Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fotoğraf SanARTçısı İdo Tatlıses

nordlydian

Öne çıkan mesajlar

hatun fena gözükmüyor yalmnız. 200 dolar verirdim ben 2 saatine. o değil de 1,5 saat sonra banyonu yapıp traşımı olup işe gitmem lazım ya lan benim .

dha 1 şişie biram var. ne olacak lan benmim bu halim? anasını satayım benim gibi adam bile evlenmeyi düşünüyorsa, bu dünyanın adaletinde bvi terslik var.
Sosyal ağlarda paylaş

Ninja said:

Dediginizi anlamadim...

Fikrini, tarzını, yaşam stilini beğenmiyorsun diye kimsenin yaşam hakkını elinden alamazsın. Bunu düşünmen seni ondan daha aşağı konuma getirir

gibi sanırım.

Galiba senin böyle boş insanları öldürmek üzere bir takım eğitmek gibi bir fantazin var yanlış mı anladım?
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

Klavye kullaniyor olman. Beslenmek zorunda olusun. Kendini ifade etmek icin bir dilinin olmasi gereken bir dunyada yasiyorsun haci sen hangi ozgurlukten bahsediyorsun allasen. Ozgurce kirlarda bos kafayla kosan adamin da gotune ot batiyor karinca kaciyor. Dunya bolye bir yer. Siz birilerine dellenmeye yer ariyorsunuz. Birakiniz allasen geciniz efendim bu beyhude hezeyanlari.

diyip

chrome said:

embesilligin everesti. #askim #guzel gunler #love #izmir #foreverlove bu ne lan. Mantigi ne bikere bunun. Kelimeleri yeni ogrenen cocuklar gibi..
Gecen de iki kizla kahvaltiya cicekli koyune gittik 3er dakika araliklarla fotograf cekildiler masaya tabaga manzaraya teyzelere karsi falan. Nooluyor emenike ya

demek.

in b4 ama ben dellendiklerimi öldürmek istiyorum demedim
Sosyal ağlarda paylaş

abi cem davran cok guzel bişi dedi hani adamın omrundeki tek zirve filan

kumaş bu, kimse bu malzemeden bi fransız toplumu cıkmasını vs beklemesin olmuyor, bundan 50 sene oncede sag bi ulkeydı bura, hala sag bı ulke 100-200 sene sonrada sag bı ulke olucak

adam o akdar haklıkı yanı, etrafımız her boku yapsın her yer AB standardı olsun cok guzel ama bız bunlara uymayalım cunki extra iş çıkıyor başımıza kafası

bahaneler hep aynu, değişime direnc ve tembellik
Sosyal ağlarda paylaş

al sana yurdum insanı case i, pazar gunu heryer kapalı, karlı bi hava ve adım başı avm olmadığından eşşek gibi mesafe gidiosun açık market için

abi adamın bsikletinin tekeri indi yoldu, conta atmış ucundaki markete kadar yuruyerek geldiler sonra biz içerde alışveriş yaparken dışardaki bi bsikletin contasını sokmus bunlar, olmamış başka sokmusler filan, kampuste analtıolardı HIYARLARDAN NASI ALDIK tonu ile, contalarını çaldıkları insanalr ellerinde paketle, pazar gunu kel alaka biyerde bsikletsiz mahsur kaldılar

sonra turkleri niye sevmiolar
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

Ninja said:

Dediginizi anlamadim.

ya bırak sen de hatari hanzo mu ne o hesapla ve ninjayla daha önce yazdığın mesajları da gördük yerli türkten farkı yok. sonra dediğinizi anlamadım, türkçem çok iyi değil falan. çıkarttırma bana o mesajları

akito sama yardim ediyor ben size nefret duymuyorum ssaldirmaya devam ediniz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...