Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çetintaş ın mumu yatsıya kadar yanar

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

Abi İzmir e geldim şimdi de. Ne epik fail ı pardon? Gecenin 3 ünde türkiye yi cumhuriyete benzetmişim onun dışında, BÜTÜN YANCI GAZETELEAR diye bahane buuyorsunuz da, 10 çeşit gazete var. Saydığınız partizan gazeteler de 3-4 tane ve kim okuyor bilmiyorum . Onlar da ülkenin şuan sahibi olduğunu düşünen insanların nefret ettiği gazeteler, haklı olarak. Neden bu kadar garipseniyor anlamıyorum. Chp iktidarda olsa thy de yeni akit olacak mı sanıyorsunuz, lol. Ben neden bu başlığı açtım, sadece zaman yeni akit fotoğrafı çekip koyan çetintaşa al 10 çeşit gazete var demek için. Açık aramaya çok kasmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Buyrun. Thy amman-istanbul uçuşu, sıcak sıcak koyuyorum uçak kalkmadan. Ah çetin bey ah.http://s13.postimg.org/40zd4ezyv/image.jpg

Supradyn said:

adam böyle demiş
said:
Neden Türk Hava Yolları uçuşlarında dağıtılan gazeteler arasında Aydınlık, Sözcü, Yurt, Yeniçağ gazeteleri bulunmamaktadır?
Neden Yeni Akit, Yeni Şafak, Star, Sabah, Zaman hem de bolca dağıtılırken

hangileri o dört gazete gözükmüyor =P

sipeyskeyk said:

Cumhuriyet bile var. Hani adam öyle demiş ki sanki sadece dinci gazeteler dağıtılıyor. Aklı başında her insanın okuyacağı çeşitlilikte gazete var, şekil a. Kimsenin okumadığı dandik gazeteleri yok diye bütün thy yönetimine mail atmış adam lol.

megetege said:

Farkettiysen gazateler dağınık biraz. Yani alınan alınmış. Ki resimde STARın solunda bir yeni şafak var sanki. Sabahta çok miktarda yüklendiğinden yukarı dizilmez genelde, aşağıya 2ye bölünmeden topluca konur.

Hayır adamı sevmeyebilirsinizde gazeteler ile ilgili dediği doğru. Akit Yeni şafak star zaman sabah bolca yüklenir aydınlık sözcü yurt yeniçağ yüklenmez.

Hatta resimde atmıştım bir daha atayım. İşinize gelmeyen şeyleri görmediğiniz için gözünüze sokmak gerekiyor :)

http://forum.paticik.com/thumbnails/3d8/778/d60/14a/20e/495/435/eb5/ad3/6b0/37_450xNULL.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

şimdi bence şöyle bir şey olmuştur...
"aaa,şuraya bak lan,o aradan görünen gazete cumhuriyete benziyor. gerçi kuddusi cumhuriyeti yazmamıştı ama olsun ya,ne de olsa cumhuriyet; ben şimdi şu fotoyu çekeyim,zaten milliyet görünüyor sağda ve solda. ortalarda da zaman görünmüyor,herhalde ben uçağa son anda bindim ya,o zamana kadar dağıtılmış. aman boş ver.neticede adamı sevmeyen bir sürü yancım var,ben çekip bir göndereyim; samanyolu tv haberciliği hesabı,zaten yancılarımla çullanırız adama.olur biter."
fotoğraf çekilir.

bu arada cep telefonunu artık çoktan kapatmış olması gereken uzay keki anın verdiği mutluluk ve zevkle uçakta oturduğu yerden paticik'e mesaj yazmaya devam etmektedir.

sonra malum anons ve birkaç hostes abla uyarısının ardından kendinden emin bir şekilde cep telefonunu kapatır, koltuğunu hafif geriye yatırır, tatlı bir uykuya dalar. rüyasında gördüğü aksiyonlar tabi ki konumuz değil ama mutludur sipeys.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...