Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

viskinin büyüsü.

diaboliq

Öne çıkan mesajlar

A kişisi 1 şişe içki ile zurna oluyosa B kişisi 2 duble içki ile aynı kafaya ulaşıyosa bu denklemde + ve - arıyosak her zaman B kişisi + çıkar , hem kesesi hem karaciğeri daha az zarar görür.

Dedemden kalma 40 senelik viskide bile herhangi bir buzsuz sek irlanda viskisinin tadını keyfini alamadım az için öz için keyifle neşeyle için

Teoman Hünal ve Mehmet Yalçın'ın A'dan Z'ye Viski kitabını tavsiye ederim hem genel kültür hemde yeni lezzetler denemek açısından güzel bi çalışma fakat bulunması baya zor 1994 basımı
Sosyal ağlarda paylaş

hikayeyi yazana kadar paticiği bırakıyorum. sonrasında da haftada bir bölüm yazıcam . Çok yoğunum iş güç ve kadınlar tüm vaktimi alıyor. bazen sevişirken kalkıp hikayeyi yazasım geliyor ama olmuyor işte öyle . şu an bile yazmak istiyorum ama iki farkı proje için araştırma yaparken bi yandan ekler yiyip sıkıldığımda iki patiye bakıp güleyim makara yapayım diyorum ama son eklerimide yiyip çıkıp ekip toplantısı yapmamlazım ama üzerime bir suçluluk duygusu bindiriyorsun çetintaş ;(

hem kafasına südyen takanlarla dalga geçmişler .
Sosyal ağlarda paylaş

noyan...yalnız burada önüne gelen atıp tutuyor,"şöyle içerim,böyle yardırırım"diye.
bence 2 aşamalı olsun buluşma.
önerim şudur.bir komite oluşturacağız(sen ve benden oluşsun o komite tabi ki)...
çiçek pasajında kuracağımız masada dayanıklılık testi yapalım.
1 dakikada 3 tane 50lik birayı içenleri nevizadede nevizade restauranta alalım. ondan sonra muhabbet şelale...
B)-
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

noyan...yalnız burada önüne gelen atıp tutuyor,"şöyle içerim,böyle yardırırım"diye.
bence 2 aşamalı olsun buluşma.
önerim şudur.bir komite oluşturacağız(sen ve benden oluşsun o komite tabi ki)...
çiçek pasajında kuracağımız masada dayanıklılık testi yapalım.
1 dakikada 3 tane 50lik birayı içenleri nevizadede nevizade restauranta alalım. ondan sonra muhabbet şelale...
B)-

şelale kesin noyan varsa.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

_Rave said:

abi ne biliyim sen öle yapamadıklarımı yapan adam falan diyince

olm yapamadıklarım deyince kadının herifin ağzına tükürdüğü resim niye geliyor aklına? tövbe tövbeeee...çok fesatsın gerçekten.

o tükürük değil işin kötüsü.

altı okumadan kahveyi iç bence.

Noyzura said:

bu yüzden Tantra var. spiritüel pompa tertemiz. saatlerce aheste aheste seks böyle yemeli , içmeli. tek sıkıntı erkeğin boşalmaması gerekiyor enerjisini dışarı atmaması için. ama türk kızları sıkılıyor "hadi gel aşkımm" yaptıkları için derk oluyor yada bazı kızlar bu erkek nasıl boşalmaz diye hırs yapıyorlar. Bu durum için bir patch yaptım o da basit. kızın ağzına geliyorsun ve sonra kızla öpüşüp tüm spermlerini geri yutuyorsun böylece enerji dışarı gitmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...