Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

işyerindeki internet problemi

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

selam.

şimdi şöyle birşey var. çalıştığım yerdeki bilgisayarları 1 hafta öncesine kadar watchguard ile bir kaç internet sitesine erişimleri yasaklamışlardı. bu vakitte vpn kullanarak bu problemin üstesinden geliyordum. görevli olduğum birim dolayısıyla sadece bizim ofisteki bilgisayarları filtreden çıkardılar. olay burada başlıyor çünkü filtreden benim bilgisayar çıktığından itibaren ne vpn'e bağlanabilir ne de turbobit premium ile dosya indirebilir oldum.

hayır sorun bende mi diye gittim tunnelbeardan (gerge tavsiyesi ile) 1 aylık account aldım, o da connecting yazısında beklemede kalıyor. yani iş cacık oldu. iyice keyifsizim.

help me.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Yazdığım cevap uçmuş olabilir, 404 aldım. Buraya yazayım bir de.

Ben TunnelBear iOS için iyi 2.99$'lık mobil fiyatıyla demiştim, PC için daha iyi şeyler var. Büyük ihtimalle ama işyerin TunnelBear'ın ve Hotspot'un kullandığı portları engelliyor.

Eve gidince haber bekle benden, bir çözüm sunmaya çalışacağım akşam. Basitçe ama engelleme olduğunda OpenVPN kullanman lazım. SSL portunu kullandığı sürece engellenemez o. Private Internet Access'den 20 gün kullanabileceğin bir OpenVPN hesabı veririm. Elimde başka boş hesap yok ama, kimse bana da demesin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Yolluyorum bilgileri.

Servis bu: https://www.privateinternetaccess.com/

Tavsiye ederim herkese. Benim alip da kullanmamin nedeni indirimle denemek icin alip streaming icin uygun gormemem. SOCKS proxy veriyor ama kotu. Streaming icin neden ya proxy ya da UniDNS gibi DNS servislerini kullanmaniz gerektigini soylemistim daha once cok kere. EN son UniDNS'den 3 aylik aldim ben, onu kullaniyorum simdilik. Aldigim en yuksek streaming performansini verdi.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Yolluyorum bilgileri.

Servis bu: https://www.privateinternetaccess.com/

Tavsiye ederim herkese. Benim alip da kullanmamin nedeni indirimle denemek icin alip streaming icin uygun gormemem. SOCKS proxy veriyor ama kotu. Streaming icin neden ya proxy ya da UniDNS gibi DNS servislerini kullanmaniz gerektigini soylemistim daha once cok kere. EN son UniDNS'den 3 aylik aldim ben, onu kullaniyorum simdilik. Aldigim en yuksek streaming performansini verdi.

adamın dibisin.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.vpnbook.com/

Vpn'e para gömmeden önce şunu bi denemeni tavsiye ederim.

TPC port 443 yada 80'i kullanarak problemsizce bağlantı kurabileceğini düşünüyorum.İTÜ'deki ve BOUN'daki eduroamlarda cillop gibi çalışıyo bunlar.İTÜ'de wirelesstan 2mb/sn kadar hızları görmüştüm.(Torrentten ubuntu çektim çok temiz.:) UDPlerde sıkıntı vardı orada.Yaklaşık 5 ayda bu adamları bilfiil kullandım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...