Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bir adam 7sinde ne ise, 70inde de odur(bir Fatih Terim klasiği)

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

@deathlord.......

Çok bulaşık bir şeymişsin...

peki...ders zamanı:

1. "galatasaray nasıl koydu" şeklinde ki başlık tamamen cinsel içerik taşıyan ve <> takımın taraftarını rencide edici bir ifade içerir. Fprum kurallarına göre ban gerektirir.

2.Allah belanı versin tabii ki hakaret değildir. Ancak senin seviyeni,zeka durumunu,karakterini belirtmenin yanı sıra kin ve nefret söylemi içerdiği için; ne içermesi,düpe düz kin ve nefret söylemi olduğu için forum kurallarına göre ban gerektirir.

3. Yalancı dediğin adam gerçekleri teker teker yazdığına göre yukarıda 2 adet ban nedenini yazdığına göre adam gibi adamın "yalancı" dediği adamdan özür dilemesi icap eder.

4.Türkçe çok güzeldir tabi. Çünkü taşın gediğe nasıl konduğunu göstermenin sınırsız örneğini barındırır sinesinde. İşte bu durum taşın gediğe öyle değil ama böyle konduğunu gayet güzel göstermektedir.

De hadi yürü git şimdi...
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

@deathlord.......

Çok bulaşık bir şeymişsin...

peki...ders zamanı:

1. "galatasaray nasıl koydu" şeklinde ki başlık tamamen cinsel içerik taşıyan ve <> takımın taraftarını rencide edici bir ifade içerir. Fprum kurallarına göre ban gerektirir.

2.Allah belanı versin tabii ki hakaret değildir. Ancak senin seviyeni,zeka durumunu,karakterini belirtmenin yanı sıra kin ve nefret söylemi içerdiği için; ne içermesi,düpe düz kin ve nefret söylemi olduğu için forum kurallarına göre ban gerektirir.

3. Yalancı dediğin adam gerçekleri teker teker yazdığına göre yukarıda 2 adet ban nedenini yazdığına göre adam gibi adamın "yalancı" dediği adamdan özür dilemesi icap eder.

4.Türkçe çok güzeldir tabi. Çünkü taşın gediğe nasıl konduğunu göstermenin sınırsız örneğini barındırır sinesinde. İşte bu durum taşın gediğe öyle değil ama böyle konduğunu gayet güzel göstermektedir.

De hadi yürü git şimdi...

Niyet okumasi yapiyosun kendi capinda, varsay ki dedigin gibi Mersin taraftarini rencide edici bir ifade kullandim bu Mersin taraftarini ilgilendirir sana batan ne bu durumda? Ayrica ban sebebi olsa banlarlar zaten öyle torpilli falan degilim. Koymak diye aratirsan 1000 den fazla mesaj cikar forumda. Koymak küfür falan degildir kisaca bu konuda yalancisin.

Allah belani versin sözü baska bir anlama gelmez gayet net allah belani versin anlamina gelir zekanla zorlama anlamlar cikarmaya calisma.

Zekamla ilgili kendi capinda komiklik yapmaya calismissin olmamis.

Kin ve nefret söylemleri forum kurallarina göre ban sebebidir diyerek bir kez daha yalan söylemissin, sende gercekten patolojik bir sknti oldugunu düsünüyorum en kisa zamanda tibbi destek almalisin eger arzu edersen tanidigim iyi bir profesör var yönlendirebilirim sana indirim de yapar.

Tereciye tere satma diye bir laf vardir bizde, özür dilemesi gereken ben degilim sensin ama senin öyle birsey yapabilecek kadar karakterli bir insan olduguna inanmiyorum o yüzden yine sacmalayacaksin muhtemelen kendinin de inanacagin baska yalanlar uyduracaksin.

Zekamla ve seviyemle ilgili yorumlar yapmissin, malesef net olarak ölcülebilen birsey degil ve senin attigin su mesaj subliminal olarak hakaret iceriyor aslinda ama yine de sikayet etmiyorum cünkü o kadar 5 para etmez mesajlar atiyorsun ki adminlerin mecburen okuyup degerlendirerek zaman kaybetmesini istemem.
Sosyal ağlarda paylaş

Buraya yazayim bari su Real Madrid dünyanin 2 numarasi geyigini hangi gerizekali cikardi cok merak ediyorum. Sosyal medyada dolasiyordu demin forumda da gördüm. Neye göre ölcüyosunuz arkadas en cok SL kazanan takim Real Madrid. E son kazanan takima bakiyoruz desen o zaman da 2 numara olamiyor neyin kafasi bu.

Dünyanin 1 numarasi Barcelona degil fanboylar kusura bakmayin.
Sosyal ağlarda paylaş

DeathLord said:

KuddusiMavra said:

Mac bitmis.
Boyle durumlarda cocuklugumdaki kayahan sarkisi gelir aklima...
Bir aslan miyav dedi.
Minik fare kukredi.

Boyle bir seydi.
Ulan yetisemedim ve kacirdim iddaadan guzel orani gordunuz mu?

Neyse.

Koyduk mu? Lafi gedigine?

Ben lafı gediğine sağlam koydum.
Rahatla kovboy.
Sosyal ağlarda paylaş

DeathLord said:

Buraya yazayim bari su Real Madrid dünyanin 2 numarasi geyigini hangi gerizekali cikardi cok merak ediyorum. Sosyal medyada dolasiyordu demin forumda da gördüm. Neye göre ölcüyosunuz arkadas en cok SL kazanan takim Real Madrid. E son kazanan takima bakiyoruz desen o zaman da 2 numara olamiyor neyin kafasi bu.

http://www.footballdatabase.com/worldrankings.php?Rnk=1

buraya göre öyle ama puanlama sistemini bilmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

DeathLord said:

Galatasaraymış 1 numara.
Sosyal ağlarda paylaş

Gel beraber salalım.
Yalnız ben ciddiyim,benimle bu kadar samimi olmak istiyorsan gönder telefonunu,arayayım seni.Konuşalım.Böyle yaz yaz nereye kadar?Hem klavye başından yaşıma,başıma,karakterime sallayan bir yiğit ile tanışmayı çok isterim.Umarım çekinmezsin,burada nasıl rahat rahat sallıyorsun,telefonda da aynı şekilde konuşuruz.Hatta misafirim ol,davet edeyim seni istediğin yere.Yeriz,içeriz.Dinlerim seni.Konuşuruz karşılıklı.Ne güzel olur valla..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...