Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticiğe kızlar üye oluyor mu?

Llama

Öne çıkan mesajlar

Yıllar önce patide bi kız vardı böyle 8-10 yıl öncesi sanırım pati albümde görmüştüm. Sonra bir gün sevgilime sarılıp uyurken o patideki kız rüyama girdi "bana ulaş noyan gerçek hayatta" dedi. Sonra bende yataktan kalkıp kıza mail falan atmıştım. öyle bir iki mesaj olmuştu sanırım. Sonra aradan yıllar geçti falan facebookda "tanıyor olabileceklerin" kısmında gördüm geçenlerde mesaj attım "hey beni hatırladın mı seni yıllar önce rüyamda görmüştüm paticiktendin " diye ama kız hiç umursamadı . paticikteki nickinide bilmiyorum . paticik kızları çok havalı.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Ve böyle bi adam kendisine transeksüel denmesinden rahatsız oluyor. Bi kızı bitirmiş öbürüne astral akmışsın panpa, ben bile titredim burda.

ya bende kendimi kötü hissettim yatakta uyuyan sevgilimin koynundan kalktıp patideki o rüyama giren kızı bulup mesaj atarken. Ama alt tarafı bir mesaj dedim ama yıllar geçmesine ramen p kızı feysbukta görünce tekrar bi tuhaf oldum.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

nasıl hayatlar var lan.

ahahahahaha aklimda boyle bembeyaz yataktan sevgilisiyle sarilmis yatan bir adam sahnesi belirdi ilk sahnede adamin sirtini goruyoruz sirtinda ejder dovmesi var, yatak odasi japon tarzi dekore edilmis falan. gunes yeni dogarken adam usulca kalkiyor yataktan sfdscx
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

sipeyskeyk said:

nasıl hayatlar var lan.

ahahahahaha aklimda boyle bembeyaz yataktan sevgilisiyle sarilmis yatan bir adam sahnesi belirdi ilk sahnede adamin sirtini goruyoruz sirtinda ejder dovmesi var, yatak odasi japon tarzi dekore edilmis falan. gunes yeni dogarken adam usulca kalkiyor yataktan sfdscx

bilgisayarın başına oturuyor, sigara yakıyor. kız arkadaşı yatakda dönüyor çarşaf hışırtısı geliyor dönüp göz ucuyla bir bakıyor, uyuduğundan emin olduktan sonra bilgisayarın açılış ekranına hızlı hareketlerle şifresini giriyor.

Facebook'u açıyor, o kızın profilini buluyor. Gözlerini kapatıp başını ellerinin arasına alıyor. sonra saçlarının arasında ellerini gezdiriyor. Sigaradan bir nefes daha alıp arkasına yaslanıyor ve dakikalarca ekrana bakıyor.

go.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...