Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticiğe kızlar üye oluyor mu?

Llama

Öne çıkan mesajlar

sipeyskeyk said:

Ardeth said:

sipeyskeyk said:

nasıl hayatlar var lan.

ahahahahaha aklimda boyle bembeyaz yataktan sevgilisiyle sarilmis yatan bir adam sahnesi belirdi ilk sahnede adamin sirtini goruyoruz sirtinda ejder dovmesi var, yatak odasi japon tarzi dekore edilmis falan. gunes yeni dogarken adam usulca kalkiyor yataktan sfdscx

bilgisayarın başına oturuyor, sigara yakıyor. kız arkadaşı yatakda dönüyor çarşaf hışırtısı geliyor dönüp göz ucuyla bir bakıyor, uyuduğundan emin olduktan sonra bilgisayarın açılış ekranına hızlı hareketlerle şifresini giriyor.

Facebook'u açıyor, o kızın profilini buluyor. Gözlerini kapatıp başını ellerinin arasına alıyor. sonra saçlarının arasında ellerini gezdiriyor. Sigaradan bir nefes daha alıp arkasına yaslanıyor ve dakikalarca ekrana bakıyor.

go.

yıl 2003 ya o zamanlar facebook yoktu.. yataktan kalkıp paticiğe girmiştim böyle sonra o kızın mail adresini bulup oraya mesaj atmıştım. neden paticikten atmadım hala bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Ardeth said:

sipeyskeyk said:

nasıl hayatlar var lan.

ahahahahaha aklimda boyle bembeyaz yataktan sevgilisiyle sarilmis yatan bir adam sahnesi belirdi ilk sahnede adamin sirtini goruyoruz sirtinda ejder dovmesi var, yatak odasi japon tarzi dekore edilmis falan. gunes yeni dogarken adam usulca kalkiyor yataktan sfdscx

bilgisayarın başına oturuyor, sigara yakıyor. kız arkadaşı yatakda dönüyor çarşaf hışırtısı geliyor dönüp göz ucuyla bir bakıyor, uyuduğundan emin olduktan sonra bilgisayarın açılış ekranına hızlı hareketlerle şifresini giriyor.

Facebook'u açıyor, o kızın profilini buluyor. Gözlerini kapatıp başını ellerinin arasına alıyor. sonra saçlarının arasında ellerini gezdiriyor. Sigaradan bir nefes daha alıp arkasına yaslanıyor ve dakikalarca ekrana bakıyor.

go.

baş derken?

Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

go.

Noyazura 8pack karın kaslarını ortaya çıkararak poz verdiği kaidenin üstünde tembelce gerinir, dört bir yana koşuşturan set elemanlarına umarsızca göz atar. Bir sanat filminin setinden bekleyebileceğiniz bütün detaylar vardır ortada. Bakışları kahve makinasının yanında yönetmenle koyu bir sohbete dalan genç bir kadının üzerine kilitlenir, uykusuz gecelerin beyaz düş odalarında kendine azap veren patidir bu kız.. Noyanın doğrudan kendisine baktığını görünce mağrur ifadesinin altında hınzır bir gülümseme filizlenir....

of ben göndere basana kadar köpri parçalamış
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...