Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En cok korktugunuz Korku filmi!

Draven

Öne çıkan mesajlar

Bakin su kombinasyonu yapin:

Once Hellraiser i seyredin, 1. sini. Ardindan Kotu ruh(onunda 1.si).

Sonra direk Undying oynamaya baslayin...

Eger bundanda kimse tirsmassa, yuh diyorum :P

Bu arada bonepart cok dogru soylemis, bu tur filmer gece yanliz karanlikta izlenir, oyle arkadaslarla birlikte cips cigneme sesleri arasinda izliyince, bide ikide bir geyik film elestrisi yapilinca butun suyu cikiyo filmin :)
Sosyal ağlarda paylaş

"kalbi olanlar izlemesin"

hehe süperdi kanal 6 :)

valla küçükken hiçbir korku filmini sevmez, hepsinden korkardım ama şimdi bağışıklık geliştirdim çoğuna karşı, korku olayı kayboldu yerine gülme geldi. :p ama sevmem yine de seyretmem genelde.

hala tırstıran (vaktinde çok korkardım) chucky'dir, kim keşfetmişse onu benden az beddua almadı. :)

not: şimdi gelir biri buraya chucky resmi koyar, dünya-ahiret düşman edinir beni. sakın ha diyeyim. ;)[hline]A berserk at the Stair of Grief, having been told that the hosts of the Soulless were so many that their spears would hide the sun, is said to have replied 'Then we shall fight them in the shade'...
Sosyal ağlarda paylaş

etkisinde kaldigim film olmamistir ama korku filmlerinde bi koseden bi anda iskelet falan cikarsa cok guzel ziplarim

korktugum degilde en rahatsiz oldugum film hani cinayet isleyen plastik bebek varya gozleri falan donuyo elinde ekmek bicagi ehe manyak rahatsiz etmisti beni
Sosyal ağlarda paylaş

"cinayet isleyen plastik bebek varya gozleri falan donuyo elinde ekmek bicagi ehe manyak rahatsiz etmisti beni"

+1111111111111111111111

çok güzel tarif ettin :)[hline]A berserk at the Stair of Grief, having been told that the hosts of the Soulless were so many that their spears would hide the sun, is said to have replied 'Then we shall fight them in the shade'...
Sosyal ağlarda paylaş

ahah o hayvan mezarlıgının filmini izlemeden önce biz arklarla tahmini 13-14 yaşındayken onun kitabını okumustuk..ama öle böle diil..

aparmanın merdivenlerinde geceleyin mum ışıgında..asdhgahs
her gece toplanıp kaldıgımız yerden devam ederdik..ehah

şu yatagın altından bilek kesme olayı vardı..hatırlatıyım da içiniz bi hoş olsun..efheuhfu

Bi de şimdi aklıma geldi de gene komedi korku filmlerinden biri..
Bakalım hatırlayınınız olcak mı..
"Beyinn, canlı beyinn":)
Sosyal ağlarda paylaş

2 tane film aklıma geldi bunlar dandik filmler ama çok korkutucuydu.
1- bunda bir polis ölüyordu cesedini nehirde buluyorlardı sonra ceset ortadan kayboluyordu.adam diriliyordu suratı yaralar içinde 2 metrelik iri bir adamdı.hapishane falan basıyordu milleti gebertiyordu.
2-bir doktor bir gün bi kalp amelyatında birine kızıp hastanın kalbine amelyat aletlerini geçirdikten sonra hastaneden çıkıp arabasına biniyordu.sonra yolda yakıt yüklü bi tankerle çarpışıyordu ama adam kurtuluyordu.aylarca komada kalıyordu.vücudu tamamen yanmıştı.hastanede yılbaşı gecesi veya cadılar bayramıydı orasını tam hatırlamıyorum adamın suratı çok çirkin olduğundan hasta bakıcılar bunun suratına palyaço maskesi takmıştı.bu anden komadan çıkıp milleti gebertiodu.[hline]
You see I cannot be forsaken
Because I’m not the only one
We walk amongst you
Feeding, raping
Must we hide from everyone
Sosyal ağlarda paylaş

Aranizda "Freaks" i bilen varmi?

Icinde gercekten dogustan ozurlu cocuk ve insanlarin oynatildigi bir film.Bu yuzdende Avrupa'da 30(otuz) yil BAN lenmis.

Cidden korkunc film, cunku gordukleriniz effect veya makyaj degil(bazi hikayeye dayali istisnalar haric), gercek...

Bakin surda site var resimlerini ve film hakkinda bilgi bulunduran, yanliz bastan cidden soyluyorum, cok rahatsiz edici resimler var ona gore;

http://www.joebates.com/joesfreakshow/freaks.htm

Enjoy...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
baaluo, 24 Mart 2002 23:45 tarihinde demiş ki:
said:
ColdShadow, 24 Mart 2002 22:28 tarihinde demiş ki
arapnacobia die bi film wardı hatırlayan yoktur tahminimce
böle zıplayan ısırdımı geberten örümcekler wardı onda tırsmıştım çocuktuk daha[hline]
said:
[b]Pepelek, 33 Mart 3333 33:33 tarihinde demiş ki:
miyaw

O arapnacobia dediğin film şöyle bişeymiydi
Bi adam örümceklerden tırsıyodu
YEni bi kasabaya taşınıyolardı karısıyla
Bi örümcek çıkıyodu koliden
Sonra adma öldürecekken karısı tutup örümceği bodruma bırakıyodu
Sonra bu üreyip kasabanın .. koyuyordu :)
türkçeside örümcek korkusu
Korku filmi değildi sanırım tam ama benim hoşuma gitmişti küçükken izlediğimde :)
Sosyal ağlarda paylaş

zamaninda star da bir film oynamisti ismini hatirlamiyorum

gencler satanist falan ayin duzenliyorlar bi yerde kucuk bir kan golu yapmislar, genclerden biri kiz arkadasini burda oldurmek istiyor. son anda kizin kardesi elektrik kablosu sokup kana gebertiyor adami... aradan 30 yil sonra ayni genc geri donuyor butun kizlar hasta falan oluyor buna, onu olduren gencten intikam almak istiyor

sonra delirip butun hatunlari tarot kartlariyla gebertiyor. bi firlatiyo kizin bogazina geciyor "devil" tarot karti ,ehe kimse hatirlamaz kesin.
Sosyal ağlarda paylaş

ya korku filmine gidip kahkahalarla gülmek yalnızca psikolojiktir..
çünkü korkmuşsunuzdur..
bi kere korku filmi televizyonda izlenmez..
kapatma ihtimaliniz var en azından sinemaya gidilmeli süper bir ses sistemi ve yüksek ses ile izlenmelidir..

yoksa ne zevk alırsınız nede başka birşey..

bone part ben korku filmini çevirip sibel can isimli salağa bakarsam daha çok korkarım iyrenç karı..[hline]
Jesus came down from Heaven to earth
The People said it was a virgin birth
Sosyal ağlarda paylaş

korku filmleri adamı korkutmas ki benim gidip güldüüm çok oluyo (dier izleiciler için daha da sinir bozucu olsa gerek durum :) ) bence de gerilim filmleri daa iyi ösellikle roman polanski'nin Rosemary's baby die bi filmi wardı mükemmeldi 1940larda yapılmış.. bence onu izlein.[hline]eternal life is now on my trail
you got my red glitter coffin, man,
just need one last nail.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...