Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şişmanlık

descartes__

Öne çıkan mesajlar

Beyler utanarak soluyorum 104 kiloyum :( ama harbi hic gostermem boy 1.98 normal diolar sizce de normal mi yoksa zayıfliim mi biraz ? Aslında normal bi insan gibi duruyo ama sorulunca soliyemiyom :D

Bi de basketboldan diolar da bence de ole simdi nnormal biri icin hayvan gibi ama herkez ole olsada dusunsenize kız gelio kac kilosun dio cevabı alınca da "Eee benim ocakta yemek unuttum ( Yuh oha allaaaan ... tobe tobe ) " gibimsi seyler deniyo bohueueueee[hline]"Eger III. Dunya Savas'ı Nukleer ve Kimyasal silahlarla olacaksa, IV. Dunya Savası'nın Tas ve Sopalarla Yapılacagından eminim."
A. Eınsteın
Sosyal ağlarda paylaş

en aci werenide ne biliyomusunuz beyler :( bole yazin kizla tanisiosun kesisiosun yiyisiosun :-p felan is denize girmeye gelince gitmemek icin sikcak palavra en fazla 1 hafta yetiyo amaaaaaaaa yaz 2,5 ay felan olunca :utaniem:[hline][b]Gal your admiration it a lick me from the start
With some physical attraction gal you know to feel the spark

Sosyal ağlarda paylaş

Ya cok saolun da zate vucut war eheue .. Ole kızlarla sorun olmaz da baba coooook ya acaip manyak gelio ayrıca 6 durum bisi deil ki. Ben bi oturusta 2 buuk pizza 2 yarım ekmek dnr yiyom bisi deil ki bu :D Normalde bi 150-160 olurum da sporun cok etkisi war sisman arklar harbi baslayın ip atlamak felan gunde 1000-2000 kasar ama cok ise yarar[hline]"Eger III. Dunya Savas'ı Nukleer ve Kimyasal silahlarla olacaksa, IV. Dunya Savası'nın Tas ve Sopalarla Yapılacagından eminim."
A. Eınsteın
Sosyal ağlarda paylaş

Ip atlarken kesinlikle sabit bi yere vbakmaya calıs bi de bacaklarını kırma oole ibineler gibin bacakların dik olmalı.. Bi de beyler daha beteri de war ben bacak kılları da alıyom eheueh ibne demeyim ama kas gelisimini onluıyomus ee tabi inceden kose oluyoz ama olsun o kadar hem daha karizma ve zayıf !!!!!!! gosteriyo[hline]"Eger III. Dunya Savas'ı Nukleer ve Kimyasal silahlarla olacaksa, IV. Dunya Savası'nın Tas ve Sopalarla Yapılacagından eminim."
A. Eınsteın
Sosyal ağlarda paylaş

ehehe boru mu iste 104 kilo da nası zayıflicam ben yemek gorunce dayanamıyom atlıyom hele kahvaltı felan aman aman 4 ekmek bitiyo allah kahr. Nası yapcam adresler werin felan bi 90 felan olmam lasım beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim[hline]"Eger III. Dunya Savas'ı Nukleer ve Kimyasal silahlarla olacaksa, IV. Dunya Savası'nın Tas ve Sopalarla Yapılacagından eminim."
A. Eınsteın
Sosyal ağlarda paylaş

Dalga gecmeyin ya acaip kiloluyum da gozukmemesi ii tabi ama su 100'un altına inmem lasım spor yaparken zor oluyo ama acaba bi ara ara wersem felan ya belli baslı kurallar war mı sole yap istahın kesilir bole yap ekmek azına alamazsın felan gibin ?[hline]"Eger III. Dunya Savas'ı Nukleer ve Kimyasal silahlarla olacaksa, IV. Dunya Savası'nın Tas ve Sopalarla Yapılacagından eminim."
A. Eınsteın
Sosyal ağlarda paylaş

1.68 boyum var 65 kiloyum boyuma göre şişmanım nedenide çok oturmam ve 2 senedir adam gibi tatile çıkamamam[hline]karpuz, 30 April 2003 11:46 tarihinde demiş ki:
abi aşmış bişey o cici bebe
-------------------------------------------
Bu aralar ordunuzun arttığını görüyorsanız bilinki ben imzalarda gördüğüm her linke tıklıyorum.E bi zahmet artık
Sosyal ağlarda paylaş

düzenli spor zayıflatır düşüncesi yanlış bi kere, düzenli yapılan şey seni belli bir forma sokmayı amaçlar ve o tempoda kalmanı sağlar. o yüzden ya temponu arttıracaksın, ya da bi süre ara verip daha düşük karbonhidrat seviyesine sahip olan yiyeceklerle besleneceksin.
Sosyal ağlarda paylaş

Hulam ben kahvaltıda 3 dilim kepek ekmeği yiyorum. Öğlen ve akşam yemeğinde ekmek yemiyorum.

90 kiloyum ve kolay kolay kilo veremiyorum. Off, neyse şu öss bitiyor az kaldı.. Kendime tamamen spor + gitara vercem.

Dayan.. dayan... hrzzz.. umz.. hrrr..[hline]Pretty women makes us buy beer,
Ugly women makes us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

bi de hayatınızda biraz pozitif stres olsun, o da zayıflatıyor insanı ama negatifi insanı depresyona sokuyor. dikkat edin. sudan bi sebepden kavga çıkarın mesela bildiğiniz bütün dövüş tekniklerini uygulayın , hem bol bol stres olur(adrenalin salgılarsın) hem de efor sarfederken zayıflamış olursun . ehehheh bol bol kavga edin ama ciddi kavga olmasın bunlar :-) fazla ekmek yemeyin
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben 106 kiloydum. düzeni spor yaptığım için götü göbeği toparlamıştım.normal gözüküyodum.düzenli koşuyodum haftada (20 km felan) ama annemi kaybettiğimden beri acayip kilo aldım 114 tüm en son tartıldığımda. şimdi tartıya çıkmaya korkuyorum walla.

takımla antremanlara başlasam tekrar toparlarım kendimi.ama lig bitti tatil falan napacam bilmiyorum.

walla yemeğe dayanamıyorum, o yüzden kilo veremiyorum diyen varsa öküz gibi spor yapsın.ama hakkatten öküz gibi. sınırlarını sonuna kadar zorlayarak. yediğinden daha fazla kalori yakana kadar.bi süre sonra vucudun bu kaloriyi yakmaya alışıyo. o kadar zorlanmıyosun.

ama bunun şöle kötü bi yönü var spor'u bıraktığın anda(4 - 6 hafta gibi bi sürede başlar) öküz gibi kilo almaya başlarsın.bknz. ben[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...