Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Digiturk Aradı

Joker

Öne çıkan mesajlar

peki abi bu tivibu için ayrı bir cihaz getirip modemle eşleştiriyorlar ve tv izlenirken benim internetimden yararlanıyor değil mi? kotayla hiç bir ilgisi yokmuş sanırsam bir tek internetiniz yavaşlıyor dediler doğru mudur? evimde hazır digitürk anteni var takılı, onunla falan uğraşmak istemiyordum açıkçası ama siz hangisini tercih edersiniz? tivibu birazcık pahalı gibi
Sosyal ağlarda paylaş

tivibu sayesinde evde wifi oluıyor, net yavaşlamıyor pek yaşamamıştık.modemi değiştiriyorlar zaten, lnb fazladan taktırdıysan tek kablo çektirirsin çanağa işte. öbür türlü modem neredeyse oradan kablo çekiyorlar tv ye.bide net gidince tabi haliyle tivibu da gidiyor.ha bide tivibuya uygun olması gerekiyor bölgenin.fiyatı ucuzdu 12 tl flaandı
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada Tivibu pahalı değildi. Ha pahalıysa zaten direkt siktir et afedersin.

Sana modem TTnet modem verir internet için. İşte o uyumluysa direk onun bir portuna takıveriyorlar. Ama uyumsuzsa değiştiriyorlar uyumlu olanla. İnternet kotandan yemiyor. Esasında yavaşlama da olmaması lazım da hattının alabileceği maksimum BW'yi zorlarsan tabi yavaşlama oluyor. Ama pek yaşamadım ben.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...