Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Milli Merkez Kurultayı

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

Soimyr said:

Vücutçuların konu dışı ve güncele tecavüz ettiği gün pm atıver, senle beraber hepsine kötü laflar hazırlayacagım, verdigim örnek o açıdan hatalı kanımca :)

hatalı mı? ben orada konu dışına veya güncele tecavüz ediyorlar mı diyorum? sadece sevmiyorum ve açtıkları konulara girmiyorum diyorum. nerenizle okuyorsunuz anlamıyorum ki? vücut kaslarınız gelişimi için aldığınız vitaminlerden biraz da beyin kasları için olanlardan alırsanız daha sağlıklı olucaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Burasi forum cunku. Taa antik Roma'dan beri forum kamuya acik alan demek.

Soyle dusun; ilk once aklinda forum ile sehir arasinda bir analoji kur. Bu forumun tum bolumleri sehrin kamuya acik farkli yerleri ama burasi Taksim Meydani'yken, o kas kasan uzgun kaslilarin yeri bir gay bar. Ikisi de kamuya acik, kapisindan rahatca girebilirsin ama sehrin farkli bolumleri bunlar. Eger ulu striptiz sanatini icra eden delikanlilarimizi gormek istemiyorsan gay bara girmezsin ama biri ayni sekilde bunu Taksim Meydani'nda yaparsa tepkin farkli olur. Gozunun onunde oldugu icin bir tepkin olur. Bu nedenle herkes bu Konu Disi bolumunde acilan konulara dogal olarak girer ve cevap yazar. Herkesin gozunun onu burasi cunku.

Boylece bolumleri anlattigimiz IF 103 for Trolls dersimizin bir parcasini daha bitirdik. Yarin sinav var, iyi calisin.
Sosyal ağlarda paylaş

fede said:

Geleneksel Solu Bölüyoruz Kurultayı gibi geldi bana

Milli Merkez Kurulu'nun başkanı Hüsamettin Cindoruk(eski TBMM Başkanı,DP,DYP'den defalarca milletvekili,defalarca bakan)...
Milli Merkez Kurulu'nun Ankara Temsilcisi Ufuk Söylemez(3 dönem DYP'den milletvekilliği,2 kez de bakanlık yapmış)...
Milli Merkez Kurulu üyesi Arslan Bulut(Yeniçağ Gazetesi yazarı,Ülkücü)...
Milli Merkez Kurulu üyesi Yavuz Selim Demirağ(Yeniçağ Gazetesi yazarı,Ülkücü)...
Milli Merkez Kurulu üyesi Yaşar Okuyan(defalarca ANAP'tan milletvekilliği ve bakanlık yapmış)...

O kadar çok adam var ki ANAP, DYP, DTP, MHP kökenli ve halen bu partili olduklarını söyleyen.

Yani mevzunun pek çoklarının uzaktan sandığı gibi solu bölmekle alakası yok. Partileşme süreci açık olan, geleneksel ANAP-DYP çizgisinin de içinde yer aldığı MİLLİ bir hareket. Şu an izlediğim tv programında Ufuk Söylemez ve Osman Özbek diyorlar ki:"sol-sağ bitti, vatanseverler ve vatan hainleri var artık"...

İşin özeti bu cümle.

Osman Özbek'in az önce söylediği bir şey önemli, beni etkiledi. "Ak Ordu var artık, TSK yok" diyor. Pekçoklarının PKK'nın çekilmesi olarak adlandırdığı sözüm ona sürecin aslında TSK'nin çekilmesi olduğunu söylüyor. Ve geçen hafta Aykırı Sorular programında CNNTÜRK'te Enver Aysever'in programında,"ben şeriatçıyım, Kemalizm yıkılmalı"diyen BDP milletvekili Altan Tan'ın ve kravatlı PKKlılar diye adlandırdığı diğer BDP'lilerin katıldığı 23 Nisan Resepsiyonu'na TSK Komuta kademesinin tam kadro katıldığını söylüyor.

Osman Özbek'i tanımayanlar için söyleyeyim, emekli Tümgeneral...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...