam da bu kafa.
güzel kardeşim,sen kaç tane adamın evinde aha şu düzeneğin olduğunu sanıyorsun?
bildiğin pis lan herifler.bunu da mı tartışacağız?
tabi ki güzel kokacak,1 ton parfümü bok kokusunu örtmek için boca ediyor. ama dediğim şekilde kışın arabada çok değil 1 saat bir yere seyahat et,gör bakalım o parfüm kokusu ile b.k kokusunun karışımı nasıl kokuyor?

şaşırmamak lazım.avrupalılara tuvaleti,banyoyu öğreten aha bu forumda pek çoğunun burun kıvırdığı biz TÜRKleriz. hala daha koltuk altları leş gibi kıllı geziyor lan kadını da,erkeği de.etek traşı nedir bilmez lan pis herifler. enteresan işte.demek ki pisliğe karşı afinitesi oluyor bizim hatun kişilerde.
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

Theridone said:

moriarty said:

tamam olum öyle de işte, mesela amerikaya gittiği zaman o kız, heriflerin baya dibi düşüyo. komik ama öyle.

yabancı oldugu için çekiyo, alışık olmadıkları için. aynı mantık

"hiç orç ile bi gece geçireceğimi düşünmemiştim! fantastiiş dünya yatağıma geldi!" diyorlardır
Sosyal ağlarda paylaş

_Rave said:

sen gezen adamsı bide çetintaş.gitmişindir avrupaya.naptın ayaklarını yıkadın orda sen?

olm,ben hemen her türkün yaptığı gibi önce tuvalet,sonra banyo şeklinde bir düzen tutturuyorum oraya gidince.
ayrıca ter niye kokim olum? arko traş kolonyasıdır değişmez kokum.askerden beri,sabit,dört kıtayı gezdi arko sayemde.

lan arkonun reklam yüzümü olsam?!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...