Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En cok korktugunuz Korku filmi!

Draven

Öne çıkan mesajlar

ehü walla aslında korkarım ama tek basımayken korkarım piskolojik bencede ama gurupla gittigimizde hic bi sekilde tirsmam :)

ama zamanında hatırladıım 3-4 filim wardı uzun zaman etkisinden cikamamısdım ısıkları kapatamıodum ehü

hatta bi ara cocuk oyununu izledikden sonra oyuncak bebeklerden tiskinmisdim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Yaşayan ölüler serisi var birde.
İlk film güzeldi bayaği.İkinci filmde ciddiyet kalmamış adamlar soytarılık yaptırmışlar ölülere resmen.Dans filan ediyorlardı hatta sonlarına doğru :D Üçüncü film en ciddi ve güzel olanı.1 ve 3 ü keyifle izleyebilirsiniz.2 .yide gülmek için izleyebilirsiniz tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
piranalar vardı küçükken pis korkmuştum hakkaten.
bide alfred in "kuşlar".
elm sokağı vardı.
Hayvan mezarlığı.
Mozale.[hline]
Faster than light.
...Me
DiMarziolu Strat Squier satılıktır.
* Bu sayfadaki içerik, yazanların kişisel görüşlerini belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla the shining te bi sahne vardı iki küçük çocuğun olduğu (arka planı anlatmiim, çocukların halinide)

O sahnede film böle duruo 5 sn falan tam öle lan lan die gömülmüşken filmi daha önceden izlemiş olan yanımdaki şahıs arkamdan vurup hödöröy die bağırmıştı, baya bi korkmuştum.[hline]Avatar the Fallen
Ben Şeytanın yeryüzüne düşen gölgesiyim]Ben Şeytanın yeryüzüne düşen gölgesiyim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solonor, 27 October 2003 17:18 tarihinde demiş ki:
the ring ve ringular derim. zaten başka bir korku filminden daha adam gibi kormadım. (no offence zaten dediklerinizin çoğunu izlemedim)[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Don't Cause any Trouble.

kesinlikle katılıyorum Ring aşırı psikopat korkunç bir film dir.. sanırım kiöse korkmamış yazmadıklarına göre...[hline] Nice boys don't girls get pregnant !
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 ay sonra ...
said:
arcane, 25 Mart 2002 16:30 tarihinde demiş ki:
2 tane film aklıma geldi bunlar dandik filmler ama çok korkutucuydu.
1- bunda bir polis ölüyordu cesedini nehirde buluyorlardı sonra ceset ortadan kayboluyordu.adam diriliyordu suratı yaralar içinde 2 metrelik iri bir adamdı.hapishane falan basıyordu milleti gebertiyordu.
2-bir doktor bir gün bi kalp amelyatında birine kızıp hastanın kalbine amelyat aletlerini geçirdikten sonra hastaneden çıkıp arabasına biniyordu.sonra yolda yakıt yüklü bi tankerle çarpışıyordu ama adam kurtuluyordu.aylarca komada kalıyordu.vücudu tamamen yanmıştı.hastanede yılbaşı gecesi veya cadılar bayramıydı orasını tam hatırlamıyorum adamın suratı çok çirkin olduğundan hasta bakıcılar bunun suratına palyaço maskesi takmıştı.bu anden komadan çıkıp milleti gebertiodu.
bu sorular belki şimdi zamanla gelişmiş komünitemiz sayesinde yanıtını bulur.. buyrun buradan yakın.bilene süper gazoz kapağı madalya :)[signature][hline]The whole thing I think is sick...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...