Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bira ve paticik

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

şöle demek istedim gençk iken sarhoş olma eşiğin çok yüksek içtikce içiyorsun e tabi spor yapacak enerjinde var bunu harcayabiliyorsun .

yaşlandıkca sarhoş olma ve içkiye dayanabilme limitinde aşağı iniyor buda senin az içmene sebep oluyor doğru orantılı olarak az kalori alıyorsun. yaşlılıkdan zaten enerjin az içkidende az kalori alınca gene kendi içinde spor yaparsan bunu dengeleyebilmiş oluyorsun anlatabildimmi bilmiyorum. sakın bana deme yani gençken içtiğim gibi hala içiyorum diye yemezler. yılların alkoliği var karşında :)
Sosyal ağlarda paylaş

Wolas said:

şöle demek istedim gençk iken sarhoş olma eşiğin çok yüksek içtikce içiyorsun e tabi spor yapacak enerjinde var bunu harcayabiliyorsun .

yaşlandıkca sarhoş olma ve içkiye dayanabilme limitinde aşağı iniyor buda senin az içmene sebep oluyor doğru orantılı olarak az kalori alıyorsun. yaşlılıkdan zaten enerjin az içkidende az kalori alınca gene kendi içinde spor yaparsan bunu dengeleyebilmiş oluyorsun anlatabildimmi bilmiyorum. sakın bana deme yani gençken içtiğim gibi hala içiyorum diye yemezler. yılların alkoliği var karşında :)

içki kadromuz var, asker arkadaşlarım-canlarım. 4ümüz bir araya gelince 2 büyük yeşil efe biter.ardından keyfimiz gıcırsa 1 ufakla devam ederiz...cilasını da 1 bira ile yaparız. gençken bundan fazla içemezdim,ne yalan söyleyeyim. ama sorun şu ki gençken vücudum bu türden bir aktiviteyi daha sık kaldırırdı, haftada 1 yapardım. şimdi 3-4 ayda 1 yapabiliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

yaş - alkol toleransı ile ilgili makale fln var mı?

ben hep şöyle düşünürdüm;

gençken daha çok alkol alıyoruz, ve alkol alım seviyesi yüksek olduğu sürece tolerans da yüksek. ama zaman geçtikçe alkol alma sıklığı düşüyor tolerans da düşüyor.

benim yasim ilerledikce daha fazla alkol kaldirabiliyorum.
ters oranti var bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...